זהו היכן צולמה התמונה, ותוכלו לזכות בג'קט פוך של סלומון מדגם MONTROC MIDLAYER בשווי 600 שקלים. את הזיהוי יש לשלוח ל-avivi@auto.co.il עד 25 לדצמבר.
כבר מזמן שמתי לב שקוראי 'אוטו' טובים יותר בזיהוי אתרים דרומיים, מאיזו סיבה בלתי מוסברת. וכך גם הפעם – הזיהויים החלו לזרום מיד, ולמרבה הפתעתי רק מעט התבלבלו עם אתר החולות הצבעוניים במכתש רמון. הרב זיהו נכון את חניון החולות הצבעוניים – הידוע גם בשם חניון האקליפטוסים – במכתש הגדול.
המקום מהווה נקודת התחלה וסיום למסלול סביב הסנפיר הגדול – מסלול משפחות מרהיב (אבל מעט מאתגר מבחינת כושר) המאפשר תצפית מרהיבה על המכתש הגדול. אם ירדו לאחרונה גשמים באזור, כדאי לבקר גם בגב/עין ימין וגב/עין ירקעם. שני גבים יפיפיים במרחק קצר מהחניון, שמתמלאים מים כשהנחלים זורמים, ונשמרים מלאים על ידי נביעות עונתיות. ביום סתיו/אביב שמשי וחמים, הגבים העמוקים הם הזדמנות נהדרת לטבילה מרעננת. גם כאן מדובר במסלולים שיתאימו גם למשפחות – אם כי לא לעגלות.
הזוכה בג'קט סופטשל של סלומון מדגם מומנטום II בשווי 1000 שקלים הוא אבירם חייט. נקווה שהוא יעזור לו לעבור את החורף בשלום!
הפרס החודש – ג'קט פוך של סלומון מדגם MONTROC MIDLAYER המשלב בידוד יעיל בזכות סיבי actiloft יחד עם עמידות גבוהה ברוח. פנלים גמישים בצד ובגב התחתון אחראים לאוורור יעיל והתאמה טובה לגוף גם בזמן פעילות נמרצת.
הג'קט מתאים לפעילות גופנית במזג אוויר קר ויבש. מחיר לצרכן – 600 שקלים.
צילום: מנהל