מסתבר שממש כמו נשים יפהפיות, כך גם מכוניות לוהטות, ובמיוחד כאלו הנושאות את סמל הסוס הצוהל על אחוריהן, מסוגלות לשבש את דעתם של גברים.
 
 
קחו למשל את ארני הוקס, תושב קליפורניה כבן 50, שפשוט לא הצליח להשאר יותר אדיש אל מול החיטובים הלוהטים של פרארי 458 במחלצות שחורות שהסתובבה "טופלס" ליד הבית בו הוא גר והוציאה אותו מדעתו. בשלב מסוים, הוקס החליט לעשות מעשה. מאחר שלא היה ברשותו סכום שאפילו מתקרב לכזה המאפשר להפוך באופן רשמי לבעליה של יפהפיה שכזו, הוא פשוט החליט לקחת אותה בלי בכלל לבקש רשות מבעליה הראוותן. הוקס היה המאושר באדם עד שלפתע נתקל במחסום משטרתי שהוצב לצורך ביצוע בדיקות נהיגה בשכרות. מכיוון שהוקס לא נזקק באותו יום לשום אלכוהול כדי להרגיש בהיי וכאדם ללא עבר פלילי, הוא לא חשש לעצור ולעבור לבקשת השוטרים בדיקת ינשוף.                                        
 
את הבדיקה הוקס עבר, כצפוי, בלי בעיה, אבל משהו עורר את חשדם של לובשי המדים שהחליטו לעשות בדיקה קצרה במסוף המשטרתי. עד מהרה התברר להם כי הפרארי הזו דווחה כגנובה כמה שעות קודם לכן והם מיהרו לקרוא לנהג לצאת מהרכב כשידיו מורמות. הוקס הבין שכנראה השוטרים גילו שהרכב לא בדיוק שלו, ובמקום לצאת מממנו הוא הדביק את דוושת התאוצה לרצפה ונעלם מהמקום. השוטרים לא התבלבלו והזדרזו לצאת במרדף אחר הפרארי הגנובה, אבל עם 570 כ"ס עצבניים, הוקס הצליח להתחמק מהם די בקלות.
 
לאחר שהרגיש שהתרחק מספיק הוא נטש את הרכב והמשיך רגלית. השוטרים מצאו את הרכב וגררו אותו למגרש המכוניות המשטרתי כדי להחזיר אותו לבעליו החוקיים. זה לא ממש קרה. באותו הלילה, בשעה 3 לפנות בוקר, מישהו היה נועז מספיק כדי לגנוב את הפרארי הלוהטת מהחניון המשטרתי.
 
חמישה ימים מאוחר יותר החידה נפתרה. הפרארי החמה אותרה בזמן שנצפתה נוסעת באזור סטודיו סיטי ליד אולפני הצילום של חברות הסרטים הגדולות בהוליווד. ניידת שפטרלה בסביבה חסמה את הרכב ו... הפתעה-הפתעה... מאחורי ההגה התגלו פנים שהיו מוכרות לשוטרים מלפני מספר ימים.
 
כן, אותו ארני הוקס לא יכול היה לוותר על אהבתו הבלתי מושגת, והיה חצוף ונועז מספיק בכדי לגנוב את הפרארי בשנית, היישר מהחניון המשטרתי. כפי שניתן לראות מהחבורות על פניו של הבחור, הפעם השוטרים היו הרבה יותר החלטיים כשדרשו ממנו לצאת מהרכב.