עבור שועי ישראל המתחברים לצד "הירוק" שבנפשם, אבל לא רק עבורם, לקסוס ישראל משיקה את ה-LS600h L; ספינת הדגל ההיברידית של יצרנית היוקרה היפנית. בחרטומה נמצא V8 מוזן בנזין בנפח 5.0 ליטר שבשילוב מנוע חשמלי מפיק לא פחות מ-445 כ"ס. עדר הסוסים עובר דרך תיבת הילוכים רציפה לכל ארבעת הגלגלים ומסוגל להזניק את המכונית ממצב עמידה ל-100 קמ"ש תוך 6.3 שניות בדרך למהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש.
למרות המנוע הגדול והביצועים הנאים, מתגאה ה-LS600h L בצריכת דלק ופליטת מזהמים של מכונית עם מנוע קטן יותר; על פי נתוני היצרנית, צריכת הדלק המשולבת עומדת על 10.7 ק"מ לליטר ורמת פליטת המזהמים עומדת על 219 גרם CO2 לק"מ. אגב, לדברי היבואנית, נתון פליטת המזהמים צפוי להעניק לרכב הטבת מיסוי כחלק מרפורמת המיסוי הירוק אשר תיכנס לתוקף ביולי 2009.
צילום: מנהל
מחירה של ה-LS600h L בגרסת 'Premium' עומד על 900,000 שקלים כאשר זה של גרסת 'High Premium' עומד על 960,000 שקלים. תמורת הזוזים שלכם אתם צפויים לקבל מכל טוב; מושבים אחוריים בעלי מערכת עיסוי והדום לרגליים אשר מאפשרים תנוחת שכיבה, שולחן עבודה מתקפל בחיפוי עץ, קונסולה אחורית השולטת על מערכות הרכב, מערכת בקרת אקלים לניטור ושמירת טמפרטורת גוף אופטימאלית באמצעות חיישני אינפרא-אדום, נגן DVD נפרד לצפייה במסך "9 אחורי הנשלף מהתקרה, תא קירור, מערכת שמע מובחרת של Mark Levinson בעלת 19 רמקולים ועוד.