יותר בטיחות למיצובישי אאוטלנדר - אוטו

יותר בטיחות למיצובישי אאוטלנדר

רכב הפנאי של מיצובישי יצויד בחבילת בטיחות עשירה ברמות האבזור המהודרות

מיצובישי ישראל מעדכנת את אבזור רכב הפנאי אאוטלנדר, ומוסיפה לרמת הגימור 'פרמיום' חבילה של מערכות בטיחות מתקדמות. רמת גימור זו היא המהודרת בין גרסאות ההנעה הקדמית, ומחירה 185,000 שקלים.
מה ברשימה
מערך הבטיחות באאוטלנדר 'פרמיום' יכלול גם בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל (עד 65 קמ"ש) או רכב (עד 80 קמ"ש), עמעום אוטומטי לאור דרך ("אור גבוה") והתרעה על סטייה מנתיב. רמות הגימור הזולות יותר יוצעו עם מערכת מובילאיי.
גרסאות ההנעה הכפולה יוצעו אף הן עם מערך הבטיחות המלא, כאשר רמות הגימור הגבוהות ביותר, 'עילית' ו'לימיטיד' – המוצעות ב-205,000 וב-240,000 שקלים בהתאמה – יכללו גם חיישני חניה היקפיים ומערכת למניעת האצה בלתי רצונית. בנוסף, צוידה 'לימיטד' בבלם חנייה חשמלי.
מה בקרוב
האאוטלנדר ישווק בעוד מספר חודשים בגרסת PHEV – היברידית/נטענת-רשת – הייחודית שתוצע במחיר זול מאשר בעבר, בפחות מ-200,000 שקלים. גרסה זו תהיה עשירה באבזור אך עם חמישה מקומות בלבד. יצוין כי עם שינוי התקנות, ניתן לטעון גרסה זו גם ברשת החשמל הביתית.
בהמשך השנה יוחל בשיווק ה-ASX, דגם הפנאי הקומפקטי החדש של מיצובישי והקטן מהאאוטלנדר, למרות שהוא מבוסס על אותה רצפה ועם אותו בסיס גלגלים של 267 ס"מ. הדגם ישווק עם מנוע 2.0 ליטר ותיבה רציפה.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות