סיכום שנה: חמש הכתבות הנצפות ביותר - אוטו

סיכום שנה: חמש הכתבות הנצפות ביותר

אלו הכתבות הנקראות ביותר משנת 2016. בעיקר שטח ופנאי, ויש גם תערוכה אחת

שנת 2016 תיכף מסתיימת, אז ריכזנו עבורכם את הכתבות הנצפות ביותר בשנה האחרונה. שתיים לא ממש הפתיעו, שתיים בהחלט כן. בשנה זו הגיעו אלינו כלי רכב מעניינים במיוחד כדוגמת פיאט טיפו שהציעה מכונית בממדים משפחתיים (פחות לרוחב) במחיר נמוך יחסית; קיה נירו, רכב פנאי היברידי וגם הוא במחיר נמוך יחסית; וולוו S90, ספינת הדגל של וולוו שמפגינה דיגיטליות וקדמה; רנו טווינגו שהגיעה לא מזמן, מכונית קטנה ומעוצבת עם מנוע אחורי, הנעה אחורית ועיצוב שובה לב; והגיעה אפילו למבורגיני אוונטדור, יחידה, ביבוא אישי.
אבל אף לא אחת מהן הצליחה להיכנס לחמישייה.
מה כן נכנס? אתם הולכים להיות מופתעים...

במקום הראשון
- רייזר טורבו מול מאבריק טורבו במבחן שטח מטורף
"בא לך מבחן צלצ"ים טורבו?" כך נפתחת הכתבה, כתבה שעשייתה הפכה להיות יומיים מענגים, מהמענגים ביותר בתקופה האחרונה. כך לפחות לפי דני פרומצ'נקו, מי שכתב והגיש את הסרטון שצורף אליה. שני כלי שטח טהורים, קלילים (יחסית) וחזקים על גבול הטירוף.

במקום השני - איסוזו דימקס מול טויוטה היילקס מול מיצובישי טרייטון - מבחן דרכים השוואתי
כל הסגמנט הזה מוכר בשנה אחת פחות ממה שמוכר קיה ספורטאז' בחודש. אבל אולי הקהל הזה, שמעוניין בכלי עבודה שכזה, מתלבט ובודק יותר, לפני שהוא יוצא עם רכב מאולם התצוגה...

במקום השלישי - קיה ספורטאז' - מבחן דרכים (1.6 ל', אוטו')
לקיה ישנם שני רבי מכר בישראל, האחד הוא הפיקנטו - רכב בסגמנט המיני שלמעשה הינו הדגם הנמכר ביותר בישראל לשנת 2015; השני הוא רכב הפנאי הקומפטקי שלהם, הספורטאז', שהשנה הוא הדגם הנמכר ביותר בישראל (הפיקנטו אגב, במקום השני). לכן, לא ממש הפתיע אותנו שהמבחן הראשון שלו על אדמה ישראלית, הגיע למקום השלישי במבחן הצפיות.

במקום הרביעי - יונדאי טוסון מול קיה ספורטאז': מבחן דרכים (וידאו)
יונדאי טוסון וקיה ספורטאז' הם ללא ספק הכלים החמים בשוק המקומי. שום הפתעה מבחינת המיקום ברשימה זו. אלו שני אחים תאומים למשפחה הקוריאנית, שאיכשהו קולעים בול לטעם הישראלי. ואת מי אנחנו העדפנו? אתם מוזמנים להיכנס ולדעת.

במקום החמישי - תערוכת פריז 2016 – כל הדגמים החדשים
סקירה של השקות וחשיפות לדגמים החדשים שהוצגו בתערוכת פריז שנפתחה בסוף ספטמבר (29.9 לעיתונאים). הרשימה עודכנה לקראת התערוכה ובהמשכה ונראה שממש התעניינתם במה שהוצג בה. ברשימה זו הוצמד לכל דגם לינק לידיעה מורחבת באתר. אזהרה, מי שנכנס צפוי להישאר זמן רב.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות