הונדה חשפה את האקורד האמריקאית, המשפחתית הגדולה שלה המיועדת לצפון אמריקה, לאחר מתיחת פנים. הונדה אקורד האמריקאית, שהוצגה בדגם העכשווי שלה ב-2012, משווקת גם בישראל על ידי אלבר. מתיחת הפנים כוללת חידוש העיצוב החיצוני, עדכון סביבת הנהג ומערכות בטיחות כמו גם מערכות בידור ומידע חדשות.
לייעוץ חינם עם מומחי הרכב של אוטו על כל הדגמים חייג ל-3262* או לחץ כאן

העיצוב המחודש דינאמי יותר, אומרת הונדה. בכל אופן, האקורד החדשה מתחדשת מלפנים בפגוש, בסבכה וביחידות תאורה הזוכות גם ללד הבלתי נמנע. אותו מתכון גם מאחור: פגוש חדש ויחידות תאורה עדכניות, גם הן מסוג לד. בנוסף, זוכה האקורד המחודשת גם לחישוקים גדולי קוטר (19").
צילום: מנהל

הונדה אקורד המחודשת מצוידת במערכת ניווט, תקשורת ובידור חדשה עם צג "7, וזו כוללת גישה למערכות ההפעלה של גוגל (Android Auto) ואפל (CarPlay). מעליה נמצא מסך מידע בגודל "7.7 בו מוצג מחשב הדרך ומידע נוסף. לאקורד החדשה אופציה נדירה של חימום המושב האחורי.
צילום: מנהל

האקורד המחודשת מוצעת עם חבילת בטיחות נרחבת (אופציה בתשלום), וזו כוללת מערכת עזר למניעת סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת עזר אוטונומית לבלימת חירום, חיישני חניה היקפיים והתראה על עצמים באזורים מתים.

מעבר לכך לא נרשמו שינויים, והמנועים המוכרים בנפח 2.4 ליטר ו-3.5 ליטר, כמו גם המערכת ההיברידית המשווקת כאן, נשארו ללא שינוי.
צילום: מנהל