נתת לנו Like ב-Facebook?

ניסאן נווארה בישראל - החל מ-245,000 שקל

אוטו חדשות מקומיות

ניסאן נווארה בישראל - החל מ-245,000 שקל

13.11.17 איתי שטיינברג

מערכת הנעה חדשה, אבזור בטיחות מתקדם ואחריות מורחבת. כל הפרטים על התחלת שיווק ניסאן נווארה החדש בישראל

תגיות: ניסאן, ניסאן נווארה, איתי שטיינברג, נבארה

לפרטים
auto.co.il icon
*ציין שם
*ציין טלפון *טלפון שגוי

הפרטים נקלטו במערכת, ניצור איתכם קשר בהקדם

v-icon
סגור
קרסו, יבואנית ניסאן, מכריזה על התחלת שיווק הטנדר ניסאן נווארה בישראל  - אחרי כשנתיים של היעדרות מהשוק המקומי. הנווארה מגיע אלינו בגרסתו הבכירה, עם אחריות מורחבת - ועם מערכות בטיחות מתקדמות.
 
הדגם הנוכחי הוצג במקור לפני יותר משלוש שנים, ומידותיו קטנות מעט ביחס לאלו של הדור היוצא. גם נפח המנוע מעט קטן יותר - 2.3 ליטר, לעומת 2.5 ליטר קודם לכן - אך למרות זאת, הנתונים נותרו זהים. המנוע המוצע אצלנו הוא בגרסתו היותר-חזקה, עם שני מגדשי טורבו והספק של 190 כ"ס ו-45.9 קג"מ. הנווארה מוצע עם תיבת שבעה הילוכים אוטומטית והנעה כפולה לא קבועה (אחורית לכביש וכפולה לשטח).
 
לרכב תצרוכת דלק ממוצעת של 14.5 ק"מ לליטר. הוא מאיץ מעמידה ל-100 קמ"ש בתוך 10.8 שניות (10.7 שניות בדגם הקודם). מרווח הטיפולים נקבע על כל שנה או 20,000 ק"מ (המוקדם מביניהם).
 
 
הנווארה מצויד ביחס העברה נמוך (הילוך כוח) ביחס 1:2.71 ויש גם נעילה אלקטרונית מוגבלת החלקה לדיפרנציאל אחורי. מרווח הגחון עומד על 22.4 ס"מ.
 
חידוש משמעותי בנווארה נמצא במתלה האחורי - זה אמנם עדיין מסוג סרן חי (בו שני הגלגלים מחוברים בציר אחד), אך עם קפיצי סליל במקום עלים (שזמינים בחו"ל). שימוש בקפיצי סליל ובמבנה רב-חיבורי אמור לשפר את נוחות הנסיעה. כושר ההעמסה המוצהר גבוה יחסית - 954 ק"ג, הרבה יותר מהטנדר היחיד שהוצע בישראל עד היום עם קפיצי סליל מאחור (סאנגיונג אקטיון, 670 ק"ג). כושר הגרירה המותר עומד על עד 3.5 טון.
 
הנווארה נושא עמו בשורה בטיחותית חשובה: זהו הטנדר הראשון המוצע בישראל עם מערכת בלימת חירום אוטונומית. בנוסף, הוא צויד במערכת התרעה מקורית על אי-שמירת מרחק ושבע כריות אוויר. למרות כל אלו, לנווארה דירוג בטיחות של ארבעה כוכבים במבחני ריסוק של Euro NCAP (מ-2015).
 
 
גם אבזור הנוחות עשיר למדי: חישוקי "18, מדרגות צד מקוריות, חלונות כהים, וו גרירה, כניסה והנעה ללא מפתח, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחים ליושבים מאחור, חיישן תאורה, מצלמת נסיעה לאחור (עם מסך במראה המרכזית) ומסך "5 בלוח המחוונים. בולטת בהיעדרה מערכת מולטימדיה עם מסך מגע, ובמקומה מוצעת מערכת שמע פשוטה עם חיבור בלוטות'.
 
 
מחירו של ניסאן נווארה מתחיל ב-245,000 שקל. הוא מוצע עם חבילת אחריות מורחבת לחמש שנים או 160,000 ק"מ – אחריות נדיבה מהמקובל לקטגוריה, אם כי פחות נדיבה מזו שהוצעה בסוף חיי הדגם הקודם (חמש שנים או 200,000 ק"מ).

1 תגובות לכתבה

לקריאת כל התגובות ברצף
  • 1
    כבעל נאווארה עם 300000 ק"מ

    מציע לא לגעת , אפילו לא עם מקל טלסקופי.


    האוטו הכי גרוע שהיה לי !!!!

    14.11.17 | 18:07נועם

חם באתר

מבצעי רכב בשוק הישראלי

מבצעי רכב, ימי מכירות , חיסולי מלאי בסוכנויות רכב ואצל היבואנים

ליסינג ומימון לרכב

קונים רכב בליסינג פרטי? קבלו טיפים והצעות אטרקטיביות כאן

מבחן צמיגים – בלימה (וידאו)

כמה גדול ההבדל בין צמיגים שונים ביכולת הבלימה במקרה חירום? יצאנו לבדוק

מי היא המשפחתית ההיברידית הטובה בישראל? (וידאו)

יונדאי איוניק מול קיה נירו וטויוטה אוריס היבריד - מבחן דרכים השוואתי

איזה מחירון רכב קובע?

מחירון לוי יצחק או יד2? באיזה מחירון רכב לבחור כאשר רוצים למכור או לקנות רכב?

אוטו לוגו (גרסת הדפסה) " /> (גרסת הדפסה) " /> (גרסת הדפסה) " /> (גרסת הדפסה)