אינפיניטי משווקת QX70 מחודש - אוטו

אינפיניטי משווקת QX70 מחודש

רכב הפנאי והדגם המוכר ביותר של מותג היוקרה מוצע במהדורה מחודשת

אינפיניטי ישראל החלה בשיווק ה-QX70 המחודש אשר הושק בתערוכת ניו יורק במרץ אשתקד. השינוי ברכב הפנאי הבינוני – הוצג לראשונה ב-2002 כ-FX, זכה לדור שני ב-2008 ומאז עבר כבר שני מקצי שיפורים (אחד עם הצגת הסימול החדש, ב-2013) – אינו גדול.
שינויים ומחירים
מבחוץ, השינוי הבולט ביותר הוא בחזית שעיצובה דומה לזה של דגמי אינפיניטי החדשים, וזה כולל בעיקר שבכה חדשה. בתא הנוסעים בוצעו מספר שינויים קטנים, רובם בשדרוג איכות החומרים ובגוונים חדשים. שינויים מינוריים אלה נועדו לסייע למכירות הרכב, שהפך עם השנים לאייקון המפורסם של אינפינטי, זאת עד להצגת היורש שצפויה להתרחש ב-2018.
עם הגעת הגרסה המחודשת של ה-QX70 מפרסמים באינפיניטי מחיר השקה מיוחד הנמוך ב-50,000 שקלים מזה הרשמי: 399,000 שקלים לרמת הגימור GT ו-439,000 שקלים לרמת הגימור 'פרמיום'. רמות הגימור עצמן לא השתנו ונותרו עשירות למדי, כאשר הבכירה כוללת גם שפע מערכות בטיחות מתקדמות כמו בלימה אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעה ותיקון סטייה ועוד.
ויש עוד
בימים הקרובים תחל אינפיניטי בשיווק ה-QX60 המחודש המצויד במנוע חזק יותר מאשר קודם – 295 כ"ס לעומת 265 כ"ס. בעוד זמן לא רב, כנראה כבר באפריל, יצטרפו להיצע של אינפיניטי בארץ ה-Q30 הקומפקטית – החולקת בסיס עם מרצדס A קלאס והאמורה להשפיע משמעותית על היקף המכירות – ו-Q60, מכונית הקופה המיועדת גם לחזק את הדימוי הדינמי של המותג.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות