זהה את האתר – וזכה בפרס (חודש יוני) - אוטו

זהה את האתר – וזכה בפרס (חודש יוני)

כמדי חודש, אנחנו מפרסמים תמונת אתר, מבקשים מכם לזהות את המקום - ומעניקים פרס לזוכה יחיד ומאושר

זהו היכן צולמה התמונה, ותוכלו לזכות באוהל בן רגע מדגם פנורמה של חברת גורו, בשווי 1000 שקלים. את הזיהוי יש לשלוח ל-avivi@auto.co.il עד 25 ליוני. יש להשאיר פרטי התקשרות (שם מלא ומספר טלפון).
הפרס החודש – אוהל פנורמה 6P של חברת גורו. אוהל "בין רגע" עם פתיחה קלה ומהירה, המיועד לעד שישה אנשים. עשוי בד פוליאסטר עמיד, עם רצפה מחוזקת נגד שחיקה ושלד עשוי מוטות פיברגלס מחוזקים. ארבעה חלונות גדולים לאיוורור משופר בקיץ. מחיר לצרכן - 1000 שקלים.
הזוכה בחודש שעבר
הבדיחה אומרת שאם אתה מטייל בחו"ל, ורואה מישהו שעוצר לצלם כל זרזיף מים - הוא כנראה ישראלי. ולפחות מניסיוני האישי זה נכון - ויעיד על כך ארכיון התמונות האישי שלי... נכון או לא, אין ספק שחידות הקשורות למים זוכות להיענות גבוהה במיוחד במדור, אבל הפעם כמות התשובות באמת הפתיעה אותנו. אומנם לא כל העונים זיהו נכונה, ובין התשובות היה ניתן למצוא כמעט כל גב מים בחלק הדרומי של מדינת ישראל, אבל היו גם המון שזיהו את גבי פרס שבנחל פרס. למי שעדיין לא היה שם - מומלץ מאוד, בעיקר ביום אביב חם אחרי שירד גשם באזור, אז הגבים מלאים לחלוטין (ולא כמו בתמונה). אפשר להגיע לגבים ברכב, או בהליכה לא ארוכה או קשה, שמתאימה גם למשפחות, מחניון על הכביש שבין צומת הערבה לדימונה. הגבים הם כמובן לא האטרקציה היחידה לאורך המסלול, גם אם המוכרת ביותר, ואם יהיה לכם מזל - תוכלו לפגוש גם חיות מדבר כגון יעלים.
הזוכה באוהל צל מדגם נירוונה של חברת גורו, בשווי 650 שקלים הוא אברהם נתיב. אנחנו מקווים שהוא יעזור לו להישאר קריר בקיץ המתקרב!
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות