יתרונות חסרנות

יתרונות / טרם נבדק

חסרונות / טרם נבדק

בשורה התחתונה / טרם נבדק

סיטרואן DS5 חוות דעת

  • חוות דעת ה-DS5 היא המכונית הבכירה בהיצע של תת המותג היוקרתי של סיטרואן. היא מבוססת על גרסה מוארכת לפלטפורמה המשמשת את אחותה, ה-DS4 וחולקת איתה את רוב המנועים. בארץ היא משווקת עם מנוע 1.6 טורבו המספק 156 כ"ס ומשודך לתיבת 6 הילוכים אוטומטית. המבנה של ה-DS5 הוא בין האצ'בק לסטיישן, עם אורך של 453 ס"מ. עיצובה קיבל השראה מעולם התעופה, בעיקר בתא הנוסעים עם קונסולה מרכזית מוגבהת ומערך פיקוד גם בתקרת הרכב. בחו"ל מוצעת גרסת דיזל היברידית, עם מנוע דיזל בנפח 2.0 ליטר המפיק 163 כ"ס ומנוע חשמלי, המניע את הגלגלים האחוריים, לו 37 כ"ס.  
  • עיצוב ונוכחות קשה להתעלם מעיצובה של ה-DS5. לא ברור מה היא: סטיישן, מיניוואן או קרוסאובר. מה שבטוח שעיצובה מוצלח, היא נראית נמוכה ואלגנטית ותמשוך הרבה מבטים ברחוב.
  • תא נוסעים ומטען תא הנוסעים של ה-DS5 מרגיש אינטימי ויוצר תחושה יוקרתית. העיצוב דמוי קוקפיט של מטוס עם שלל כפתורים בקונסולה המרכזית בתקרה רק מעצימים את התחושה ייחודית. איכות החומרים, רמת האבזור והמושבים הקדמיים טובים כולם. המושב האחורי צפוף ביחס למימדים.
  • מנוע וביצועים למרות המימדים והמשקל, המנוע מרגיש נמרץ ויכול לייצר קצב נסיעה זריז. התיבה האוטומטית בעלת 6 הילוכים מתפקדת מצויין.
  • נוחות והתנהגות נוחות הנסיעה נוקשה מדי כאשר ה-DS5 מתקשה לבודד את הנוסעים משיבושי הכביש. גם חיבור לנהג לא תמצאו בה והיא תעדיף לשייט בכביש המהיר על פני נסיעה אגרסיבית בכביש המפותל.
  • תמורה למחיר אין לה מתחרים בכל הקשור לעיצוב, אבל העדר הנוחות פוגמת בחבילה.
  • סיכום ייחודית כמצופה, אבל לא נוחה.

מבחני רכב

למי שרוצה לחקור לעומק

סיטרואן DS5 גרסאות נפח מנוע כוח סוס ליסינג פרטי מחיר קטלוג יבואן
156
לא משווקת
156
לא משווקת

באפשרוך לבחור עד 3 דגמים

ציון ותגובת גולשים

ברשותך סיטרואן DS5?

ציון משוכלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

סיטרואן DS5 צריכת דלק

חישוב צריכת דלק אמיתי, הינו נתון שתלוי בהמון משתנים סביבתיים ולכן לעולם לא ניתן נתון מדוייק וצריכת דלק אמיתית.

2
סיטרואן DS5 צריכת דלק צריכת דלק יצרן
ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק יצרן
בין עירוני ק"מ /ל׳
צריכת דלק
אמיתית ק"מ /ל׳
דרגת
זיהום אוויר
14 10.1 17.8 10.6 טרם נבחן
14 10.1 17.8 10.6 טרם נבחן
0
10.6