זהו היכן צולמה התמונה הראשית (מופיעה גם בצד כתמונה גדולה יותר) – ותוכלו לזכות בפרס בשווי מאות שקלים. הפרס החודש: רב-כלי (MultiTool) לדרמן OHT. כלי רב גוני זה מצטיין בכך שניתן לתפעל אותו ביד אחת; לפלאייר הקפיצי תכונה זאת, וגם הלהבים ניתנים לשליפה ללא עזרת היד השנייה. הכלים מסומנים להתמצאות מהירה וביניהם ניתן למצוא אביזרים ייעודיים לצוללנים (מפתח בקבוק חמצן), או לאנשי כוחות הביטחון וההצלה (חותך חגורות ואביזר ייעודי לניקוי כלי נשק). מחיר לדרמן OHT לצרכן 635 שקלים.
את פתרון חידת הזיהוי יש לשלוח ל-avivi@auto.co.il עד ל-24 לספטמבר. יחד עם הפתרון יש להשאיר פרטי התקשרות (שם מלא ומספר טלפון).
צילום: מנהל
גם אם אתם לא צוללנים או אנשי ביטחון, מדובר בפרס שווה

הזוכה בחודש שעבר
החידה הקודמת פורסמה כבר בחודש יולי, כנראה שהבאר המדברית הקשתה עליכם – אולי בגלל שככל הנראה עברה שיפוץ לאחרונה (לפי הבטון הטרי סביבה). אבל היו כאלו שהצליחו לזהות את המקום למרות הכל: באר חפיר שבנגב. או, כמו שהרחיב ערן אלדר, אחד המזהים המתמידים והמצליחים בתולדות המדור: "באר חפיר, מצפון לשדה חפיר, ליד הר חמרן". מדובר בבאר עתיקה ששופצה על ידי הבריטים, ומשמשת מאז ועד היום את הבדואים הגרים באזור ואת המטיילים (ועד הקמת גדר הגבול עם מצרים – גם לא מעט מבריחים). בביקור במקום היו מים בבאר – למקרה שאתם באזור ובא לכם לשטוף פנים...
הזוכה שלנו החודש: הקורא קובי אברהם, גם הוא משתתף ותיק, שזוכה בצמד הפנסים מבית לד-לנסר.