הונדה סיוויק סדאן - אוטו

הונדה סיוויק סדאן

הונדה סיוויק סדאן מידע כללי

קטגוריה: סדאן
גירסה מומלצת:
17.2 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2009

הונדה סיוויק סדאן יתרונות וחסרונות

יתרונות הופעה, נוחות נסיעה, מרחב פנים.
חסרונות איכות גימור, אבזור בטיחות, מחיר.
בשורה התחתונה היעדרן של מערכות בטיחות הופכים אותה ללא רלוונטית.

הונדה סיוויק סדאן 2020 חוות דעת

נבדק על ידי אלגוב אוהד
 • רקע כללי

  הדור העשירי של הונדה סיוויק סדאן הגיע לישראל באוקטובר 2017, נמכר מאז ללא שינוי, וסיים את מחזור חיו בישראל באמצע 2020. הסיבה היא צמצום מספר הגרסאות ורמות הגימור של סיוויק סדאן שמיוצרת בתורכיה, וביניהן אלה המתאימות אלינו. שיווק תצורת ההאצ'בק נמשך כרגיל.

  להבדיל משני הדורות הקודמים, בדור העשירי של הסיוויק גרסאות הסדאן וההאצ'בק מבוססות על אותה הפלטפורמה ומציגות בסיס גלגלים זהה (270 ס"מ).

  בישראל מוצעת סיוויק סדאן עם שני מנועים שונים ובהתאם לייעוד: בבסיסית שמיועדת לציי רכב, מנוע בנזין אטמוספרי בנפח 1.6 ל' עם 125 כ"ס, ובבכירה שפונה לקהל הפרטי, מנוע טורבו-בנזין מהסדרה החדשה בנפח 1.5 ל' ו-182 כ"ס. בשני המקרים המנועים משודכים לתיבה אוטומטית-רציפה (בשילוב דומה שמוצע גם בסיוויק האצ'בק).

  גם מפרט האבזור, בדגש על מפרט הבטיחות, מושפע מהיעוד. גרסת הבסיס מגיעה ללא עזרי בטיחות מתקדמים כלל, (עם מובילאיי בלבד), וזאת בשונה מגרסת ה-1.5 ל' טורבו שמציעה מפרט רחב כמו בגרסאות ההאצ'בק (כולל בגרסה הבסיסית) עם בלימת חירום אוטונומית, התרעה על סטייה מנתיב עם תיקון, בקרת שיוט אדפטיבית ואור גבוה אדפטיבי.

 • עיצוב ונוכחות

  הונדה סיוויק סדאן 2020 נראית מצוין: גדולה, אגרסיבית, ועם נוכחות בולטת. הצללית המוארכת גם מבהירה את כוונת הונדה כשהיא מדברת על 'קופה-ארבע-דלתות'.

 • תא נוסעים ומטען

  סביבת הנהג מקורית, אך איכות החומרים בסיסית והנדסת האנוש לוקה בחסר (למשל לוח מחוונים, מולטימדיה). המרחב מספק, כשרק גבוהים שישבו מאחור ירגישו מחסור במקום לראש. תא המטען גדול, אבל לא נפתח עם שאר הדלתות.

 • מנוע וביצועים

  מנוע ה-1.6 ל' האטמוספרי של הונדה סיוויק סדאן 2020, מציע ביצועים פחות טובים מהמקובל, אבל סה"כ סביר. מנוע ה-1.5 ל' לא נבחן בסדאן (רק בהאצ'בק).

 • נוחות והתנהגות

  במהירות עירונית מורגשים שיבושים קטנים, אבל סה"כ מדובר במכונית נעימה לנסיעה. התנהגות הכביש עדיפה בסדאן מאשר בהאצ'בק בעיקר בגלל שימוש במנגנון היגוי אחר.

 • תמורה למחיר

  הונדה סיוויק סדאן 2020 נחותה ממתחרותיה בכל הנוגע לאבזור (בטיחות ומותרות). הגרסה הבכירה יקרה מידי. התמורה נמוכה.

 • סיכום

  לא בתחרות.

הונדה סיוויק סדאן גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה
הונדה סיוויק סדאן גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר יבואן
1498
182
לקבלת הצעה
-
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים הונדה סיוויק סדאן

ציון ותגובת גולשים

ברשותך הונדה סיוויק סדאן?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

הונדה סיוויק סדאן מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5