להשתתפות בבחירת אוטו השנה, לחץ כאן
כמו כל שנה ב-15 השנים האחרונות, אנו מזמינים אתכם להשתתף בבחירת "אוטו השנה", ופורשים בפניכם את המכוניות שיתחרו על התואר הנכסף. 41 מועמדות מתחרות על תואר "אוטו השנה" של מגזין 'אוטו' ומגזין 'שטח'. לכולן התוודענו במהלך השנה האחרונה, נהגנו בהן בארץ (מכוניות בהן נהגנו רק בחו"ל אינן משתתפות בתחרות), ויש להן מכנה משותף אחד: הן חדשות בישראל (אבל לא תמיד חדשות בעולם).
מה צריך כדי להיות אוטו השנה?
אוטו השנה אינו בהכרח הטוב ביותר או הנמכר ביותר, אוטו השנה צריך להציג חידושים או תפישה מקורית, או להפוך את הנהיגה למשהו מרענן, שונה או ייחודי. טויוטה פריוס ופיאט 500, אוטו השנה 2005 ו-2009, הם דוגמאות מצוינות. סוזוקי סוויפט ופורד מונדיאו, אוטו השנה 2007 ו-2008, הם דוגמאות לזכייה בזכות תמורה מעולה למחיר.
ומי יהיה אוטו השנה 2010?
שילחו לנו את הדרוג שלכם למכונית השנה באמצעות לחיצה כאן או ב'ספיישל' משמאל. הדעות שלכם ישוקללו יחד עם הצבעות נוספות המגיעות למערכת (באמצעות גלויות ופקס) ויחד עם דעת המערכת לכדי בחירה אחת ויחידה. הזוכה יוכרז בגיליון דצמבר החגיגי, הגיליון ה-286 במספר של 'אוטו', וכמובן גם כאן באתר. בין המצביעים יוגרלו שעונים יקרי ערך מבית סרטינה.

בדומה לשנה שעברה, אנו לא עורכים הצבעה לנבחרות הקטגוריה וקניית השנה, וממקדים את הקולות שלכם בנושא העיקרי של התחרות – אוטו השנה האחד והיחיד.
אנחנו שבים ומזכירים כי ההשתתפות אסורה על עובדי ונציגי יבואני הרכב וכי כל הצבעה שתישלח מטעמם תיפסל לאלתר. עוד חשוב לציין כי היבואנים זכו להתראה על השתתפות בתחרות וכי ניתנה להם ארכה לספק לנו מכוניות למבחן עד ל-15 באוקטובר, המועד האחרון לבחינת מכוניות לגליון הבא.