טויוטה מרחיבה את מערך הבטיחות - אוטו

טויוטה מרחיבה את מערך הבטיחות

לאחר הקורולה, טויוטה מציעה מערכות בטיחות מתקדמות גם ביאריס, אוריס ואוונסיס – ומוסיפה מערכות חדשות

כמו שצפינו בעבר, חבילת מערכות הבטיחות המתקדמת של טויוטה המכונה "TSS" (ר"ת של Toyota Safety Sense) שהושקה בקיץ בקורולה המחודשת, גולשת לשאר הדגמים במבחר של היצרן.
מעתה תוצע המערכת וללא תוספת תשלום גם בסופרמיני יאריס, במשפחתית הקומפקטית אוריס (הדגם בו הוצגה החבילה לראשונה באירופה) ובמשפחתית הגדולה אוונסיס.
חבילת הבטיחות כוללת, כמו בקורולה, מערכת לבלימה אוטונומית עם זיהוי אפשרות לתאונה, התרעה על סטייה מהנתיב (ללא תיקון), עמעום אוטומטי של האור הגבוה וקריאת תמרורי מהירות; מערכת קריאת התמרורים אינה זמינה ביאריס בגלל התצוגה השונה שלה. בהמשך צפויה המערכת להגיע לדגמים נוספים ובראשם הפריוס.
בנוסף, ולקראת פתיחת 2017, עברו חלק מהדגמים עדכון קל; האוריס צוידה בין היתר בשמשות כהות ובריפוד משולב עור וביאריס נוספו חיישני גשם.

הדור הבא
דור מתקדם יותר של מערכת TSS יגיע לארץ עם ה-C-HR החדש. במערכת המורחבת גם תיקון סטייה מנתיב (בנוסף להתרעה) ובקרת שיוט אדפטיבית. באירופה ניתן יהיה לקבל את הרכב גם עם התרעה על רכב בשטח מת.
ואגב C-HR – רכב הפנאי הנאה והמיוחד של טויוטה כבר נחת בארץ למטרות תקינה והדרכות, והיבואן מתכוון לאגור מלאי לקראת ההשקה המקומית שתיערך במהלך הרבעון הראשון של 2017. בטויוטה מניחים שהביקוש לרכב יהיה גבוה במיוחד וכי האספקה המוגבלת תיאלץ אותם לפתוח רשימת המתנה. המטרה של היבואן היא לצמצם את משך ההמתנה כך שלא תהיה מוגזמת.

     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות