מימון לרכב - אוטו

מימון לרכב

הצעות מימון אטרקטיביות לקניית רכב חדש ויד שניה, מידע לגבי מקורות מימון לקניית רכב. ייעוץ אובייקטיבי חינם לגבי בחירת רכב ומסלולי מימון

הצעות מימון רכב

וולוו S60
וולוו 2.0T S60 אוט', Kinetic T5
במחיר מיוחד
וולוו S60 החדשה
קבל הצעת מחיר
מתעניין בליסינג או מימון על וולוו S60 ?
חברות הליסינג / מימון - מציעות עסקאות לרכב חדש ומשומש
במחיר תחרותי ואפשרות לתשלום חודשי. לקבלת מידע מלאו את הטופס.
605
605
מעוניין לקבל טיפים ומידע נוסף ?

הפרטים נקלטו במערכת, ניצור איתכם קשר בהקדם

v-icon
קיה פיקנטו
קיה פיקנטו 1.0 ליטר, ידני, LX
במחיר אטרקטיבי
קיה פיקנטו
קבל הצעת מחיר
מתעניין בליסינג או מימון על קיה פיקנטו ?
חברות הליסינג / מימון - מציעות עסקאות לרכב חדש ומשומש
במחיר תחרותי ואפשרות לתשלום חודשי. לקבלת מידע מלאו את הטופס.
794
794
מעוניין לקבל טיפים ומידע נוסף ?

הפרטים נקלטו במערכת, ניצור איתכם קשר בהקדם

v-icon
יונדאי i30
אינספייר 1.6 אוטומט
במחיר אטרקטיבי במיוחד
I30 ALT
קבל הצעת מחיר
מתעניין בליסינג או מימון על יונדאי i30 ?
חברות הליסינג / מימון - מציעות עסקאות לרכב חדש ומשומש
במחיר תחרותי ואפשרות לתשלום חודשי. לקבלת מידע מלאו את הטופס.
630
630
מעוניין לקבל טיפים ומידע נוסף ?

הפרטים נקלטו במערכת, ניצור איתכם קשר בהקדם

v-icon

מימון לרכב

אפשרויות מימון לקניית רכב

מימון לרכב

רכישת רכב חדש או רכב יד שניה היא בדרך כלל הוצאה משמעותית ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו לשלם את כל הסכום הנדרש במזומן.

לכן בשוק הרכב נוצרו אפשרויות שונות לקבל מימון לעסקאות קניית רכב. מימון לרכב ניתן בדרכים מגוונות, החל ממימון ישירות ממוכר הרכב - היבואן או חברת הליסינג, דרך מימון בנקאי וחברות מימון חיצוניות.

ההלוואה לרכב כוללת ברוב המקרים עמלת הקמה, תשלום ראשון בסכום מוסכם ותשלומים שווים שמחולקים על פני תקופה.  גובה הריבית נקבע על ידי המונח - פריים (הריבית הנהוגה בבנק ישראל) עם תוספת או הפחתה של אחוז מסויים  לפריים (לדוגמה - פריים + חצי אחוז).

 

מימון בנקאי לרכב

מימון בנקאי לרכב דומה ללקיחת הלוואה לכל צורך אחר. ברוב המקרים, בנקים נותנים מימון לקנייה ומשעבדים את הרכב שמימנו עד לסיום פירעון ההלוואה.

כדאי מאוד לבדוק את תנאי הלוואה לצורך קניית רכב בכמה בנקים - הריביות ותנאי העמדת ההלוואה יכולים להיות שונים, ייתכן לדוגמה שרכב מסוג כלשהו - הריבית בין מספר בנקים תהיה שונה לגמרי משום שליבואן ישנו הסדר עם בנק ספציפי.

חשוב לשאול באולם התצוגה את איש המכירות עם איזה בנק יש ליבואן הסדר מימון. בחירה נכונה יכולה לחסוך לכם הרבה כסף. 

חשוב להדגיש שהלוואה בנקאית ניתנת לקניית כל סוג רכב שתרצו לקנות ולא מוגבלת במלאים הקיימים כמו בחברות ליסינג למשל. ברוב המקרים הריבית לרכישת רכב חדש תהיה נמוכה יותר מריבית לרכב משומש.

ידע זה כוח, ולכן מגזין אוטו מעמיד לגולשים באתר הזדמנות לקבל ייעוץ חינם לגבי מימון רכב ממומחי המערכת. כל מה שדרוש זה להתקשר ולקבל את המידע הנחוץ לכם.

 

מימון חוץ בנקאי לרכב

מלבד הבנקים קיימות בשוק חברות מימון - כגון מימון ישיר, פמה או KLS. חברות אלה בדרך כלל משתפות פעולה עם יבואני הרכב, חברות ליסינג או סוכנויות רכב עצמאיות. במקרים מסוימים ולדגמים ספציפיים ניתן לקבל תנאים מועדפים ושווה לבדוק היכן ומתי ניתן לקבל הלוואה כזאת.

ברוב המקרים, הלוואה במימון חוץ בנקאי היא הלוואה בריבית גבוהה יותר ממימון בנקאי. כיום חברות כרטיסי האשראי כמו לאומי כארד החלו במתן הלוואות אטרקטיביות לרכישת רכב חדש. לחלק מחברות האשראי יש הסדרים עם יבואני הרכב ושווה לדעת אלו הסדרים כאלה קיימים. במקרים מסויימים הריבית אף נמוכה מהלוואות בנקאיות.

אז לפני שאתם מחליטים לגבי סוג המימון שאתם לוקחים כדאי לבדוק את התנאים של כל הגורמים הקיימים בשוק בין אם במחקר מקדים או באולם התצוגה.

וכמובן אם אתם רוצים לחסוך זמן ולקבל ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי בחינם לגבי מסלול למימון קניית הרכב אתם מוזמנים לצור קשר עם המומחים של מגזין אוטו שמאפשרים לקבל את המידע הנדרש לכם באופן מרוכז.

 

מסלולי מימון רכב

מסלולי מימון רכב יכולים להיות מותאמים לצרכים ויכולות שלכם במידה רבה. לדוגמה אתם יכולים לבחור מסלול עם מקדמה או בלי מקדמה. גובה המקדמה משתנה - היא יכולה להיות נמוכה מאוד והיתרה תשלמו בתשלומים שכבר יכללו את הריבית על פני תקופה שבדרך כלל נעה מסביב 36 חודשים.

חוץ ממסלולי מימון רכב שמכוונים לתשלום מלוא עלות רכישת הרכב קיים מסלול מימון הדומה לליסינג כאשר ניתן לשלם בתשלומים רק חלק מהעלות של הרכב ובסוף תקופת ההלוואה מחליטים אם להחזיר את הרכב לחברה או לרכוש אותו בתשלום היתרה .

 

מימון רכב יד שניה

גם לקניית רכב יד שניה ניתן לקבל מימון בדומה למימון לקניית רכב חדש. תהליך העסקה מול בעל רכב פרטי יהיה מסובך ומורכב יותר מאשר מימון קניית רכב יד שניה מחברת ליסינג שעוסקת במכירת מכוניות.

כמו כן, בחברה כזאת תקבלו בדרך כלל תנאי מימון טובים יותר. לכן אם תחליטו לקנות רכב יד שניה ותהיו מעוניינים בתנאי רכישה נוחים שווה לפנות לחברות ליסינג לראות מה יש להם להציע.

בחברות ליסינג אמנם לא תמצאו רכבים פרטיים אך קיימות אפשרויות כמו קנייה מחדש של הרכב בסוף תקופה או החזרת הרכב שבועיים מתאריך הקנייה.

שווה לקבל מידע מרוכז ואובייקטיבי לגבי רכישת רכב יד שניה מכל סוג אצל המומחים של מגזין אוטו. התהליך הוא חינמי, יחסוך לכם גם זמן וגם כסף ותוכלו ללמוד ממנו הרבה.

3262* או צרו עימנו קשר: