נתת לנו Like ב-Facebook?

קניית רכב יד שניה

אוטו חדשות רכב

רכב יד שניה - האם כדאי לקנות מסוכנות רכב?

22.04.16 יואל פלרמן

פעם, מזמן, אדם חיפש רכב משומש אצל הבעלים שלו, ומגרשי מכוניות נחשבו למקור בעייתי. היום, כבר הרבה זמן, חלק עצום מהיצע הרכב יד שניה נמכר דרך סוכנויות רכב. על אופציות המכירה של רכב משומש, כולל יתרונות וחסרונות

67 תגובות | תגיות: ליסינג, טרייד אין, רכב יד שניה, קניית רכב יד שניה

לפרטים
auto.co.il icon
*ציין שם
*ציין טלפון *טלפון שגוי

הפרטים נקלטו במערכת, ניצור איתכם קשר בהקדם

v-icon
סגור
כיום, מוצע רכב יד שניה בישראל בארבעה סוגים של מקורות מכירה: מגרשים של חברות ליסינג; מגרשים של חברות טרייד אין; מגרשים של סוחרים עצמאיים; בעלים פרטיים. כל אחד מהם מביא מהבית (או מהמגרש) יתרונות וחסרונות עבורכם.

הקבוצות המשחקות
חברות הליסינג. הלקוח הגדול ביותר בישראל למכוניות חדשות הן חברות הליסינג הקונות כמחצית מסך הקניית רכב השנתית, ואת רוב המכוניות הנפוצות בקטגוריות המובילות. חברות הליסינג מעמידות את המכוניות האלה למכירה בסוף השירות שלהן – לרוב לאחר שלוש שנים, כמעט תמיד במגרשים שלהן.
 
חשוב לציין: חברות ליסינג אחדות הן גם חברות להשכרת רכב; יש לשים לב למקור הרכב: רכב יד שניה מהשכרה צריך להיות זול מרכב ליסינג. חברות הליסינג מציעות את המכוניות שלהן במגרשים בפריסה ארצית.

חברות טרייד אין. זרוע רכבי היד השנייה של יבואני הרכב מציעה בעיקר את דגמי המותגים המיובאים על ידי יבואן כזה או אחר, אבל לא תמיד. לפעמים, כדי לקדם עסקה, ירכוש הטרייד אין רכב של מותג אחר. חברות אלה פועלות בפריסה ארצית, חלקם צמודים לאולמות מכירה.
 
מגרשי רכב/סוחרים מורשים. סוחרי רכב עצמאיים מציעים מכוניות משומשות שהגיעו אליהם היישר מחברות ליסינג, טרייד אין או חברות השכרה קטנות, כפתרון לדגמים "בעייתיים". מקור נוסף הוא לקוחות פרטיים, שהעמידו את הרכב שלהם במגרש מסיבות נוחות, בעיות מכירה של הדגם/האקזמפלר או כחלק מטרייד אין שביצעו באותו מגרש. זה גם המקום לרכב מיד שנייה ומעלה. למגרשים כאלה רשיון מטעם משרד התחבורה, והסוחרים מחויבים על פי חוק לגילוי נאות בדבר מצב הרכב. גם בתחום זה פועלות מספר רשתות הפועלות בפריסה ארצית.
 
מגרש רכבי יד שניה למכירה 

(סוחרים לא מורשים). מבין הסוחרים ברכב, יש כאלה הפועלים ללא מגרש וללא רישוי ופיקוח. סוחרים רבים כאלה מסתירים זאת, אך קל לגלות זאת: הם לא הבעלים המקוריים של הרכב ומייצגים מישהו – עם מגוון מרשים של דרגות קרבה או רמת ידידות - שלא יכול (הודו, רב עם אשתו, גיסתי שרה שלא מבינה, אבא חולה של חבר ועוד כמה מאות). אפשר לדעת מוקדם למדי במי מדובר, אם מבקשים לברר ביחס ל"אוטו". ניסיון לבירור באיזה אוטו מדובר, משמעותו שיש כמה. הבעיה: היעדר פיקוח, בסיס של בלוף בעסקה בגלל הסתרת העיסוק ומצב לדגמים בעייתיים.

בעלי מכוניות. בעלי מכוניות מוכרים את המכונית החדשה שלהם, או המשומשת, מהבית, כמו שהיה תמיד. ניתן להגיע אליהם בעיקר דרך מדור רכב ביד2 אבל לא רק, ורשימה מלאה מופיעה כאן. כאן המגוון העשיר ביותר של היצע הדגמים והגרסאות.

היצע ומחיר
חברות הליסינג מציעות בעיקר דגמים נפוצים מאוד ולרוב ברמת האבזור הבסיסית. לא תמצאו במגרשים דגמים מיוחדים, גרסאות מאובזרות מאוד וכו'. האקסמפלרים העומדים למכירה הם בני שלוש שנים, וניתן למצוא, לפעמים, גם צעירים יותר.

למרות הגיל הצעיר של הרכב, הנסועה (קילומטראז') גבוהה. בממוצע, מדובר על קצת יותר מאשר פי שניים קילומטרים בשנה(!) בהשוואה לרכב דומה בבעלות פרטית – 32,000 ק"מ מול 15,000 ק"מ. אלה שהשתמשו ברכב חברה הם גם אלה שאחראים לקביעה ש"רכב השטח הטוב ביותר הוא רכב ליסינג". בקיצור: הרבה נסועה, פוטנציאל התעללות.

רכב ליסינג, בוודאי רכב מהשכרה, אמור להימכר במחיר נמוך משמעותית מזה המופיע במחירוני הרכב של לוי יצחק ויד2. בשני המחירונים קיימת טכניקת חישוב לחישוב הערך שלהם, והמחירים במגרשים אמורים לשקף זאת. לעתים, המחירים נמוכים מעבר לזאת בגלל הצטברות מלאי; לפעמים הם גבוהים יותר בגלל ביקוש רגעי לדגם מסוים.  

בנוסף, יש לחברות האלה מכוניות "יד שנייה, אפס קילומטרים"; כלומר, הרכב חדש לגמרי, אבל הוא רשום על שם חברת הליסינג – מחיר מופחת בקנייה, שמירת ערך פחות טובה בזמן המכירה.
 
קניית רכב יד שניה מטרייד אין 

עסקי הטרייד אין מעלים את רף ההיצע. כאן ניתן למצוא גם דגמים נפוצים פחות, מאובזרים יותר, עם נסועה נמוכה – כלומר, רכב מבעלות פרטית. בנוסף, ניתן למצוא במגרשים אלה גם רכב משומש מיד שנייה, בייחוד אם מדובר במשהו מבוקש מאוד ו/או יוקרתי ו/או ייחודי (אך בעל ערך מסחרי). לא פחות חשוב: רכבי יוקרה במחיר נאה ובמצב משובח.  

היצע עממי הרבה יותר, בעיקר בתחום המחירים, ניתן למצוא במגרשי רכב. כאן נמצאים גם דגמים מיד שנייה, שלישית ומעלה, ישנים וישנים יותר, מבוקשים פחות וגם לא כל כך. במגרשים אלה ניתן למצוא גם פליטי ליסינג/השכרה/טרייד אין, שערכם המסחרי נמוך (מצב חיצוני, קילומטראז' מופרך, היצע עצום בשוק) אך עם שנתון חיובי (2-4 שנים) ולפעמים בדגם מיוחד או ברמת אבזור סבירה.

כלל בעלי הרכב הפרטי, מציע את המגוון הגדול ביותר של דגמים, גרסאות, רמות אבזור, שנתונים, בעלויות וכו' – גם עם נסועה נמוכה, כאשר הבעלות הייתה תמיד של אדם יחיד. אם הבעלות הייתה תמיד פרטית, המחירים כאן יהיו הגבוהים ביותר, וכאשר מדובר בדגמים/גרסאות מבוקשים – המוכרים גם יקבלו את המחיר שביקשו (לפי הבדיקה והמצב, כמובן). במקרים מעטים אך ידועים, יהיו דגמים שיימכרו במחירים גבוהים יותר מ"מחיר המחירון". עניין של היצע וביקוש, כמובן.   

הולכים לקנות רכב יד שניה
תהליך הקנייה הפשוט ביותר הוא בחברות הליסינג. מספר המכוניות עצום, מגרשים מפוזרים בכל הארץ, צוות מוכרים עומד לרשותכם, המידע על הרכב מסודר. בנוסף, מציעות חברות אלה מסלולי רכישה מושכים ומושכים יותר. מחיר ההלוואה גבוה מזה שסניף הבנק שלכם נותן, אך הלוואה זו אינה פוגעת בתקרת האשראי (אובליגו). הבנק מצדו אינו נוהג להעניק הלוואה לרכב משומש (בניגוד לחדש) המבוססת על שיעבוד הרכב (מה שלא פוגע בתקרת האשראי).

למרות ההיצע, במקרים רבים דווקא מה שמתאים לכם לא נמצא בסניף שבו אתם מבקרים אלא דווקא במקום אחר (מרפי נדחף גם לכאן). אפשר כמובן לקפוץ לשם, ואפשר לבקש להביא את הרכב למגרש "שלכם". יש חברות שידרשו "דמי רצינות" שיוחזרו לכם עם הרכישה (אם וכאשר); יש כאלה שלא יחזירו אותם(!).
 
רכב יד שניה מליסינג 

גם עסקי הטרייד אין מחברים את הלקוחות למסלולי אשראי למיניהם, וגם כאן מדובר באותם יתרונות וחסרונות.

חלק מבעלי מגרשי המכוניות יודעים להפנות את הלקוחות לחברת מימון כזו או אחרת. ההיצע שיש להם זה מה שיש, אבל מכיוון שהם קשורים ומקושרים, הם יכולים להביא למגרש משהו שיכול לעניין אתכם.  

התהליך המייגע ביותר הוא קניית רכב ממוכר פרטי. כאן נדרש תיאום טלפוני מייגע המנסה לשלב זמן ומקום המתאימים לכם ולמוכר (המחמיר כאשר צריך לקבוע בדיקה). בנוסף, התשלום צריך להתבצע במזומן עם העברת הבעלות. כאשר כל מוכר הוא אוטו אחד, ואתם רוצים לראות כמה – ועוד לא דיברנו על בדיקות (אבל מיד נעשה את זה) – הסיפור יכול להיות מתיש. ויקר. אבל, מול כל אלה מחכה לכם, אם תחפשו טוב, האקסמפלר המתאים ביותר ובמצב הטוב ביותר.

אחריות
רכב מחברת ליסינג וטרייד אין כולל בדיקה ומציע אחריות – לפחות למכלולים עיקריים (מנוע, הילוכים) למספר חודשים. אבל. הבדיקה במקרים רבים שטחית, והאחריות החלקית לא מונעת הוצאות. יצוין הטרייד אין של לובינסקי המעניק אחריות מלאה לשנתיים (לדגמים אחדים). רשתות מגרשים לרכב משומש מעניקות אף הן, במקרים מסוימים, אחריות כזאת.

אין לחתום על קבלת הרכב "ללא בעיות" כל עוד כל הבעיות שנמצאו בבדיקה (מיד) לא טופלו.  

כמובן, כל זה אינו מתקיים בקנייה מבעל מגרש מכוניות או ממוכר פרטי. כאן, המקסימום שתקבלו הוא "התחייבות בבדיקה" – כמעט תמיד במגרש, לפעמים אצל מוכר פרטי – ואז צריך לגבות אותה בחוזה כתוב. אותה "התחייבות בבדיקה" היא הבטחה להחזר של מחיר הבדיקה במכון אם התגלתה בעיה המונעת קניית רכב, בייחוד כזאת שהמוכר צריך לדעת עליה, כגון נזק בשלדה לאחר תאונה, מנוע שגמר את דרכו או אוטו שלא זז רברס.

בדיקה, בדיקה כפולה ואיפוס
כמובן, לפני שנכנסים לשלב המעשי, יש לבדוק התאמת מספרי שלדה ומנוע למספר הרישוי ברשיון הרכב, בעלות ושיעבוד. יש ספק? אין ספק. תודה ושלום.

בדיקת הרכב נחלקת לשניים – ותקפה לכל רכב יד שנייה שקונים. ללא יוצא מהכלל. בשלב הראשון בודק המוכר את הרכב היטב, ובאור יום, רצוי עם חבר ופנקסים. נסיעת מבחן מאוד מומלצת.
   
רכבי יד שניה - מגרש סוכנות רכב 
 
אם מצאתם שהרכב ממש בסדר ואתם מוכנים לקנות אותו מיד ובמקום – אז לוקחים אותו אחר כבוד למכון בדיקה. מומלץ: מכון הבדיקה צריך להיות רחוק מהמגרש, בוודאי לא כזה שיש לו קשר אליו.

עם טופס הבדיקה, ניגשים למוסך מורשה לקבלת שני נתונים חשובים: 1. מחיר "איפוס" הרכב; אם מחיר האיפוס כבד – יש להורידו ממחיר הרכב כולו או לפחות חצי ממנו. 2. קבלת היסטוריית הטיפולים שלו; אם לרכב אין היסטוריית טיפולים מסודרת או שהיא בעייתית, היפרדו לשלום. כאשר מדובר ברכב חדש יחסית – 3-6 שנים – רצוי לקבל אותה לפני שהולכים לבדיקה (לרכב ישן יותר זה כבר עניין נדיר יותר). ביקור במוסך יעיל מסיבה נוספת: איש המקצוע יתייחס במיוחד לבעיות אופייניות לדגם הנבחר.
 
 
קנייה מול קנייה     
תהליך הקנייה היעיל ביותר והזול מכולם יהיה במגרשים הגדולים, עם בונוסים בדמות היצע, אחריות ומימון. הרכב שיוצע לכם שם הוא החדש ביותר בממוצע – אך במגרשי הליסינג הוא יהיה הדל באבזור ובעיקר עשיר בשימוש (כולל לא ידידותי); המחיר, עם זאת, נמוך יחסית. מגרשי הטרייד אין מוסיפים היצע של מכוניות מבעלות פרטית – עם היתרונות ועם המחיר – עם היצע אקסמפלרים נמוך יותר ומגוון דגמים וגרסאות עשיר יותר.

מגרשי מכוניות יציעו לכם דגמים זולים וזולים מאוד, אך רובם אינם מציעים אחריות והמבחר אקראי יותר. סביר שההצעה המוצלחת ביותר – מצב פלוס מגוון ורמת גימור – תחכה לכם אצל המוכר הפרטי, אבל המחיר גבוה יותר, התשלום במזומן אחריות לא בנמצא והתהליך יכול להיות  א ר ו ך  ומייגע. 
 
רכבי יד שניה למכירה 

67 תגובות לכתבה

לקריאת כל התגובות ברצף
 • 67
  3% הצעה הלוואה נוחה


  שלום

  החל על הלוואה מהירה ונוחה לשלם את החשבונות שלך ולהתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בשיעור ריבית 3%, צרו קשר ב;easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% הצעה הלוואה נוחה

  05.12.17 | 11:43מר דרק דאגלס

 • 66
  3% הצעה הלוואה נוחה


  שלום

  החל על הלוואה מהירה ונוחה לשלם את החשבונות שלך ולהתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בשיעור ריבית 3%, צרו קשר ב;easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% הצעה הלוואה נוחה

  05.12.17 | 11:43מר דרק דאגלס

 • 65
  3% הצעה הלוואה נוחה


  שלום

  החל על הלוואה מהירה ונוחה לשלם את החשבונות שלך ולהתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בשיעור ריבית 3%, צרו קשר ב;easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% הצעה הלוואה נוחה

  05.12.17 | 11:43מר דרק דאגלס

 • 64
  3% הצעה הלוואה נוחה


  שלום

  החל על הלוואה מהירה ונוחה לשלם את החשבונות שלך ולהתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בשיעור ריבית 3%, צרו קשר ב;easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% הצעה הלוואה נוחה

  05.12.17 | 11:43מר דרק דאגלס

 • 63
  3% הצעה הלוואה נוחה


  שלום

  החל על הלוואה מהירה ונוחה לשלם את החשבונות שלך ולהתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בשיעור ריבית 3%, צרו קשר ב;easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% הצעה הלוואה נוחה

  05.12.17 | 11:43מר דרק דאגלס

 • 62
  3% הצעה הלוואה נוחה


  שלום

  החל על הלוואה מהירה ונוחה לשלם את החשבונות שלך ולהתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בשיעור ריבית 3%, צרו קשר ב;easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gE
  3% הצעה הלוואה נוחה

  05.12.17 | 11:43מר דרק דאגלס

 • 61
  3% הצעה הלוואה נוחה


  שלום

  החל על הלוואה מהירה ונוחה לשלם את החשבונות שלך ולהתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בשיעור ריבית 3%, צרו קשר ב;easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% הצעה הלוואה נוחה

  05.12.17 | 11:43מר דרק דאגלס

 • 60
  usa

  Geschäftsdarlehen, Brauchen Sie einen Kredit von 500.000 US-Dollar auf 150 Millionen US-Dollar, um ein Unternehmen zu gründen oder Rechnungen zu bezahlen? Wenn ja, schicken Sie uns eine E-Mail Ihre Informationen unten.

  Ganze Namen:
  Land:
  Zustand:
  Stadt
  Telefonnummer:
  Arbeitsplatz:
  Besetzung:
  Alter:

  REMEMBER - E-Mail-Informationen an (financialsupport@zoho.com) 
  & Ihre Darlehensüberweisung erfolgt 4 Stunden nach der Genehmigung Ihres Darlehensantrags. E-Mail an financialsupport@zoho.com, Telefon: (+1240) 203-8683

  25.11.17 | 23:53LOAN SERVICE WORLDWIDE

 • 59
  elenanino0007@gmail.com

  מבקשי ההלוואה היקר
   
  אתה בקשיים כספיים כלשהם? האם ברצונך לפתוח עסק משלך? החברה הלוואה היתה ארגוני זכויות אדם הקים ברחבי העולם עם המטרה הבלעדית של לעזור לעניים, אנשים עם קשיים כלכליים של החיים. אם ברצונך להגיש בקשה לקבלת הלוואה, לחזור אלינו עם הפרטים להלן דוא ל: elenanino0007@gmail.com
   
  שם:
  סכום ההלוואה נדרש:
  משך ההלוואה:
  מספר סלולרי:
   
  תודה ואלוהים יברך
  ביטחון
  אלנה

  24.11.17 | 07:34Elena

 • 58
  Avantcreditfinancials@gmail.com

  שלום,

  החל עכשיו כדי לקבל הצעה הלוואה תחרותי אמיתי !. אין חובות! ריבית של 3.% אתה יכול לקבל את המימון הרצוי לך. צור קשר באמצעות דואר אלקטרוני:
  avantcreditfinancials@gmail.com
   
  רק ללווים רציניים

  אלכסנדר אלקסיס

  הלוואה בריבית נמוכה

  22.11.17 | 10:20הלוואה בריבית נמוכה

 • 57
  Avantcreditfinancials@gmail.com

  שלום,

  החל עכשיו כדי לקבל הצעה הלוואה תחרותי אמיתי !. אין חובות! ריבית של 3.% אתה יכול לקבל את המימון הרצוי לך. צור קשר באמצעות דואר אלקטרוני:
  avantcreditfinancials@gmail.com
   
  רק ללווים רציניים

  אלכסנדר אלקסיס


  22.11.17 | 10:15הלוואה בריבית נמוכה

 • 56
  3% הצעה הלוואה נוחה

  שלום,

  החל על הלוואה מהירה ונוחה לשלם את החשבונות שלך כדי להתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בריבית של 3% צרו קשר ב; easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה.
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com


  3% הצעה הלוואה נוחה

  22.11.17 | 01:54מר דרק דאגלס

 • 55
  3% הלוואה ההצעה

  שלום,

  החל על הלוואה מהירה ונוחה לשלם את החשבונות שלך כדי להתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בריבית של 3% צרו קשר ב; easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה.
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com


  3% הצעה הלוואה נוחה

  21.11.17 | 12:19מר דרק דאגלס

 • 54
  3% הצעה ההלוואה חלים כעת: clark123156@gmail.com

  קבלת הלוואה לגיטימית מאז ומתמיד בעיה גדולה ללקוחות אשר זקוקים נואשות לעזרה כספית. נושא האשראי והביטחונות הם משהו כי הלקוחות תמיד מודאגים כאשר מחפשים הלוואה ממלווים פרטיים. מיקרו האוצר לעזור לחברה כבר מוכר על ידי המלווה של המועצה לתת הלוואות ללקוחות מקומיים ובינלאומיים בריבית 3%. צור קשר באמצעות דוא"ל: clark123156@gmail.com  16.11.17 | 11:123% הצעה ההלוואה חלים כעת: clark123156@gmail.com

 • 53
  אתה צריך הלוואה? אם כן שלח לנו דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  אתה צריך הלוואה? אם כן שלח לנו דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  13.11.17 | 03:57dakany

 • 52
  האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com) לפרטים נוספים.


  האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com) לפרטים נוספים.

  13.11.17 | 03:55dakany

 • 51
  3% הצעה ההלוואה חלים כעת: clark123156@gmail.com   ל"ת

  ללא תוכן

  04.11.17 | 10:343% הצעה ההלוואה חלים כעת: clark123156@gmail.com

 • 50
  3% הצעה ההלוואה חלים כעת: clark123156@gmail.com

  קבלת הלוואה לגיטימית מאז ומתמיד בעיה גדולה ללקוחות אשר זקוקים נואשות לעזרה כספית. נושא האשראי והביטחונות הם משהו כי הלקוחות תמיד מודאגים כאשר מחפשים הלוואה ממלווים פרטיים. מיקרו האוצר לעזור לחברה כבר מוכר על ידי המלווה של המועצה לתת הלוואות ללקוחות מקומיים ובינלאומיים בריבית 3%. צור קשר באמצעות דוא"ל: clark123156@gmail.com


  04.11.17 | 10:253% הצעה ההלוואה חלים כעת: clark123156@gmail.com

 • 49
  fredlarryloanfirm@gmail.com

  החל עכשיו עבור הלוואה מהירה ובמחיר סביר

  האם אתה מחפש הלוואה עסקית, הלוואה אישית, משכנתא, הלוואות רכב, הלוואות קונסולידציה החוב, Unsecured הלוואות, הון סיכון, וכו 'או שאתה כבר הכחיש הלוואה על ידי בנק או מוסד פיננסי, אל דאגה, אנחנו כאן כדי להפוך את החלום שלך התגשם, פרד לארי הלוואה המשרד הוא מוסמך ומובטחת, אנו מציעים הלוואה ליחידים וחברה בריבית סבירה של 3%; החל מ 500.000.00 ל £ 500.000.000.000.00. בוא ויקבל את עדותיך. לקבלת מידע נוסף פנה אלינו בכתובת (fredlarryloanfirm@gmail.com) או 

  החל עכשיו עבור הלוואה מהירה ובמחיר סביר

  האם אתה מחפש הלוואה עסקית, הלוואה אישית, משכנתא, הלוואות רכב, הלוואות קונסולידציה החוב, Unsecured הלוואות, הון סיכון, וכו 'או שאתה כבר הכחיש הלוואה על ידי בנק או מוסד פיננסי, אל דאגה, אנחנו כאן כדי להפוך את החלום שלך התגשם, פרד לארי הלוואה המשרד הוא מוסמך ומובטחת, אנו מציעים הלוואה ליחידים וחברה בריבית סבירה של 3%; החל מ 500.000.00 ל £ 500.000.000.000.00. בוא ויקבל את עדותיך. לקבלת מידע נוסף פנה אלינו בכתובת (fredlarryloanfirm@gmail.com) או (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

  החל עכשיו עבור הלוואה מהירה ובמחיר סביר

  האם אתה מחפש הלוואה עסקית, הלוואה אישית, משכנתא, הלוואות רכב, הלוואות קונסולידציה החוב, Unsecured הלוואות, הון סיכון, וכו 'או שאתה כבר הכחיש הלוואה על ידי בנק או מוסד פיננסי, אל דאגה, אנחנו כאן כדי להפוך את החלום שלך התגשם, פרד לארי הלוואה המשרד הוא מוסמך ומובטחת, אנו מציעים הלוואה ליחידים וחברה בריבית סבירה של 3%; החל מ 500.000.00 ל £ 500.000.000.000.00. בוא ויקבל את עדותיך. לקבלת מידע נוסף פנה אלינו בכתובת (fredlarryloanfirm@gmail.com) או (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

  החל עכשיו עבור הלוואה מהירה ובמחיר סביר

  האם אתה מחפש הלוואה עסקית, הלוואה אישית, משכנתא, הלוואות רכב, הלוואות קונסולידציה החוב, Unsecured הלוואות, הון סיכון, וכו 'או שאתה כבר הכחיש הלוואה על ידי בנק או מוסד פיננסי, אל דאגה, אנחנו כאן כדי להפוך את החלום שלך התגשם, פרד לארי הלוואה המשרד הוא מוסמך ומובטחת, אנו מציעים הלוואה ליחידים וחברה בריבית סבירה של 3%; החל מ 500.000.00 ל £ 500.000.000.000.00. בוא ויקבל את עדותיך. לקבלת מידע נוסף פנה אלינו בכתובת (fredlarryloanfirm@gmail.com) או (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

  החל עכשיו עבור הלוואה מהירה ובמחיר סביר

  האם אתה מחפש הלוואה עסקית, הלוואה אישית, משכנתא, הלוואות רכב, הלוואות קונסולידציה החוב, Unsecured הלוואות, הון סיכון, וכו 'או שאתה כבר הכחיש הלוואה על ידי בנק או מוסד פיננסי, אל דאגה, אנחנ

  30.10.17 | 12:02fred

 • 48
  fredlarryloanfirm@gmail.com

  החל עכשיו עבור הלוואה מהירה ובמחיר סביר

  האם אתה מחפש הלוואה עסקית, הלוואה אישית, משכנתא, הלוואות רכב, הלוואות קונסולידציה החוב, Unsecured הלוואות, הון סיכון, וכו 'או שאתה כבר הכחיש הלוואה על ידי בנק או מוסד פיננסי, אל דאגה, אנחנו כאן כדי להפוך את החלום שלך התגשם, פרד לארי הלוואה המשרד הוא מוסמך ומובטחת, אנו מציעים הלוואה ליחידים וחברה בריבית סבירה של 3%; החל מ 500.000.00 ל £ 500.000.000.000.00. בוא ויקבל את עדותיך. לקבלת מידע נוסף פנה אלינו בכתובת (fredlarryloanfirm@gmail.com) או (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

  החל עכשיו עבור הלוואה מהירה ובמחיר סביר

  האם אתה מחפש הלוואה עסקית, הלוואה אישית, משכנתא, הלוואות רכב, הלוואות קונסולידציה החוב, Unsecured הלוואות, הון סיכון, וכו 'או שאתה כבר הכחיש הלוואה על ידי בנק או מוסד פיננסי, אל דאגה, אנחנו כאן כדי להפוך את החלום שלך התגשם, פרד לארי הלוואה המשרד הוא מוסמך ומובטחת, אנו מציעים הלוואה ליחידים וחברה בריבית סבירה של 3%; החל מ 500.000.00 ל £ 500.000.000.000.00. בוא ויקבל את עדותיך. לקבלת מידע נוסף פנה אלינו בכתובת (fredlarryloanfirm@gmail.com) או (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

  החל עכשיו עבור הלוואה מהירה ובמחיר סביר

  האם אתה מחפש הלוואה עסקית, הלוואה אישית, משכנתא, הלוואות רכב, הלוואות קונסולידציה החוב, Unsecured הלוואות, הון סיכון, וכו 'או שאתה כבר הכחיש הלוואה על ידי בנק או מוסד פיננסי, אל דאגה, אנחנו כאן כדי להפוך את החלום שלך התגשם, פרד לארי הלוואה המשרד הוא מוסמך ומובטחת, אנו מציעים הלוואה ליחידים וחברה בריבית סבירה של 3%; החל מ 500.000.00 ל £ 500.000.000.000.00. בוא ויקבל את עדותיך. לקבלת מידע נוסף פנה אלינו בכתובת (fredlarryloanfirm@gmail.com) או (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

  החל עכשיו עבור הלוואה מהירה ובמחיר סביר

  האם אתה מחפש הלוואה עסקית, הלוואה אישית, משכנתא, הלוואות רכב, הלוואות קונסולידציה החוב, Unsecured הלוואות, הון סיכון, וכו 'או שאתה כבר הכחיש הלוואה על ידי בנק או מוסד פיננסי, אל דאגה, אנחנו כאן כדי להפוך את החלום שלך התגשם, פרד לארי הלוואה המשרד הוא מוסמך ומובטחת, אנו מציעים הלוואה ליחידים וחברה בריבית סבירה של 3%; החל מ 500.000.00 ל £ 500.000.000.000.00. בוא ויקבל את עדותיך. לקבלת מידע נוסף פנה אלינו בכתובת (fredlarryloanfirm@gmail.com) או (fredlarryloanfirm@hotmail.com)

  החל עכשיו עבור הלוואה מהירה ובמחיר סביר

  האם אתה מחפש הלוואה עסקית, הלוואה אישית, משכנתא, הלוואות רכב, הלוואות קונסולידציה החוב, Unsecured הלוואות, הון סיכון, וכו 'א

  30.10.17 | 12:01fred

 • 47
  easyloanfirm2020@gmail.com

  שָׁלוֹם


  האם אתה מחפש הלוואה דחופה? יש לי חדשות טובות בשבילך! אנו מציעים הלוואות החל 1,000 $ ל 50 מיליון דולר בריבית של 3% בשנה.
  אנו מציעים הלוואות לפיתוח עסקי, הלוואות אישיות, הלוואה אוטומטית וכו '.

  אנו מוסמכים, אמין, אמין, יעיל, מהיר ודינמי.

  אם אתה מעוניין ליצור איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני; easyloanfirm2020@gmail.com  כל טוב
  דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  26.10.17 | 16:44דרק דאגלס

 • 46
  raymondmillionloanfirm@gmail.com

  רימונד מיליונים שלום, האם אתה מחפש לגיטימי מהימן האוצר / משאיל? אתה צריך הלוואה? האם אתה זקוק לעזרה כספית דחופה? האם אתה צריך דחוף הלוואה לפרוע את החובות או שאתה צריך הלוואה להון כדי לשפר את העסק שלך? אנו מציעים כל מיני הלוואות בריבית של 2% ליחידים, חברות וחברות בתנאים ברורים ומובנים. אנו מספקים הלוואות של כל סכום לכל יעד אז פנה אלינו היום כדי לקבל הלוואה מיידית היום. שלח לנו דוא"ל אל: (raymondmillionloanfirm@gmail.com)

  22.10.17 | 02:25raymond million

 • 45
  raymondmillionloanfirm@gmail.com

  רימונד מיליונים שלום, האם אתה מחפש לגיטימי מהימן האוצר / משאיל? אתה צריך הלוואה? האם אתה זקוק לעזרה כספית דחופה? האם אתה צריך דחוף הלוואה לפרוע את החובות או שאתה צריך הלוואה להון כדי לשפר את העסק שלך? אנו מציעים כל מיני הלוואות בריבית של 2% ליחידים, חברות וחברות בתנאים ברורים ומובנים. אנו מספקים הלוואות של כל סכום לכל יעד אז פנה אלינו היום כדי לקבל הלוואה מיידית היום. שלח לנו דוא"ל אל: (raymondmillionloanfirm@gmail.com)

  22.10.17 | 02:25raymond million

 • 44
  kfinancials741@gmail.com

  יום טוב
  אתה צריך הלוואה? אוֹ
  אתה צריך כסף להשקעה, זה המקום להיות ממומן. ריבית
  הוא 3%.
  צור איתנו קשר בדוא"ל (kfinancials741@gmail.com)

  10.10.17 | 08:22koval irina

 • 43
  kfinancials741@gmail.com

  יום טוב
  אתה צריך הלוואה? אוֹ
  אתה צריך כסף להשקעה, זה המקום להיות ממומן. ריבית
  הוא 3%.
  צור איתנו קשר בדוא"ל (kfinancials741@gmail.com)

  10.10.17 | 08:22koval irina

 • 42
  kfinancials741@gmail.com

  יום טוב
  אתה צריך הלוואה? אוֹ
  אתה צריך כסף להשקעה, זה המקום להיות ממומן. ריבית
  הוא 3%.
  צור איתנו קשר בדוא"ל (kfinancials741@gmail.com)

  10.10.17 | 08:21koval irina

 • 41
  האם אתה מחפש הלוואה דחופה? אם כך חלים כעת בריבית של 3%. צור קשר היום בדוא"ל: clark123156@gmail.com

  האם אתה איש עסקים או אישה? האם אתה בכל בלגן פיננסיים או שאתה צריך קרנות כדי להתחיל את העסק שלך? האם אתה צריך הלוואה כדי לשלם את החוב או לקנות בית או מכונית? 3% הלוואה ההצעה תקף אם אתה צריך הלוואה כדי שנוכל להמשיך קדימה: clark123156@gmail.com  08.10.17 | 23:04האם אתה מחפש הלוואה דחופה? אם כך חלים כעת בריבית ש

 • 40
  dakany.endre@gmail.com

  הצעת אשראי.

  האם אתה מחפש הלוואה דחופה? אם כך חלים כעת בריבית של 3%. צור קשר היום בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  הרבה תודות.

  07.10.17 | 03:44dakany.endre@gmail.com

 • 39
  dakany.endre@gmail.com

  האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com) לפרטים נוספים.

  הצעת הלוואה דחוף.

  07.10.17 | 03:42האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre@g

 • 38
  gkfinance01@gmail.com

  האם אתה צריך סיוע כספי מכל סוג שהוא? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? הלוואות החברה?
  מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנחנו נותנים הלוואות בריבית 3%! צור קשר: gkfinance01@gmail.com

  הצעת הלוואה

  29.09.17 | 12:07demetrios

 • 37
  helenashleylonfirm@gmail.com

  תשומת הלב!!!

  האם יש לך אשראי גרוע?
  אתה צריך כסף כדי לשלם את החשבונות?
  האם אתה צריך להתחיל עסק חדש?
  האם יש לך פרויקט גמור בהישג יד עקב מימון רע?
  האם אתה צריך כסף כדי להשקיע באיזשהו תחום התמחות אשר יהיה רווח לך? ואתה לא יודע מה לעשות.

       אני קתרין קול, משאיל כסף פרטי. אני נותן הלוואות עם ריבית של 2% לשנה ו בסכום של $ 500.00 $ 100,000,000.00 כמו ההצעה הלוואה. 100% פרויקט מימון עם הלוואות מובטחות ובלתי מובטחות זמין. אנו מובטחת במתן שירותים פיננסיים ללקוחות רבים שלנו בכל רחבי העולם.

      עם חבילות ההלוואות גמישה שלנו, הלוואות ניתן לעבד כספים הועברו הלווה בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי. אנו פועלים בתנאים ברורים ומובנים ואנו מציעים הלוואות מכל הסוגים ללקוחות המעוניינים, חברות, חברות וכל מיני ארגונים עסקיים, אנשים פרטיים ומשקיעים בתחום הנדל"ן.

  אם מעוניינים בחביבות פנה אלינו באמצעות דוא"ל: helenashleyloanfirm@gmail.com

  בברכה
  גב 'הלן אשלי
  helenashleyloanfirm@gmail.com


    2% הצעה הלוואה מהירה. החל עכשיותשומת הלב!!!

  25.09.17 | 06:08HELEN ASHLEY

 • 36
  helenashleylonfirm@gmail.com

  תשומת הלב!!!

  האם יש לך אשראי גרוע?
  אתה צריך כסף כדי לשלם את החשבונות?
  האם אתה צריך להתחיל עסק חדש?
  האם יש לך פרויקט גמור בהישג יד עקב מימון רע?
  האם אתה צריך כסף כדי להשקיע באיזשהו תחום התמחות אשר יהיה רווח לך? ואתה לא יודע מה לעשות.

       אני קתרין קול, משאיל כסף פרטי. אני נותן הלוואות עם ריבית של 2% לשנה ו בסכום של $ 500.00 $ 100,000,000.00 כמו ההצעה הלוואה. 100% פרויקט מימון עם הלוואות מובטחות ובלתי מובטחות זמין. אנו מובטחת במתן שירותים פיננסיים ללקוחות רבים שלנו בכל רחבי העולם.

      עם חבילות ההלוואות גמישה שלנו, הלוואות ניתן לעבד כספים הועברו הלווה בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי. אנו פועלים בתנאים ברורים ומובנים ואנו מציעים הלוואות מכל הסוגים ללקוחות המעוניינים, חברות, חברות וכל מיני ארגונים עסקיים, אנשים פרטיים ומשקיעים בתחום הנדל"ן.

  אם מעוניינים בחביבות פנה אלינו באמצעות דוא"ל: helenashleyloanfirm@gmail.com

  בברכה
  גב 'הלן אשלי
  helenashleyloanfirm@gmail.com


    2% הצעה הלוואה מהירה. החל עכשיותשומת הלב!!!

  25.09.17 | 06:08HELEN ASHLEY

 • 35
  helenashleylonfirm@gmail.com

  תשומת הלב!!!

  האם יש לך אשראי גרוע?
  אתה צריך כסף כדי לשלם את החשבונות?
  האם אתה צריך להתחיל עסק חדש?
  האם יש לך פרויקט גמור בהישג יד עקב מימון רע?
  האם אתה צריך כסף כדי להשקיע באיזשהו תחום התמחות אשר יהיה רווח לך? ואתה לא יודע מה לעשות.

       אני קתרין קול, משאיל כסף פרטי. אני נותן הלוואות עם ריבית של 2% לשנה ו בסכום של $ 500.00 $ 100,000,000.00 כמו ההצעה הלוואה. 100% פרויקט מימון עם הלוואות מובטחות ובלתי מובטחות זמין. אנו מובטחת במתן שירותים פיננסיים ללקוחות רבים שלנו בכל רחבי העולם.

      עם חבילות ההלוואות גמישה שלנו, הלוואות ניתן לעבד כספים הועברו הלווה בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי. אנו פועלים בתנאים ברורים ומובנים ואנו מציעים הלוואות מכל הסוגים ללקוחות המעוניינים, חברות, חברות וכל מיני ארגונים עסקיים, אנשים פרטיים ומשקיעים בתחום הנדל"ן.

  אם מעוניינים בחביבות פנה אלינו באמצעות דוא"ל: helenashleyloanfirm@gmail.com

  בברכה
  גב 'הלן אשלי
  helenashleyloanfirm@gmail.com


    2% הצעה הלוואה מהירה. החל עכשיותשומת הלב!!!

  25.09.17 | 06:08HELEN ASHLEY

 • 34
  skyworldloanfirm@gmail.com
  סקיי העולם הלוואה המשרד, אנחנו נותנים הלוואות בריבית 0F 3%. skyworldloanfirm@gmail.com

   

  יום טוב אדוני / אמא.

  אנחנו חברה פרטית ואנחנו מציעים הלוואות בריבית נמוכה בקביעת סכום ההלוואה היא בין 100 מיליון הלוואות הלוואה של הלוואה $ 1,000 דולר לפיתוח עסקי: יתרון התחרות / התחרות העסקית.

  אנו מציעים מגוון של הלוואה

  * הלוואות אישיות (מאובטח ולא מאובטח)
  * עסקים הלוואות (מאובטחת ו Unsecured)
  * איחוד הלוואה
    
  ללא תשלום מראש.

  אנו מודים לך על שהקדשת מזמנך לקריאת המודעה.
  לקבלת מידע נוסף ופניות, שלח לנו דואר אלקטרוני אלינו היום
  skyworldloanfirm@gmail.com
  skyworldloanfirms@yahoo.com


  שרה ויליאמס.

  23.09.17 | 20:08SARAH WILLIAMS

 • 33
  3% להציע הלוואה להחיל עכשיו אנו מציעים כל מיני סוגים של הלוואה כאן: clark123156@gmail.com

  Getting a legitimate loan has always been a big problem to customers who desperately need financial help. Subject credit and collateral are something that customers are always concerned about when looking for a loan from private lenders. Micro finance help the company has been recognized by the lender of the Council to give loans to domestic and international clients at 3% interest. Contact us by email: clark123156@gmail.com


  A 3% loan offer is now applied

  21.09.17 | 16:10 3% הצעה ההלוואה חלים כעת

 • 32
  3% להציע הלוואה להחיל עכשיו אנו מציעים כל מיני סוגים של הלוואה כאן: clark123156@gmail.com

  קבלת הלוואה לגיטימית מאז ומתמיד בעיה גדולה ללקוחות אשר זקוקים נואשות לעזרה כספית. נושא האשראי והביטחונות הם משהו כי הלקוחות תמיד מודאגים כאשר מחפשים הלוואה ממלווים פרטיים. מיקרו האוצר לעזור לחברה כבר מוכר על ידי המלווה של המועצה לתת הלוואות ללקוחות מקומיים ובינלאומיים בריבית 3%. צור קשר באמצעות דוא"ל: clark123156@gmail.com  21.09.17 | 16:083% להציע הלוואה להחיל עכשיו אנו מציעים כל מיני סוג

 • 31
  3% להציע הלוואה להחיל עכשיו אנו מציעים כל מיני סוגים של הלוואה כאן: clark123156@gmail.com

  קבלת הלוואה לגיטימית מאז ומתמיד בעיה גדולה ללקוחות אשר זקוקים נואשות לעזרה כספית. נושא האשראי והביטחונות הם משהו כי הלקוחות תמיד מודאגים כאשר מחפשים הלוואה ממלווים פרטיים. מיקרו האוצר לעזור לחברה כבר מוכר על ידי המלווה של המועצה לתת הלוואות ללקוחות מקומיים ובינלאומיים בריבית 3%. צור קשר באמצעות דוא"ל:  21.09.17 | 14:433% להציע הלוואה להחיל עכשיו אנו מציעים כל מיני סוג

 • 30
  צריך קשר הלוואה;(dakany.endre@gmail.com)

  אתה צריך הלוואה? אם כן שלח לנו דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  17.09.17 | 06:23האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre@g

 • 29
  dakany.endre@gmail.com

  האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre(a)gmail.com) לפרטים נוספים.

  הצעת הלוואה דחוף.

  17.09.17 | 06:17האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre@g

 • 28
  dakany.endre@gmail.com

  האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com) לפרטים נוספים.

  הצעת הלוואה דחוף.

  17.09.17 | 06:16Mr. Dékány Endre

 • 27
  צריך קשר הלוואה;(dakany.endre@gmail.com)

  האם אתה צריך הלוואה? אם כן, דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com) לפרטים נוספים.

  הצעת הלוואה דחוף.

  17.09.17 | 06:15Mr. Dékány Endre

 • 26
  sheniquaeatmanloancompany@gmail.com

  גב 'סטנקה B Stefanac, אני מקבל הלוואה בחשבון שלי היום מ שם המלווה גב' Sheniqua איקטמן אשר מציעים לי הלוואה, אז אם אתה צריך הלוואה פנה אליה בדוא"ל sheniquaeatmanloancompany@gmail.com אתה יכול להתקשר למספר +12347140593

  גב 'סטאנקה B Stefanac,

  13.09.17 | 11:58גב 'סטאנקה B Stefanac,

 • 25
  trustfirm2010@gmail.com

  שלום

  האם אתה צריך הלוואה דחופה כדי לענות על הצרכים הפיננסיים שלך? אנו מציעים הלוואות מ 2,000.00 עד 50,000,000.00, אנחנו אמין, חזק, מהיר ודינמי, לא לבדוק את ההלוואה, ומציעים 100% ערבות הלוואות זרות במהלך תקופת ההעברה.

  אנחנו גם להשאיל את כל המטבע עם ריבית של 2% על כל ההלוואות .... אם אתה מעוניין, לחזור אלינו עם דוא"ל זה.

  אנא חזור אלינו, אם זה מעניין, עם trustfirm2010@gmail.com

  בכנות,

  מר אנדי קול
  Trustfirm2010@gmail.com

  02.09.17 | 02:13MR ANDY COLE

 • 24
  Jamie.dimon_kredit@hotmail.com

   

  שלום חברים,
   
  האם אתה מחפש הלוואה לגיטימית משאיל מהאינטרנט? שמי סיברט, מגרמניה. בבקשה אני רוצה לייעץ לך להיזהר הלוואה מסין וכל חלק של מלזיה כי הם כל הרמאים. אני כבר scammed מעל 6 פעמים עד שנתקלתי הלוואה החברה מ הברית. הם חברה נפלאה ורצינית. הייתי עצה לך ליצור קשר אם אתה זקוק הלוואה מכל סוג שהוא (אישי או עסקי) כי קיבלתי הלוואה מהם ללא כל הלחץ לאחר הפגישה הדרישה שלהם. פרטי הקשר שלהם: Jamie.dimon_kredit@hotmail.com, אני כל כך אסיר תודה.

  31.08.17 | 23:01Mr Jamie

 • 23
  nortonfinance2017@gmail​​.com

  האם אתה נמצא תחת ביקורת חובות או ניהול? האם אתה ברשימה השחורה? האם אתה נאבק להתמודד עם התשלומים החודשיים שלך? האם אתה רוצה לקנות בית, רכב או הלוואה עסקית, אבל אתה תחת ביקורת החוב או הממשל? אם עניתם ל- YES על כל שאלה שלי? אנא פנה אלינו בדוא"ל: nortonfinance2017@gmail​​.com

  31.08.17 | 20:04Norton Finance

 • 22
  accessloanfirm2030@gmail.com

  אתה צריך הלוואה דחופה כדי לקבל את הבעיה הפיננסית שלך, היית
  נדחה על ידי הבנקים במדינה שלך ואתה צריך הלוואה דחוף, פנה אלינו
  היום בחברת מידע אמון בע"מ, אנחנו עוזרים כאשר אחרים לא יכולים!

    ללוות משהו עד $ 5,000.00 $ 50,000,000.00.
    בחר בין 1 ל -10 שנים כדי לחזור.

  דוא"ל ליצירת קשר: (accessloanfirm2030@gmail.com)

  תודה על זמנך,
  כל טוב,
  מר סקוט
  accessloanfirm2030@gmail.com

  31.08.17 | 16:43mr scott

 • 21
  accessloanfirm2030@gmail.com

  אתה צריך הלוואה דחופה כדי לקבל את הבעיה הפיננסית שלך, היית
  נדחה על ידי הבנקים במדינה שלך ואתה צריך הלוואה דחוף, פנה אלינו
  היום בחברת מידע אמון בע"מ, אנחנו עוזרים כאשר אחרים לא יכולים!

    ללוות משהו עד $ 5,000.00 $ 50,000,000.00.
    בחר בין 1 ל -10 שנים כדי לחזור.

  דוא"ל ליצירת קשר: (accessloanfirm2030@gmail.com)

  תודה על זמנך,
  כל טוב,
  מר סקוט
  accessloanfirm2030@gmail.com

  31.08.17 | 16:41mr scott

 • 20
  accessloanfirm2030@gmail.com

  אתה צריך הלוואה דחופה כדי לקבל את הבעיה הפיננסית שלך, היית
  נדחה על ידי הבנקים במדינה שלך ואתה צריך הלוואה דחוף, פנה אלינו
  היום בחברת מידע אמון בע"מ, אנחנו עוזרים כאשר אחרים לא יכולים!

    ללוות משהו עד $ 5,000.00 $ 50,000,000.00.
    בחר בין 1 ל -10 שנים כדי לחזור.

  דוא"ל ליצירת קשר: (accessloanfirm2030@gmail.com)

  תודה על זמנך,
  כל טוב,
  מר סקוט
  accessloanfirm2030@gmail.com

  31.08.17 | 16:40mr scott

 • 19
  easyloanfirm2020@gmail.com

  צריך הלוואה דחופה?
  • ללוות כל דבר מ 2,000 € ל 500,000.00 €

  האם אתה למטה מבחינה כלכלית, האם אתה צריך הלוואה כדי להתחיל עסק או לשלם חשבונות? אנו מספקים כל מיני סוגים של סיוע כספי, נמוך כמו 3% ריבית,

  אנו מציעים עסקים אישיים הלוואות, אנשים המעוניינים לבקש מידע נוסף אנא פנה אלינו באמצעות דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה,
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  28.08.17 | 14:56מר דרק דאגלס

 • 18
  easyloanfirm2020@gmail.com

  צריך הלוואה דחופה?
  • ללוות כל דבר מ 2,000 € ל 500,000.00 €

  האם אתה למטה מבחינה כלכלית, האם אתה צריך הלוואה כדי להתחיל עסק או לשלם חשבונות? אנו מספקים כל מיני סוגים של סיוע כספי, נמוך כמו 3% ריבית,
  %Eאנו מציעים עסקים אישיים הלוואות, אנשים המעוניינים לבקש מידע נוסף אנא פנה אלינו באמצעות דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה,
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  28.08.17 | 14:56מר דרק דאגלס

 • 17
  louisbannerloancorp@gmail.com

  האם אתה צריך סיוע כספי מכל סוג שהוא? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? הלוואות החברה?
  מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנחנו נותנים הלוואות בריבית 3%! צור קשר: louisbannerloancorp@gmail.com

  3% הלוואה ההצעה

  26.08.17 | 18:47louis banner

 • 16
  gkfinance01@gmail.com

  אתה בכל סוג של קשיים כלכליים? האם אתה צריך הלוואה כדי לנקות את החובות? האם אתה הולך להגדיל את הכספים שלך? אתה איש עסקים שרוצה להרחיב את החברה שלו. אתה מתבקש בזאת ליצור קשר עם הגיבור האמיתי, אמון ההלוואות יעיל ההלוואות החברה אשראי. למדתי הן את האנשים והן את הממשלה על היעילות הגבוהה שלנו.

  חזור אלינו אם אתה מעוניין, דרך (gkfinance01@gmail.com)

  בכנות,
  דמטריוס דניאל
  Gkfinance01@gmail.com

  3% הלוואה ההצעה

  23.08.17 | 20:56demetrios

 • 15
  gkfinance01@gmail.com

  האם אתה צריך סיוע כספי מכל סוג שהוא? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? הלוואות החברה?
  מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנחנו נותנים הלוואות בריבית 3%! צור קשר: gkfinance01@gmail.com

  3% הלוואה ההצעה

  23.08.17 | 20:55demetrios

 • 14
  easyloanfirm2020@gmail.com

  שלום

      האם אתם צריכים הלוואה דחופה כדי לפתור את הצרכים הפיננסיים? אנו מציעים הלוואות החל 2,000.00 כדי 50,000,000.00, אנחנו אמינים, חזקים, מהירים ודינמיים, ללא בדיקת אשראי ומציעות הלוואות זרות ערובת 100% בתקופת העברה זו.

      אנו ולכן הוצאנו הלוואה ביורו, בהט התאילנדי, סטרלינג שער דולר הוא 2% מכלל ההלוואות אם אתם מעוניינים לחזור אלינו באמצעות דוא"ל זה.

  נא לחזור אלינו, אם מעוניין, באמצעות easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה,
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  2% הלוואה אמיתית

  10.08.17 | 05:05מר דרק דאגלס

 • 13
  2% הלוואה אמיתית

  שלום

      האם אתם צריכים הלוואה דחופה כדי לפתור את הצרכים הפיננסיים? אנו מציעים הלוואות החל 2,000.00 כדי 50,000,000.00, אנחנו אמינים, חזקים, מהירים ודינמיים, ללא בדיקת אשראי ומציעות הלוואות זרות ערובת 100% בתקופת העברה זו.

      אנו ולכן הוצאנו הלוואה ביורו, בהט התאילנדי, סטרלינג שער דולר הוא 2% מכלל ההלוואות אם אתם מעוניינים לחזור אלינו באמצעות דוא"ל זה.

  נא לחזור אלינו, אם מעוניין, באמצעות easyloanfirm2020@gmail.com


  בברכה,
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  2% הלוואה אמיתית

  10.08.17 | 05:04מר דרק דאגלס

 • 12
  gkfinance01@gmail.com

  האם אתה צריך סיוע כספי מכל סוג שהוא? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? הלוואות החברה?
  מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנחנו נותנים הלוואות בריבית 3%! צור קשר: gkfinance01@gmail.com

  03.08.17 | 09:53האם אתה צריך סיוע כספי מכל סוג שהוא? הלוואות אישיו

 • 11
  gkfinance01@gmail.com

  האם אתה צריך סיוע כספי מכל סוג שהוא? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? הלוואות החברה?
  מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנחנו נותנים הלוואות בריבית 3%! צור קשר: gkfinance01@gmail.com

  03.08.17 | 09:52demetrios

 • 10
  easyloanfirm2020@gmail.com

  שלום,

  אתה צריך הלוואה דחופה כדי לנקות את החובות שלך או שאתה צריך הלוואה להון כדי לשפר את העסק שלך? יש לך נדחתה על ידי בנקים וסוכנויות פיננסיים אחרים? האם אתה צריך קונסולידציה הלוואה או משכנתא? חיפוש לא יותר כמו שאנחנו כאן כדי להפוך את כל הבעיות הפיננסיות שלך דבר של העבר.

  זוהי חברה הלוואה קלה. אנו מציעים הלוואות לאלה המעוניינים בריבית סבירה של 3%. בטווח שבין $ 5,000.00 דולר עד למקסימום של $ 100,000,000.00 דולר.

  ההלוואות שלנו מבוטחים היטב כמו אבטחה מקסימלית היא העדיפות שלנו.

  צור קשר באמצעות דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com

  בברכה
  דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com 


  מקורית ערבות ההלוואה

  07.07.17 | 10:38דרק דאגלס

 • 9
  לוח רכב קארספלייס

  לוח סוכנויות הרכב הגדול בארץ הוא לוח רכב קארספלייס 

  מצאתי את הרכב שלי משם.
  http://www.carsplace.co.il/index.php/he/dealers

  17.05.17 | 00:54בר

 • 8
  חובה לפני שקונים רכב משומש

  אזהרה לציבור מחברת המכוניות קל אוטו. החברה נשלטת ע"י עבריינים מגובה בשוטרים מושחתים שמקבלים ממנה שוחד וטובות הנאה.
  בימים אלו אני מנהל תביעה נגד מפכ"ל המשטרה, שוטרים נוספים ואנשי קל אוטו.
  תיק 42602-05-15.
  רכשתי מקל אוטו רכב משומש שמספרו 6313101 לאחר שהציגה בפניי טופס בדיקה של מכון קומפיוטסט לפיו הרכב תקין.
  לאחר הרכישה גיליתי שהרכב עבר 3 תאונות דרכים כולל פגיעה בשאסי, כריות האויר לא תוקנו כפי שהחוק מחייב, הורידו 100,000 ק"מ מהקילומטרז' של הרכב, הרכב שימש להשכרה למרות שזה לא צוין ברישיון הרכב, ורמאויות נוספות.
  איך קל אוטו מרמה : WWW.calautoganavim.blogspot.co.il

  03.09.15 | 14:31תומר

 • 7
  חובה לפני שקונים רכב משומש

  אזהרה לציבור מחברת המכוניות קל אוטו. החברה נשלטת ע"י עבריינים מגובה בשוטרים מושחתים שמקבלים ממנה שוחד וטובות הנאה.
  בימים אלו אני מנהל תביעה נגד מפכ"ל המשטרה, שוטרים נוספים ואנשי קל אוטו.
  תיק 42602-05-15.
  רכשתי מקל אוטו רכב משומש שמספרו 6313101 לאחר שהציגה בפניי טופס בדיקה של מכון קומפיוטסט לפיו הרכב תקין.
  לאחר הרכישה גיליתי שהרכב עבר 3 תאונות דרכים כולל פגיעה בשאסי, כריות האויר לא תוקנו כפי שהחוק מחייב, הורידו 100,000 ק"מ מהקילומטרז' של הרכב, הרכב שימש להשכרה למרות שזה לא צוין ברישיון הרכב, ורמאויות נוספות.
  איך קל אוטו מרמה : WWW.calautoganavim.blogspot.co.il

  03.09.15 | 14:31תומר

 • 6
  איזו כתבה דלה

  קניתי לפני חודשיים אוטו מפרטי בסויץ ונהניתי מכל רגע. מי שהולך למגרשים או לסוחרים - מגיע לו.

  03.09.15 | 12:16אפרים

 • 5
  מוכרים.

  קניתי 4 מכוניות משומשות, אלפא רומיאו. 2 מאדם פרטי ו2 מסוחרים. מבחינת מוכרים פרטיים לא הייתה שום בעיה, אבל סוחר אחד כן היה בעייתי. ניסה להסתיר מידע כמו אגרת רכב שלא שולמה אך הנושא הוצג כאילו היא כן שולמה.

  לבסוף הוצאתי ממנו גילוי נאות ומחיר טוב שהתאים לי.

  03.09.15 | 08:01אלף

 • 4
  כתבה לא מדויקת

  פעמיים קניתי רכב יד שנייה, והסתובבתי בסוכנויות הרכב ובחברות ,וכן בדקתי ביד 2, ובדרך כלל ביד 2 היו הצעות יותר אטרקטיביות, הן בנתונים הטכניים, והן במחיר שהיה יותר זול! כמובן שקניתי לבסוף דרך יד 2 מפרטי
  אמנם זה מצריך יותר סבלנות אך זה שווה את זה!!

  03.09.15 | 00:52יהודה

 • 3
  יש לציין לטובה את אוטו סנטר

  קניתי מהם לפני שנה הונדה סיויק 2010 פרטית יד ראשונה רמת גימור גבוהה במחיר מאוד משתלם (התייעצתי עם כתבי אוטו), המכירה היתה הוגנת ומהנה,הרכב נוסע טפו טפו כמו סוס .

  02.09.15 | 19:36מיכאל

 • 2
  קרטון חלב לא הייתי קונה מהם

  מה שמפתיע לטובה זה שמחירי השוק בפועל אצל הפרטיים בהרבה מקרים גם יותר זולים!

  02.09.15 | 14:48רק מפרטי

 • 1
  רכב קונים מאדם פרטי - כל השאר סוחרים בעניבות

  אחריות ? צחקתם אותם ?

  הלך מנוע ? בגלל שלא הוספתם שמן !
  הלך הגיר ? בגלל שלא החלפתם נכון.

  שומר נפשו ירחק

  02.09.15 | 12:56אזרח
 • חם באתר

  מבצעי רכב בשוק הישראלי

  מבצעי רכב, ימי מכירות , חיסולי מלאי בסוכנויות רכב ואצל היבואנים

  ליסינג ומימון לרכב

  קונים רכב בליסינג פרטי? קבלו טיפים והצעות אטרקטיביות כאן

  מבחן צמיגים – בלימה (וידאו)

  כמה גדול ההבדל בין צמיגים שונים ביכולת הבלימה במקרה חירום? יצאנו לבדוק

  מי היא המשפחתית ההיברידית הטובה בישראל? (וידאו)

  יונדאי איוניק מול קיה נירו וטויוטה אוריס היבריד - מבחן דרכים השוואתי

  איזה מחירון רכב קובע?

  מחירון לוי יצחק או יד2? באיזה מחירון רכב לבחור כאשר רוצים למכור או לקנות רכב?

  אוטו לוגו (גרסת הדפסה) " /> (גרסת הדפסה) " /> (גרסת הדפסה) " /> (גרסת הדפסה)