הכי פרקטי. טויוטה סיינה
בחירה זו פונה בעיקר למשפחות מרובות ילדים. המיניוואן הגדול של טויוטה מציע את מקסימום הפרקטיות האפשרית להסעה של שמונה אנשים, דהיינו שבעה ילדים בנוסף לך, האמא/אבא שמסיע אותם לבית הספר. סיינה הוא רכב מ א ו ד מרווח, המזגן עושה עבודתו נאמנה כך שכולם יהיו רגועים, ויש לו דלת צד חשמלית, שלא יתאמצו. להגיע בנינוחות רבה יותר, אי אפשר. אפילו הביצועים טובים, ומנוע V6 בנפח 3.5 ליטר עם 266 כ"ס ידאג שתוכלו לעקוף בקלות. ממש בקלות.

החיסרון: כמעט כמו תמיד (כשיש מנוע גדול וחזק) מגיע בדמות צריכת דלק. מה עוד? שבעה ילדים, ברצינות?

טויוטה סיינה
צילום: מנהל
טויוטה סיינה. מעמיסה שבעה ילדים בקלותהכי סטייל. פרארי 488
אדומה, צהובה, שחורה או חומה... זה לא משנה איזה צבע יש לפרארי הזו, היא תמשוך את מבטי כל הסובבים. רוחב של כמעט שני מטרים, בשילוב נתון גובה נמוך במיוחד, זה משהו שקשה מאוד להתעלם ממנו. בטח עם קימורים כשל האקזוטית הזו. היתרון בהגעה עם מכונית כזו, היא שכל הבעיות הקשורות בקבלתו של הילד לחברה נפתרות, ולמעשה החברה תנסה להתקבל אליו. הוא ישב בספסל האחורי בטיולים שנתיים, הבנות ינסו למצוא חן בעיניו, ובנוסף, יבחרו אותו ראשון במשחק כדורגל, גם אם הוא עם שתי רגליים שמאליות.

החיסרון: המכונית תגיע ארצה כנראה רק באוקטובר; מה עוד? המחיר: כשני מיליון שקלים.

פרארי 488
צילום: מנהל
פרארי 488. אפשר להקפיץ רק ילד אחד לבית בכל פעם

הכי פחד. אודי/ב.מ.וו/יגואר/מרצדס – בשחור
הילד שלכם היה העדין ביותר בגן? חזר הביתה בוכה כי הרביצו לו? הוא משחק קלאס וגומי עם הבנות במקום כדורגל עם שאר הבנים? הנה רעיון לשיפור השרידות הפיזית בבית הספר. עוד לא ראינו ילד שההורים שלו נוהגים בב.מ.וו שחורה עם חלונות שחורים שאי פעם קיבל מכות. אפילו סתם איום. יש מצב שאפילו המורה תתייחס בעדינות יתירה לילדכם. כל שצריך זה תקציב למכונית פרמיום שחורה (לאו דווקא ב.מ.וו), סבלנות לשוטרים (יעצרו אתכם תכופות), ולנסות לא להוציא מילה מהפה בכדי לא להרוס את ההופעה שלכם (משקפי שמש ישפרו אותה).

החיסרון: אם יש ילד עם הורים 'כבדים' מכם, ייתכן שזה לא יעזור. מה עוד? שום בתיק יבריח את הילדים אחרי שהרושם הראשון יתפוגג.
ב.מ.וו X6
צילום: מנהל
ב.מ.וו X6. שחורה. עכשיו דמיינו את זה עם חלונות שחורים

הכי פראי. רוביקון או 350F מוגבהים
גברים מסוקסים הם כאלה שלא מפחדים להתלכלך. אבק? חול? בוץ? שמן? קטן עליהם. גברים. כאלה הם בדרך כלל אנשי השטח. את הקיצוניים יותר תמצאו עם ג'יפ CJ6 פתוח, לנד רובר דיפנדר. אבל קשה לנו לראות הרבה אנשים מסתדרים עם ה'טרקטורים' האלה מעבר להסעת הילד לבית הספר (להמשיך לעבודה, למכולת וכו'). תחליף ראוי ומעט מודרני יותר מגיע בדמות רוביקון מוגבה, וגם פורד F350 מוגבה יכול לבצע את העבודה. אבא 'גבר' זה משהו שמקרין על ילדים קטנים. כולם רוצים אבא גבר. כולם רוצים להיות גבר בעצמם. כולם יעריכו את הגבר הקטן, בנו של הגבר הגדול עם ה-F350 הענק.

חיסרון: אלו לא כלים זולים. מה עוד? אם הילד מפחד להתלכלך, ברכה לבטלה.
צילום: מנהל
פורד F350. כזה, רק מוגבה