קרדן רכב, הבעלים של אוטו איטליה, יבואנית פרארי ומזראטי, דיווחה כי סמל"ת, יבואנית פיאט, אלפא רומיאו, לנצ'יה וסובארו, רכשה 25 אחוז ממניות אוטו איטליה. מחיר העסקה 5 מיליון שקלים, סכום המשקף ערך של 20 מיליון שקל. על פי ההסכם, תוכל סמל"ת, בתום תקופה של שנתיים, לרכוש 25 אחוז נוספים ממניות אוטו איטליה, בתמורה לעוד 5 מיליון שקלים (בתוספת הפרשי הצמדה וריבית). חשוב להזכיר שקרדן רכב, שותפה גם בחברת ההשכרה והליסינג אוויס ובחברת UMI, יבואנית ג'נרל מוטורס לארץ.

צילום: מנהל

יואב הורוביץ, יו"ר אוטו איטליה: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה בין החברות. מאז כניסתנו לפעילות מלאה באוטו איטליה לפני כשנה וחצי, הצלחנו לממש את התוכנית האסטרטגית, תוך שיפור ברווחיות ועמידה ביעדי המכירות שהצבנו לעצמנו. אנו מאמינים בשינוי לטווח ארוך ומשוכנעים כי שיתוף הפעולה עם חברת סמל"ת יצעיד את החברה קדימה ויתרום לפיתוחה"
אורי להב מנכ"ל קבוצת סמל"ת: "אנו מברכים על העסקה. כחלק מה-DNA של קבוצת סמל"ת בייצוג מותגי רכב איטלקיים מובילים, השייכים לקבוצת פיאט העולמית, מדובר בשותפות טבעית והמשך ישיר לאסטרטגיה של החברה בייצוג מגוון מותגים הפונים לקהלים שונים, שהמכנה המשותף הינו יוקרה ואיכות"
צילום: מנהל