הונדה ג'אז - אוטו

הונדה ג'אז מידע כללי

קטגוריה: סופרמיני
גירסה מומלצת:
22.2 ק"מ / ליטר
שנת השקה: 2020

הונדה ג'אז יתרונות וחסרונות

יתרונות מרחב לנוסעים, שימושית, תא מטען, צריכת דלק, ביצועים בעיר, יכולת תמרון עירונית
חסרונות בידוד רעשים, ביצועים מחוץ לעיר, איכות חומרים, מחיר
בשורה התחתונה יקרה, חסכונית ושימושית

הונדה ג'אז 2024 חוות דעת

נבדק על ידי שגב אלעד
 • רקע כללי

  הונדה ג׳אז הוצגה ב־2001 והביאה לקטגוריית הסופרמיני מבנה שונה, ותכנון פנים מקורי; גג מוגבה, רצפה שטוחה, מושבים המציעים אפשרויות שימוש רבות. המנוע אז תוכנן ליעילות מרבית בעיר, לאו דווקא לביצועים זריזים מחוצה לה. כבר עם מתיחת הפנים של הדור השני, ב־2011, הוצגה גרסה היברידית.

  הדור הרביעי שהוצג ב־2019 מוצע באירופה ובישראל רק עם הנעה היברידית — וזו אינה שגרתית. מנוע בנזין 1.5 ליטר המייצר 98 כ"ס טוען באמצעות מנוע חשמלי אחד סוללה וזו מספקת אנרגיה למנוע חשמלי שני המניע את הרכב. מעל 80 קמ"ש או בעומס, מצטרף מנוע הבנזין לזה החשמלי.

 • עיצוב ונוכחות

  התכנון והעיצוב של הג'אז ממוקדים בפונקציונליות לפני הכל: יצירת שדה ראייה טוב, עניין חשוב במיוחד בעיר, ובממד גובה ראוי, תנאי ליצירת מרחב גדול באוטו קטן. התוצאה הוויזואלית היא חזית חביבה, אך פרופיל ואחוריים חסרי ייחוד ונוכחות.

 • תא נוסעים ומטען

  ממושב הנהג התחושה היא שהרכב מרווח, המושב גדול ונעים, והריפוד שלו מצוין. עיצוב סביבת נהג נאה, מרקם החומרים נעים לעין ואפילו למגע, אבל מעבר לכך פוגשים בפלסטיק דק, נוקשה וחלול.

  המסך המרכזי ברור מאוד, ניגודי, לא מושפע מהשמש ונוח לתפעול. תא הכפפות זעיר למדי, ושאר פתרונות האחסון סבירים.

  המרחב מאחור הוא מהמרכיבים העיקריים בסיפור של הג'אז. מעבר לכניסה הנוחה, מרחב הפנים שם בפירוש מרשים. הרצפה כמעט ושטוחה לגמרי במרכז, וכמעט ואין גניבת מרווח לנוסע האמצעי.

  תא המטען תורם אף הוא לחוזקות של הג'אז: במצב רגיל הנפח שלו סביר והוא עשוי טוב. אבל, וזה העיקר בענייני שינוע, קל מאוד לקפל את המושבים להשטחה מוחלטת, לקבלת חלל ענק עם רצפה אחידה.

 • מנוע וביצועים

  בנהיגה בעיר בולט כי המנוע שקט, וכי כישורי ההאצה מספקים כל צורך. מחוץ לעיר, במישור, בשיוט וגם תחת עומס שם, הביצועים סבירים. הביצועים טובים פחות במעלה הררי, ושם פוגשים בקצב איטי בהרבה של צבירת מהירות. מנוע הבנזין המצטרף בהאצה מביא, בעומס, צליל מנסר משהו.

 • נוחות והתנהגות

  הג'אז מטפלת היטב בטלאי אספלט, ובשיבושים קטנים. על שיבושים חדים, בייחוד במהירות נמוכה, היא נחבטת. המצב משתפר מעל 50 קמ"ש, ונוחות הנסיעה מחוץ לעיר סבירה.

  רעש מנוע הבנזין בוטה תחת עומס, רעשי רוח נשמעים מעל 90 קמ"ש, ורעשי הכביש מוחשיים.

  היכולת הדינמית של הג'אז מפתיעה לטובה, והרכב מאפשר לשמר קצב גבוה גם בכביש מפותל. מערכת הבלימה טובה מאוד — התגובה חדה כבר בהתחלה, הביצוע יעיל, ואחרי תרגול עצמי קצר (כמקובל ונחוץ ברכב היברידי) קל מאוד למנן את עוצמת הבלימה.

 • תמורה למחיר

  הונדה ג'אז החדשה, כקודמותיה, יקרה יחסית. היא רחוקה בכמעט 10% מדגמי סופרמיני איכותיים, מחירה דומה לזה של רכבי פנאי קטנים, וקרוב מדי למשפחתיות הטובות ביותר, הגדולות וחזקות ממנה.

 • גרסאות ורמות גימור

  הג'אז מוצעת בגרסה אחת ובשתי רמות גימור: 'קומפורט' ו'אלגנס'.

  ל'קומפורט' תאורת לד, צג מולטימדיה "5, מחוונים מוקרנים ובקרת אקלים; ל'אלגנס', בנוסף, חישוקי "15 קלים, חיישני חניה מלפנים ומאחור, מולטימדיה עשירה יותר עם צג "9, ריפוד משולב עור ועוד.

 • בטיחות

  הונדה ג'אז נבדקה במבחן הריסוק של יורו NCAP בשנת 2020 וזכתה לחמישה כוכבי בטיחות, עם 87% בהגנה על מבוגרים, 83% בהגנת ילדים, 80% בהגנת הולכי רגל ו-76% על מערכות בטיחות.

  המערכות שמוצעות כסטנדרט כוללות בלימה אוטונומית המסייעת גם במניעת תאונה בכניסה לצומת, תיקון סטייה מנתיב ושמירת הרכב במרכזו, בקרת שיוט אדפטיבית ועוד. בנוסף, מצוידת הג'אז בעשר כריות אוויר.

 • צריכת דלק

  צריכת הדלק — במבחן מאומץ — הייתה 16.1 ק"מ/ל'. בשיוט ובשגרת שימוש, מדובר ב־20 ק"מ/ל'. נתונים מעולים.

 • מה חדש בהונדה ג'אז 2024

  בינואר 2023 הציגה הונדה מתיחת פנים לג'אז. החזית זכתה לשורת עדכונים קלים – פגוש, סבכה ועוד שעוצבו מחדש - וגם בסביבת הנהג השינויים קלים ביותר, כאשר בחלק מרמות הגימור צבעים וחומרים חדשים.

  אל ההיצע הקיים מצטרפת רמת גימור חדשה וספורטיבית באופיה ולזו פגוש אגרסיבי בעיצובו, חישוקי 16 אינץ' יחודיים עבורה, חיפויי מראות שחורים ועוד.

  הקוקפיט של רמת גימור 'ספורט' זוכה לריפוד משולב עור-זמש סינטטיים, גלגל הגה עם שלושה חישורים ותפירה צהובה באזור דיפוני הדלתות ומשענת היד.

  יחידת ההנעה ההיברידית עברה עדכון, כאשר שלושת המנועים מציגים עליה בתפוקה – להספק משולב של 122 כ"ס. בנוסף, בהונדה מדווחים על תיבת הילוכים חדשה המבטיחה העברת כוח יעילה יותר ופעולה חלקה ומעודנת מבעבר.

  בג'אז הספורטיבית כיול שונה ליחידת ההנעה לטובת תגובות מהירות יותר ותקרת סל"ד מירבית גבוהה יותר (6300 סל"ד). מעבר לכך רמת הגימור הספורטיבית זוכה גם לכיול מתלים שונה ובולמים קשיחים יותר לשיפור ההתנהגות.

  הג'אז המחודשת צפויה לנחות בישראל במהלך 2024.

 • סיכום

  הונדה ג'אז החדשה, כקודמותיה, מביאה תכנון פנים מבריק ומוסיפה לזה מערכת היברידית יעילה וחסכנית ביותר. לזכותה מערך בטיחות עדכני, יכולת דינמית טובה וצריכת דלק מצוינת. לחובתה, בעיקר, נוחות נסיעה בינונית בעיר, איכות נסיעה מעט מחוספסת, וחומרי דיפון בסיסיים.

הונדה ג'אז גרסאות ומחירים

באפשרותך לסמן עד 3 גרסאות ולבצע השוואה בלחיצה על הכפתור מטה להורדת קטלוג הונדה ג'אז
הונדה ג'אז גרסאות נפח מנוע כוח סוס החזר חודשי
מימון ישיר
מחיר יבואן
1498
107
1,187
151,900
1498
107
1,328
169,900
1498
107
1,328
169,900
באפשרותך לבחור עד 3 דגמים

כתבות ומבחני דרכים הונדה ג'אז

ציון ותגובת גולשים

ברשותך הונדה ג'אז?

ציון משוקלל של גולשי אתר אוטו

ציון ותגובת גולשים

1
 • דניאל

  האוטו שלי

  הונדה ג'אז, 1.5 ל' היברידי, אוט', Elegance
  מודל: 2024 - 2024

  תאריך: 19.05.2024

  רכב נפלא. צריכת דלק 25 ק״מ לליטר. אמין, נוח, מדויק ובטוח

  ?האם היית קונה את הרכב שוב כן

  כמה זמן הרכב ברשותך: 0

  צריכת דלק ממוצעת: 0 ק״מ לליטר

הונדה ג'אז מתחרים

מתקדמים לרכב הבא? זה הרגע לקבלת הצעת הלוואה בתנאים מעולים ממימון ישיר
auto image
כמה פרטים ונחזור אליך עם הצעה משתלמת

המידע שהנני מוסר/ת נמסר מרצוני, יישמר במאגרי המידע של מימון ישיר וישמש אותה בהתאם לתקנון ולמדיניות הפרטיות

יש אישור לשלוח הצעות שיווקיות ודיוור כולל דיוור אלקטרוני, SMS ו- WhatsApp מאת מימון ישיר והמותגים הפועלים תחתיה

בכפוף לתנאי החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור ריבים פיגורים והליכי הוצאה לפועל. מספר רישיון 54414. הנתונים המוצגים הם לצורך הדגמה בלבד ואינם מחייבים את מימון ישיר או את אוטו, ביחד או כל אחד לחוד. סכום ההחזר החודשי מחושב ברכב חדש על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של חמש שנים, לפי ריבית של 6.9%, וברכב יד שנייה, על פי מקדמה בגובה 25% ורכיב בלון בגובה 50% לתקופה של שלוש שנים, לפי ריבית של 8.99%. סכום ההחזר הינו משוער בלבד. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות מימון ישיר ונהליה. הודעה בנוגע לקבלת חווי אשראי: במידה וביקשת הלוואה ולצורך בחינת זכאותך, מימון ישיר תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותייך במאגר בנק ישראל.

5