מותג KW משיק מתלים אדפטיביים בישראל - אוטו

מותג KW משיק מתלים אדפטיביים בישראל

סדנת פיט סטופ, יבואנית KW, משיקה בישראל את ערכת המתלים האדפטיביים של היצרנית, שמתאימה גם למכוניות שעלו לכביש בלי מתלים מתכווננים. והמחיר?

חברת פיט סטופ (Pit Stop), יבואנית מתלי KW לישראל, מודיעה על תחילת שיווק מתלים אדפטיביים לשיפור היכולת הדינמית במכוניות משומשות. ערכת המתלים החדשה מוצעת בשתי גרסאות - למכוניות שהגיעו במקור עם מתלים אדפטיביים, ולמכוניות שהגיעו עם מתלים פאסיביים (אז נדרשות התאמות נוספות).
ב.מ.וו M3 עם מתלי KW
המתלים החדשים מציעים אפשרויות כיול נרחבות יותר ממתלים אדפטיביים רגילים - כולל אפשרות לחמש תוכניות לפי בחירת הנהג ואף כיול שונה לגלגלים הקדמיים והאחוריים. את המעבר בין התוכניות וכיולן מבצעים באמצעות יישומון ייעודי לטלפונים חכמים.
חבילת הבסיס, שמחירה החל מ-12,000 שקל, כוללת מתלי קוילאובר מתכווננים אלקטרונית, שנשלטים על-ידי מחשב הניהול המקורי של הרכב. במכוניות בהן לא הותקנו במפעל מתלים אדפטיביים מחשב זה אינו קיים, ונדרשת הערכה השנייה - שמחירה החל מ-15,000 שקל.
המתלים החדשים מתאימים למגוון מכוניות. בין היתר ניתן להתקינן באודי A5, ב.מ.וו M3 ו-M4, סיאט ליאון קופרה ופולקסווגן גולף R שמצוידות במקור במתלים אדפטיביים. מתלי KW מספקים חווית נהיגה דינמית יותר, תודות לאפשרות לכיול ספורטיבי יותר מזה המוצע במקור. בין המכוניות ששווקו ללא מתלים אדפטיביים מהמפעל וניתן לשדרגן עם הערכה החדשה, בפיט סטופ מונים את ב.מ.וו M2, מרצדס-C63 AMG ופולקסווגן גולף GTI.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות