רוצים לזכות במערכת תקשורת בלוטות' אישית מבית ברקום בשווי 550 שקלים? כל מה שעליכם לעשות הוא לזהות היכן צולמה התמונה המצורפת, ולשלוח את התשובה רק לכתובת הדואר האלקטרוני הבאה עד ה-20 באוגוסט: avivi@auto.co.il.

לאחד המזהים ששמו יעלה בהגרלה, תינתן מערכת תקשורת בלוטות' אישית מבית ברקום בשווי 550 שקלים. דיבורית NOA6 לרכב בעלת הנחיות קוליות בעברית ודיבורית אישית NOA8X, בעלת חוט הנגלל קפיצית כשהיא לא בשימוש. שתי הדיבוריות יכולות להתחבר לשני טלפונים בו זמנית.

כנראה שהבאר הקטנה הזו, אותה ביקשנו מכם לזהות בחודש שעבר, היא אתר פופולרי יותר ממה שתיארנו. רבים זיהו נכונה את המקום – עין דקלים – שנמצא לצדו של כביש 38, לא רחוק מהפנייה אל כביש הגישה למנזר בית ג'מאל. מדובר בבאר קטנה, בתוך מבנה קשתי (כנראה מהתקופה הביזנטית) שעומק המים בה משתנה לפי כמות הגשמים שירדו באותה שנה והעונה. בתחילת יוני, עת צולמה התמונה, עומק המים היה כמטר – די והותר לטבילה מרעננת באמצע טיול. ניתן לשלב ביקור באתר עם עצירה לפיקניק בחניון הדקלים, שממוקם כמה מאות מטרים משם. אגב, לאתר יש גם מור"ק מעניין – כאן עצרו הל"ה לאחר שאחד הלוחמים נפצע ברגלו, והוחלט לפנותו לאחור בליווי שני לוחמים נוספים – וכך ניצלו חייהם.