מבצעים והנחות בענף הרכב - אוטו

מבצעים והנחות בענף הרכב

יבואני הרכב נותנים הנחות והטבות בקניית מכוניות – לא תיקחו?

מבצעים ואירועי מכירות בענף הרכב מתקיימים לאורך כל השנה – ואנחנו כאן בשביל לספר לכם על כך. בחלק מהמקרים מדובר בהטבות יקרות ערך (תנאי מימון ייחודיים, חבילות אבזור או הנחות ממש) המאפשרות חיסכון אמיתי ללקוח – וכמובן שאנחנו בעד. להלן רשימת המבצעים וההטבות העדכנית.

אופל מוקה - 17,000 שקלים הנחה
אופל מציעה את רכב הפנאי מוקה (1.4 ל' טורבו, אוט') ב-120,000 שקלים, במקום 137,000 שקלים. המבצע תקף למלאי של 50 יחידות, כולן ברמת הגימור 'אנג'וי פלוס' - רמת הביניים של הדגם, הכוללת מערכת מולטימדיה מקורית, מצלמת נסיעה לאחור, קיפול חשמלי למראות הצד ומערכת מובילאיי. יצוין כי מדובר בדגם היוצא של המוקה, ולא בדגם המחודש מוקה X.

יונדאי - חבר
כלומביל, יבואנית דגמי יונדאי לישראל, פונה לעמיתי חבר ומציעה מחירים מוזלים לכל דגמי החברה. ההנחות, מ-3000 שקלים ועד 20,500 שקלים (בהתאם לדגם), יהיו בתוקף עד ה-14.2.2017. למחירים המוזלים יתלוו הטבות אבזור שונות (מערכות מיגון, תקשורת, חיישני חניה ועוד - בהתאם לדגם). יש לשים לב שלא כל הדגמים ורמות הגימור משתתפים במבצע.

מאזדה CX5 - הנחות ותוספות
דלק מוטורס, יבואנית מאזדה, מציעה הנחות על רכב הפנאי הקומפקטי CX5. על מרבית גרסאות הדגם תינתן הנחה של 6000 שקלים, בעוד שעל גרסת ה-2.0 ל' ברמת גימור 'לקשרי' תינתן הנחה של 8000 שקלים. כמו כן, כל רוכש יקבל מערכת מיגון במתנה ותצוגה גרפית לחיישני החנייה. רוכשי גרסת הכניסה (2.0 ל', 'אקזקיוטיב') יקבלו בנוסף גם מערכת ניווט 'וויז'.
אופל מוקה
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות