ממלכת ספורט ימי- במלון חוף נחשולים - אוטו

ממלכת ספורט ימי- במלון חוף נחשולים

מלון חוף נחשולים מציע פעילויות משותפות יחד עם מועדון הצלילה "אקווה דור"

בשורה ממלון חוף נחשולים: החל מקיץ 2016 מציע המלון פעילויות משותפות יחד עם מועדון הצלילה "אקווה דור"- החל מצלילות היכרות, צלילות בעקבות אוצרות אבודים וצלילות לתעודת כוכב אחד.
במועדון השייט מתקיימים חוגי גלישת רוח, גלישת גלים, חוג סאפ, חוג שייט ופעילויות ימיות נוספות. בכל אחד מתחומי הים מפעילים חוגים לילדים, נוער ומבוגרים. החוגים והפעילויות נערכים במפרץ נחשולים, המפרץ היפה בישראל בתנאי מעבדה. המפרץ כמעט סגור ולכן מאפשר כמעט בכל מזג אוויר תנאי לימוד ושייט נוחים וטובים.
למתמידים שביניכם,אפשרות לעבור שיעורים פרטיים או סדנאות של מספר מפגשים ללימוד טכניקה ומיומנויות בסאפ/גלשן רוח/גלשן גלים, עם צוות מדריכים מיומן וציוד חדיש.
בשנות ה-70 הקים קיבוץ נחשולים את בית ההארחה שלו כמעט על קו המים. בתים קטנים פזורים לחופו של הים התיכון על רצועת חוף לבנה, כנראה היפה ביותר בישראל, למרגלות הכרמל. מפרץ טבעי, לגונות של מים צלולים ותכולים, איים קטנים סמוכים אל קו החוף, דגים, ציפורים ושקיעות קסומות. מרחבי דשא חובקים את הבתים מכל עבר, צמחייה מטופחת ושבילים מתפתלים בין 152 יחידות אירוח ברמות שונות- חדרי בוטיק מפוארים וחדשים הסמוכים אל קו המים ומשקיפים אל נוף נדיר ביופיו, יחידות משפחתיות, חדרי "נופש כפרי", ווילה משפחתית.
טיול לגונות ואוצרות- הקיבוץ הקטן יושב במקום רווי היסטוריה, מעניין לצאת לטיול רגלי מהנה על קו החוף לעבר עתיקות תל דור. חוף דור הינו שמורת טבע הכולל את האתר האריכולוגי "תל דור", עם סיפורים היסטוריים על הרפתקאות נפוליאון, שלמה המלך, הברון רוטשילד וגם מורשת קרב מימי מלחמת יום כיפור.


מלון חוף נחשולים – 04-6399533
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות