נתת לנו Like ב-Facebook?

זיפים של הצלחה

אוטו לייף סטייל

לייף סטייל

זיפים של הצלחה

26.08.17 נמרוד גנצרסקי

"פששש איזו השקעה, יצאת חתיך." זה המשפט שזכיתי לשמוע מנשים וגברים כאחד

תגיות: פיליפס, גילוח, קוצץ זקן, זיפים, נמרוד גנצרסקי, גבר, BT7202

"פששש איזו השקעה, יצאת חתיך." זה המשפט שזכיתי לשמוע מנשים וגברים כאחד. וזה בעצם סיכום הביקורת שלי. עדיף לי לפרוש בשיא. ובכל זאת, נמשיך...
 
 
 
כשחלקם (וחלקן) התקרבו לחזות בפלא שנקרא "הפנים שלי", ההשתוממות לאור הדיוק והאחידות בתוצאות הייתה גדולה אף יותר; ואני, שרוצה לקבל מחמאות אבל לא רוצה להודות בזה, נהניתי לענות באדישות "שטויות זה לקח פחות מ-3 דקות."

כן, עיצבתי את שיער הפנים שלי ויצרתי מדרגות זיפים באורכים שונים. השתוללתי על הפנים שלי כי קיבלתי לבדיקה את הדגם האחרון של קוצץ הזיפים והזקן של פיליפס BT7202. והוא לא סתם "קוצץ זיפים וזקן" כמו כל השאר, הוא גם מנקה אחריו!
אל תיתנו לגבריותי המסוקסת להטעות אתכם, אני מאוד דואג לניקיון סביב הכיור והקוצץ הזה של פיליפס מגיע עם מנגנון שמצליח לשאוב 90% (!!) מהזיפים לתא ייעודי.
 
 
 
עוד דבר שממש אהבתי זה העובדה שהמכשיר מגיע עם סוללה נטענת. נכון, להרבה מכשירים כבר יש סוללה נטענת, אבל זה נחמד לדעת שאפשר לצאת מחדר השינה עם זיפים באורך 5 מילימטרים, ולהגיע למטבח עם זיפים באורך 3 מילימטרים. זה מרגש. ולא התכוונתי לציין כאן את העובדה שהבית שלי ענק.
 
אגב, לאולד-סקולרז שבינינו, אפשר לעבוד איתו גם כשהוא מחובר לחשמל.
 
המכשיר מגיע עם שני ראשים להשלמת עבודת העיצוב. הראש העיקרי הוא הראש הקוצץ, ואילו השני הוא ראש צר, איתו ניתן להגיע לעיצובי גילוח מדוייקים וכפי שחבריי כבר אמרו "ממש עבודת נמלים". רק שלא מדובר בעבודת נמלים, אלא בעבודה קלה למדיי עם המכשיר הזה.
 
 
 
ראש הפלסטיק שמתיישב על הקוצץ עשוי הפעם ממש טוב. ואת זה אני אומר לא רק לעומת מכשירים מתחרים, אלא גם לעומת מכשירים קודמים של פיליפס. אולי השתמשו בשיטה חדשה של תבניות פלסטיק, אבל באמת יצא להם טוב הפעם.
החסרון היחיד בהנחת ראש הפלסטיק על הקוצץ זה שצריך לשים לב שהוא נכנס למסילות שלו.
 
התחושה הכללית של המכשיר הזה בעבודה על הפנים נוחה ונעימה (לא "על הפנים" במובן השלילי, אלא במיקום הגיאוגרפי על הגוף); אין פינות או חריצים שנתפסים בעור, זיפים לא נתפסים במכשיר ו"נקרעים" מעור הפנים, מה שבמכשירים אחרים גורם לי לרצות להוריד איזה ג'קי צ'אן לפנים של היצרן. התפעול נורא קל גם ביד אחת והוא בנוי בצורה כזו שקשה "לפספס" איתו ואז להגיע למשרד עם מסכת הוקי על הפנים ולא להסביר למה..

אגב, אם אתם לא "מעצבים" את הזקן שלכם, המכשיר הזה יתחזק גם את הזיפים שלכם באורך שתרצו. טווח העבודה שלו הוא 0.5-10 מילימטרים, והמדרגות הם של 0.5 מילימטר, כלומר יש רמת דיוק מכובדת ביותר.
 
 
 
ו'זיפים' זו המילה האחרונה בתחום הפנים הגבריות הסקסיות (שרצה כבר כמה שנים, אבל אל תיתנו לעובדות להרוס את הסיפור). אם אתם מאותם אנשים שמגלחים את כל שיער הפנים, כלומר בייבי-פייס, דעו לכם שאתם במיעוט. סקר שנערך לאחרונה בקרב גברים חילונים בגילאי 18-35 העלה ש-84% מהם מגדלים זקן או שפם. למה? כמעט כולם יאמרו שהם חושבים שהם נראים טוב יותר עם שיער פנים. ולא, זה לא קטע היפסטרי. ההיפסטריות נגמרה לפני שנתיים בערך.

בשורה התחתונה: נוח לתפעול, חוסך מאמץ בניקיון הכיור לאחר השימוש וגם יצאתי חתיך. מבחינתי מדובר בסיפור הצלחה.

לאתר פיליפס - לחצו כאן.
 
 

אין תגובות לכתבה

אין תגובות נכון לרגע זה

חם באתר

מבצעי רכב בשוק הישראלי

מבצעי רכב, ימי מכירות , חיסולי מלאי בסוכנויות רכב ואצל היבואנים

ליסינג ומימון לרכב

קונים רכב בליסינג פרטי? קבלו טיפים והצעות אטרקטיביות כאן

מבחן צמיגים – בלימה (וידאו)

כמה גדול ההבדל בין צמיגים שונים ביכולת הבלימה במקרה חירום? יצאנו לבדוק

מי היא המשפחתית ההיברידית הטובה בישראל? (וידאו)

יונדאי איוניק מול קיה נירו וטויוטה אוריס היבריד - מבחן דרכים השוואתי

איזה מחירון רכב קובע?

מחירון לוי יצחק או יד2? באיזה מחירון רכב לבחור כאשר רוצים למכור או לקנות רכב?

אוטו לוגו (גרסת הדפסה) " /> (גרסת הדפסה) " /> (גרסת הדפסה) " /> (גרסת הדפסה)