שברולט טראוורס 2013
חברת UMI, יבואנית שברולט, הבטיחה שפע השקות השנה והיא מקיימת. זמן קצר אחרי השקת הגרסאות המשופרות לספארק, לסוניק ולקרוז, מגיע תורו של שברולט טראוורס המחודש. רכב הפנאי הגדול של שברולט עבר מקצה שיפורים וקיבל חזית חדשה ובולטת בהרבה. כמו כן זכה הרכב לשיפור במראה ובאיכות תא הנוסעים. הרכב המחודש קיבל גם את מערך המולטימדיה החדש של שברולט (MyLink) שמשפיע אף הוא על שינוי סביבת הנהג.

כמו בעבר, גרסת הבסיס תוצע עם הנעה קדמית ואילו גרסאות ההנעה כפולה יוצעו ברמות גימור LT ו-LTZ. חטיבת הכוח לא שונתה ומנוע ה-3.6 ליטר מייצר 281 כ"ס (288 ב-LTZ). בשני המקרים משודך המנוע לתיבה אוטומטית עם 6 הילוכים.

הגרסאות הפשוטות יותר יוצעו עם 8 מקומות ישיבה ואילו הגרסה המהודרת עם 7 מושבים, ותכלול בנוסף לעור ולתפעול החשמלי למושבים גם פרטים כמו תא אכסון ייחודי. כרגיל בשברולט, גם רמות הגימור הבסיסיות נדיבות למדי והמחירים, שנותרו ללא שינוי, תחרותיים. גרסת הבסיס תעלה 250,000 שקלים ותכלול מערכת שמע, בקרת אקלים מפוצלת עם שליטה מאחור, תפעול חשמלי למושב הנהג ומצלמה אחורית. גרסת ההנעה הכפולה תצויד בנוסף בעור, גג זכוכית כפול, וחשמל למושב הנוסע ותעלה 300,000 שקלים. מעליה תוצע הגרסה המפוארת שתכלול גם מערכת בידור עם מסכים אחוריים ואוזניות, זכרונות למושבים ועוד ותעלה 350,000 שקלים.