רולס-רויס ידועה ביכולתה להציע ללקוחות כמעט כל מה שהם רוצים, אבל נדמה שבפאנטום החדשה שייצרה יצרנית מכוניות הפאר היא התעלתה אפילו על עצמה. תכירו את רוז (Rose, ורד), הלא היא רולס-רויס פאנטום יחידה במינה, שעוצבה במיוחד עובור לקוח שוודי בשם עייד אל סאפאר.

רוז, כמו ששמה מרמז, עוצבה בהשראת חיבתו של הלקוח ומשפחתו לעולם הפרחים - אשתו ושתיים מבנותיו נקראות על-שם פרח. השם גם מגיע מהפרח שנבחר, הוורד כמובן, וליתר דיוק הזן "ורד פאנטום" שהוכלא במיוחד עבור רולס-רויס ושניתן למצוא אותו באופן בלעדי בגינת היצרנית בגודווד, סמוך למפעל הייצור.

הפאנטום רוז צבועה בשני גווני כחול (מכסה המנוע בגוון מעט כהה מיתר המרכב), צבעים המופיעים גם בחישוקי הגלגלים. זה ממשיך לתא הנוסעים, שם עם פתיחת הדלתות נחשפת יצירת אומנות ברקמה: שלל ורדי פאנטום בשלבי פריחה שונים עם עלים וגבעולים מפורטים, לצד פרפרים צבעוניים יפהפיים. בסך הכל נדרשו כמיליון נקודות רקמה ליצירת העיצוב המרהיב.המכונית היחידה מסוגה עוצבה יחד עם המשפחה - אם המשפחה עיצבה למשל את המטריות המשולבות בדלתות ואחת הבנות בחרה את גווני המרכב. את הפיתוח הסופי והייצור עשתה מחלקת ההתאמה האישית של רולס-רויס, מקום בו כל חלום מתגשם - כמובן רק אם חשבון העו"ש שלכם עמוק מספיק.

1627221
צילום: רולס-רויס

1627218
צילום: רולס-רויס

1627224
צילום: רולס-רויס