מרצדס A-קלאס חדשה: נחשף תא הנוסעים - אוטו

מרצדס A-קלאס חדשה: נחשף תא הנוסעים

מרצדס פרסמה תמונות רשמיות ראשונות של תא הנוסעים ב-A-קלאס החדשה, הקומפקטית היוקרתית של המותג

מרצדס A-קלאס החדשה נחשפה רשמית, כמעט. יצרנית מכוניות היוקרה פרסמה תמונות רשמיות ראשונות של המשפחתית הקומפקטית-יוקרתית, אך תחילה רק של תא הנוסעים. זאת כקדימון לקראת השקת המכונית החדשה בעוד כשבוע.
הדור הרביעי של ה-A-קלאס, שחוגגת השנה 20 שנה בייצור ויותר מ-3 מיליון יחידות שנמכרו, צפוי להציע עיצוב חדש לחלוטין בפנים ובחוץ, טכנולוגיות מתקדמות ומנועים חדשים, כך על-פי מרצדס. ולפחות בנוגע לסביבת הנהג, הגרמנים גם מספקים סימוכין: מהתמונות עולה כי עיצוב התא השתנה לחלוטין, עם קרבה גדולה יותר לדגמי ה-E-קלאס ו-S-קלאס הנוכחיים.
המאפיין הראשון שבולט הוא המעבר ללוח מחוונים דיגיטלי, שיוצע בשתי גרסאות - עם מסך "7 או "10.25. מרצדס תוסיף לצידו מסך למערכת המולטימדיה (ושליטה באבזור) בגודל "7 או "10.25. בהתאם לרמת האבזור יוצעו שני מסכי "7, שילוב "7 ו-"10.25 או צמד מסכי "10.25. לא תופתעו לגלות שמרצדס בחרה בשילוב המהודר ויקר ביותר לתמונות הבכורה.
לקונסולה הקדמית החדשה, עם מבנה ניצב ונקי מבעבר, יש גם תועלת למרווח. יחד עם שינוי במבנה המושבים ומרכב חדש, הגרמנים מבטיחים כס"מ יותר לכתפיים ליושבים מלפנים (שני ס"מ מאחור), כ-3.5 ס"מ תוספת למרפקים מלפנים ומאחור, קרוב לס"מ תוספת למרווח הראש וגם תא מטען גדול משמעותית. זה האחרון צמח ב-29 ליטר ל-370, אורך הרצפה שלו גדל ב-11.5 ס"מ וסף ההטענה רחב ב-20 ס"מ.
עוד נמסר כי רשימת התוספות תכלול הפעם גם מושבים מאווררים עם עיסוי, ועד 64 גוונים לבחירה לתאורת האווירה. חלק מהתוספות יוצעו כמובן בתוספת תשלום. פרטים נוספים על ה-A-קלאס החדשה צפויים להתפרסם בקרוב. מחברת כלמוביל, יבואנית מרצדס, נמסר בתגובה לפניית "אוטו" כי שיווק הדגם אצלנו יחל ביוני 2018.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות