מכונית הספורט של אמריקה בדורה השביעי, שברולט קורבט, הוצגה בתחילת השנה, ועתה יחל השיווק של הגרסה הפתוחה לגרסת ה- Z06 הספורטיבית. בשברולט טענו שגרסת ה- Z06 תהיה מהירה מגרסת ה-ZR1 הקיצונית של הדור הקודם, מה שהתברר כנכון. עכשיו הם מציעים את המכונית בגרסה פתוחה, ובתערוכת ניו יורק נחזה בה בפעם הראשונה.
צילום: מנהל
המרכב מגיע בשלוש תצורות אווירודינאמיות
למכונית מנוע בנפח 6.2 ליטר, בעל שמונה צילינדרים (כמה לא מפתיע), מגדש על, לא פחות מ-625 כוחות סוס, ונתון מומנט של כמעט 88 קג"מ. למתעניינים, את המכונית תוכלו לרכוש עם תיבה אוטומטית בעלת שמונה יחסי העברה או לחילופין, ידנית בת שבעה יחסי העברה. עדיין אין נתוני ביצועים רשמיים, אך לאור השלדה המוקשחת יותר מהדור הקודם, אין לצפות לשינוי משמעותי בעליית המשקל, ובכך בנתוני התאוצה לעומת הגרסה הסגורה.
צילום: מנהל
צמיגים סופר אקזוטיים (שלא לומר פסיכיים) ברוחב 335 מילימטר
את המרכב יהיה ניתן לרכוש בשלוש תצורות אווירודינאמיות, הבלמים יהיו מסיבי פחמן, והחישוקים הקדמיים בקוטר 19 אינץ' עם צמיגים ברוחב 285 מילימטר. מאחור תמצאו צמיגים סופר אקזוטיים (שלא לומר פסיכיים) ברוחב 335 מילימטר המורכבים על חישוקים בקוטר 20 אינץ'.

הקורבט תוצע נכון לעכשיו רק עם הגה בצד שמאל, (עם היפנים, האוסטרלים, הניו זילנדים והבריטים, הסליחה) ותג מחיר עדיין לא נמסר. החשיפה המלאה, תתרחש בתערוכת ניו יורק הקרובה.
360 מעלות מסביב לקורבט Z06