פעמיים בסוף שבוע אחד: רוי ניסני במקום השני - אוטו

פעמיים בסוף שבוע אחד: רוי ניסני במקום השני

רוי ניסני חצה שני את קו הסיום במסלול פול ריקאר שבצרפת. פעמיים!

בסוף השבוע האחרון, ביום שבת ה-25 לחודש וגם ביום ראשון ה-26 לחודש, בדיוק חודשיים לאחר שעשה זאת בפעם הראשונה, רוי ניסני עשה זאת שוב וסיים פעמיים במקום השני באליפות הפורמולה 3.5 ליטר V8. אליפות זו, יחד עם פורמולה 2, שנייה בחשיבותה רק לפורמולה 1.
ביום שבת התקיים המירוץ הראשון בסבב השלישי (בכל סבב שני מירוצים) במסלול פול ריקאר (Circuit Paul Ricard) שבצרפת. את מקצה הדירוג סיים ניסני עם הזמן השני בטיבו, ממש כמו באותו מירוץ שנערך לפני חודשיים.
הזינוק למירוץ היה מוצלח פחות וניסני איבד שני מקומות וירד למקום הרביעי. רוי ניסני התעשת, התאושש, עקף ו-15 דקות לסיום כבר התמקם במקום השני. לקראת הסיום עוד הצליח לתקוף את המוביל, אך זה הצליח לחסום ולשמור על מקומו.
בסיום המרוץ כתב ניסני בדף הפייסבוק שלו: Yessss! Another one for the collection! just a pinch from the top step.
למרוץ ביום ראשון, זינק ניסני מהמקום הראשון, לאחר שקבע את זמן ההקפה הטוב ביותר במקצה הזמנים. הפעם, לשם שינוי, הזינוק בוצע כראוי ולאורך 13 הקפות שמר ניסני על ההובלה. בהקפה ה-14 הוא כבר נקרא אל רחבת הטיפולים - וזו התבררה לאחר מכן כהחלטה שגויה. אל המסלול חזר ניסני כשהוא נמצא 9 שניות לאחר המוביל. ניסני צמצם את הפער, אך הדבר לא עזר לו ואת קו הסיום חצה שני.
כרגע ניסני ממוקם חמישי באליפות הנהגים. ומכאן אנחנו מאחלים לו הרבה הצלחה. ומקום ראשון.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות