צמד המנחים הפופולרי - אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' - מחזיקים בשני כלי רכב יוקרתיים במיוחד. שניהם שייכים לאותו המותג, אבל לכל אחד דגם שונה - ובהרבה מובנים, הדמיון והשוני בין הדגמים ממחישים את ההבדלים בין שני המגישים גם במציאות.

המפתח-שלט של שני המגישים נושא על גבו את לוגו הקלשון, סמלה של חברת מזראטי. ההבדל הוא שהשלט של אופירה אסייג פותח את הדלת של רכב הפנאי מזראטי לבנטה, בעוד שזה של אייל ברקוביץ' פותח את הדלת של מכונית הסלון מזראטי גיבלי.​ לשני הדגמים יש מערכת הנעה דומה - מנוע טורבו בנזין V6 בנפח 3.0 ליטר עם 350 כ"ס ותיבת 8 הילוכים - והם אפילו עולים בערך אותו דבר, כ-650,000 שקלים כל אחד; לאנשים שאינם אופירה וברקו, יעלה התענוג כ-700,000 שקלים. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Crazy 😜😜😜 @eyalberkovich9 #אלקטרה ותודה לצלמת היפה שלנו @sharon_cohen_nir

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מוכנים לתוכנית לילה @ofiraasayag

A post shared by Eyalberkovic (@eyalberkovich9) onכשחושבים על זה, בחירת הדגמים מותאמת היטב לאופיים. בשני המקרים מדובר בכלי רכב מרשימים וקולניים במיוחד, אולם הרכב של ברקו הוא רכב ספורטיבי באופיו, עם ניהוג חד וכישורים ספורטיביים, בעוד שהרכב של אופירה מרשים, אלגנטי ואופנתי.

1614032

מזראטי לבנטה

1614037

מזראטי גיבלי


גם בת זוגתו (האמיתית) של ברקוביץ' התחדשה ברכב הנושא את לוגו הקלשון, מאותו הדגם של אופירה (לבנטה) ואפילו באותו הצבע (שחור). 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️

A post shared by Eyalberkovic (@eyalberkovich9) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עוד יום איתה בקשת @ofiraasayag @keshet12

A post shared by Eyalberkovic (@eyalberkovich9) on