פולקסווגן גולף מחודשת - מ-132 אלף שקל - אוטו

פולקסווגן גולף מחודשת - מ-132 אלף שקל

חברת צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן, משיקה בישראל את הגולף המחודשת, עם עדכון קל לעיצוב ומערכות בטיחות מתקדמות. המחיר: החל מ-132 אלף שקל

צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן לישראל, החלה בשיווק פולקסווגן גולף המחודשת. מתיחת הפנים, שנחשפה בסוף השנה שעברה, אמורה להזריק לגולף - שהוצגה בדור הנוכחי לראשונה לפני ארבע שנים - חיים חדשים. היא כוללת עדכון קל לעיצוב החזית והאחוריים, עם פגושים מחודשים, פסי קישוט ויחידות תאורה עדכניות. אלה כוללות כעת תאורת לד (מלאה מאחור ומלפנים רק לתאורת היום).
הבשורה החשובה עבור השוק המקומי, היא הוספת מערכות הבטיחות המתקדמות לכל הגרסאות. בראשן מערכת בלימת חירום אוטונומית (בלימה והתרעה), ובקרת שיוט אדפטיבית שומרת מרחק.

כמו בעבר פולקסווגן גולף תוצע בשתי רמות אבזור, טרנדליין הבסיסית וקומפורטליין המהודרת, שגם מובדלות במנוע. לטרנדליין מנוע 1.4 ליטר מוגדש עם 125 כ"ס ו- 20.4 קג"מ, שמשודך לתיבת שבעה הילוכים רובוטית דו-מצמדית. היא מאיצה מעמידה ל-100 קמ"ש בתוך 10 שניות. הגרסה הבכירה מצוידת במנוע באותו נפח ואותה תיבה, אך עם 150 כ"ס ו-25.5 קג"מ, והאצה ל-100 בתוך 8.2 שניות.
גרסת הבסיס עולה החל מ-132 אלף שקל. היא כוללת חישוקי "15 קלים, מערכת מולטימדיה חדשה עם מסך "8, תאימות לאפל קארפליי, חיבור בלוטות' ועוד. קומפורטליין תעלה 144 אלף שקל ותוסיף חישוקי "16, חלון גג פנוראמי, מפתח חכם, מושבים משופרים ועוד. בהמשך השנה צפויה להגיע גם GTI ספורטיבית מתוחת פנים.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות