לאחר שמונה ימי מירוץ רצופים בהם עברו מסלול קשה ורב תלאות באורך 2000 קילומטרים, חצו רז הימן והלל סגל ראשנים את קו הסיום בראלי בלקן ברסלאו. הצמד הישראלי הקדים בלמעלה משעה את שני המתחרים הגרמנים סטנסקי והנשל. הצוות הבולגרי במקום השלישי פיגר ב-47 דקות לאחר הגרמנים.

צילום: עדי שפרן כפרה

בשנה שעברה, רז הימן והלל סגל סיימו עם הצוללת הצהובה (הכינוי של רכב המירוץ הצהוב שלהם) את הראלי רק במקום החמישי. והאכזבה הייתה רבה. השנה, כמו שהבטיחו, הם התחרו באופן מחושב יותר והדבר ניכר בתוצאות. בראלי 2014 סיימו הימן וסגל את שמונת ימי הראלי עם שלושה ניצחונות יומיים, פעמיים סיימו במקום השני ועוד שלוש פעמים במקום השלישי.

הצמד הישראלי השני, גל שחם ונמרוד אופיר, נאלץ לפרוש מהמרוץ, ולצערנו לא זכינו לראות את הזיבאר חוצה את קו הסיום. בשלב מוקדם יותר של המירוץ פרש גם הרוכב דורון וינטר, עת סלע נסתר דאג שאופנועו יצטרך שיקום ארוך. ארוך יותר מזמן המירוץ.

צילום: עדי שפרן כפרה
גל שחם ונמרוד אופיר. לא סיימו את המרוץ | קרדיט צילום: עופר אדר

ראלי בלקן ברסלאו החל במקצה שנערך על חופי הים השחור, המשיך בשבילי שדות מהירים ושדות חרוכים ועד למקומות בוציים בהם המתחרים עטו על גלגליהם צמיגי "כפות". הוסיפו לכל זה מזג אוויר גשום ורוחות חזקות לקראת סופו, ותקבלו ראלי קשוח ומפרך. כל הכבוד לצוותים הישראלים, מזל טוב לרז הימן והלל סגל, ובהצלחה לשאר הצוותים בתחרויות הבאות.

צילום: עדי שפרן כפרה

וחייבים לפרגן לנותני החסות, בלעדיהם לא היו נשלחים רז הימן והלל סגל למרוץ:
פוינטר, 3M, אוטולוקס יבואנית צמיגי TOYO, חברת השילוח ICL, הנפלד, טלפארמה וגילת סאטקום.