הונדה ישראל החלה בשיווק הונדה CR-V המחודש אשר הוצג בתערוכת פאריז האחרונה. כרגיל במתיחת פנים, גם רכב הפנאי המחודש של הונדה חודש בחזית – שבכה ופנסים, כולל תאורת לד ליום – וגם מאחור, עם פנסים מחודשים גם שם. בנוסף, החישוקים הקלים עוצבו מחדש.

יותר מאשר נראה לעין
עיקר השינויים הם בתא הנוסעים ובמערכות הבטיחות. סביבת הנהג שודרגה לטובת איכות משופרת, אווירה עשירה יותר ואבזור נוסף. בהונדה גאים במיוחד במערכת המולטימדיה החדשה שמכונה "הונדה קונקט"; מערכת זאת מבוססת אנדרואיד ומאפשרת גלישה ברשת והאזנה לתחנות רדיו ברשת. המערכת כוללת גם מצלמה אחורית.

צילום: מנהל
עיקר השינויים הם בתא הנוסעים ובמערכות הבטיחות
בנוסף, צויד הדגם המחודש במערכת בטיחות אקטיבית המיועדת למנוע תאונות חזית-אחור בתחום העירוני ובתנועה כבדה. מערכת זו, הפועלת במהירות 5 עד 30 קמ"ש, מתריעה וגם בולמת את הרכב לכדי עצירה מוחלטת במקרה הצורך. באירופה הוצגה גם גרסת דיזל חדשה (1.6 ליטר, 160 כ"ס) עם תיבה אוטומטית בת תשעה הילוכים, אבל זו אינה צפויה להגיע לארץ.

המחיר ללא שינוי
מחירי הונדה CR-V לא השתנו, והם מתחילים ב-170,000 שקלים לגרסת ההנעה הקדמית. הגרסה האוטומטית, ברמת הגימור הבסיסית קומפורט, תעלה 190,000 שקלים, אבל זו אינה כוללת, למרבה הצער, את מערך המולטימדיה החדש ואת תאורת הלד. רמת הגימור האמצעית, אלגנס, הכוללת בנוסף למערך המולטימדיה גם חיישנים היקפיים ועוד, תוצע לצרכן ב-213,000 שקלים. רמת הגימור הגבוהה ביותר, אקזקיוטיב, כוללת גם ריפוד עור למושבים וחשמל לתפעולם, מפתח חכם וגג זכוכית. מחירה של זו הוא 250,000 שקלים.

צילום: מנהל