המכונית הנגנבת ביותר של שנת 2013 היא... - אוטו

המכונית הנגנבת ביותר של שנת 2013 היא...

אחד התרחישים הגרועים ביותר, הינו הרגע שאתם פוסעים לעבר החנייה ומגלים שרכבכם נגנב. עם איזו מכונית יש לכם את הסיכוי ה"טוב" ביותר לחוות את הרגע הזה?

בוקר. אתם מכינים את הילדים, מי לגן ומי לבית הספר. הסנדוויצ'ים כבר בתיקים. ממהרים החוצה, נועלים את הדלת, יורדים במדרגות ואז מבינים שאתם בבעיה – גנבו את המכונית. טלפונים לביטוח, למשטרה, לאימא-אבא ולחברים. עשר דקות אחרי אתם מעכלים שהמסמכים שהיו במכונית, המטען של הנייד, התיק של הטיולים, המנגל והכיסאות המתקפלים, הכול הלך.

זהו אינו תסריט דמיוני. ממש לא. דו"ח משטרה שפורסם מגלה שבכל יום בארצנו הקדושה נגנבות 54 מכוניות בממוצע. זה אומר 54 מקרים כאלו בכל יום. 54 משפחות חסרות אונים בכל יום. תחשבו על זה.
54 גניבות רכב מתרחשות בכל יום
ירושלים היא אולי בירת שלושת הדתות, בה קינת אלוהים שוררת כולם. אבל גם לא מעט גנבים שוררים שם. בגלל הקרבה לשטחים, ירושלים הפכה יעד מבוקש לגניבות, וכיום מובילה את ערי הארץ בהיעלמות מכוניות לטובת משחטות רכב אי שם באזור ששום משטרה או צבא כבר לא יכנס.

במהלך השנה היוצאת נגנבו כמעט 20,000 כלי רכב. מתוכם כמעט 3,000 שייכים לאלו שחובשים קסדה. אם זה מנחם אתכם, למרות המספרים הגבוהים ישנה ירידה מתמשכת בגניבות מאז שנת 2006.

אז מי זוכה בתואר המכונית הנגנבת ביותר לשנת 2013?

במקום החמישי: פולקסווגן גולף
הנציגה האירופאית היחידה ברשימה הזו

במקום הרביעי: סובארו אימפרזה
סובארו אימפרזה. הדור החדש רק התחיל את דרכו בארץ, האם גם הוא בסכנה?
במקום השלישי: מאזדה 3
מלכת המכירות של מאזדה זוכה למקום "מכובד" מרשימה
במקום השני: מאזדה לאנטיס
מאזדה לאנטיס. נציגות שנייה ליצרנית מיפן
במקום הראשון: מיצובישי לנסר
מיצובישי לאנסר. המכונית הנגנבת ביותר בישראל בשנת 2013
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות