ב.מ.וו קונספט CS: בעקבות CLS (וידאו) - אוטו

ב.מ.וו קונספט CS: בעקבות CLS (וידאו)

קופה 4 דלתות. נשמע מוכר? ה-CS של ב.מ.וו, המוצגת בתערוכת שנחאי, צועדת בעקבות המרצדס CLS. חבל שהיא לא מיועדת לייצור

מבוססת על סדרה 7, אבל ארוכה יותר...
תערוכת שנחאי שנפתחה בשבוע שעבר מראה על החשיבות הגוברת והולכת של השוק הסיני, כאשר יותר מיצרן אחד בחר באירוע זה להצגת דגם-קונספט חדש – וממש לא מדובר ביצרנים מקומיים עלומים. על האודי קרוס קופה כבר סיפרנו לכם, וגם על הביואיק ריביירה; עכשיו מגיע תורו של הב.מ.וו CS.

האותיות הללו אמורות להיות מוכרות לכל חובב ב.מ.וו: הן שימשו לדגמי קופה של החברה מאז ראשית שנות ה-60, כולל כמה וכמה מכוניות מיתולוגיות ונחשקות כמו ה-2000CS או ה-3.0 CS. המכונית הנוכחית היא בעלת 4 דלתות, ועם צלילתה הנמוכה קל לחשוב שמדובר בקופה 4 דלתות ובתשובה של ב.מ.וו למרצדס CLS המצליחה. אבל לא כך הדבר, לפחות לדברי ב.מ.וו: ה-CS מעניקה מבט לעיצוב עתידי של ב.מ.וו אך לא לדגם עתידי ספציפי, ואין כל כוונה לייצרה. היא מבוססת על רצפה של סדרה 7 (להבדיל, המרצדס CLS מבוססת על מכונית מקטגוריה קטנה יותר, ה-E-קלאס). עם זאת, ה-CS ארוכה ורחבה מה-7, ובעיקר נמוכה יותר, בכ-12.5 ס"מ.
המנוע הוא ה-V10 בנפח 5.0 ל' המשמש את ה-M5/M6. חישוקי "21 ממלאים את בתי-הגלגלים המנופחים, ופנסי LED יחודיים (המאירים אחורה, כשהאור מוחזר על-ידי ריפלקטור מיוחד) נמצאים מלפנים. בפנים יש מקום לארבעה בלבד כולל הנהג.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות