בראש טוב עם קסדות THE ONE של Bolle - אוטו

בראש טוב עם קסדות THE ONE של Bolle

החבר'ה הטובים מחברת Bolle מכירים את הצרכים ומציעים פתרון אוניברסאלי ואולטימטיבי שעונה על כל הצרכים יחד במוצר אחד - קסדת רכיבה " The One "

חברת BOLLE מאז ומתמיד משתפת פעולה עם רוכבי על ברחבי העולם, בין היתר במסגרת שיתוף פעולה עם קבוצת - AG2R LA Mondiale הצרפתית, המשתתפת בטור דה פרנס. על בסיס ידע, ניסיון ודרישות של אנשי מקצוע BOLLE ממשיכה להתפתח, להתרחב ולספק פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחום הציוד לרכיבה ומוצרים חדשניים לרוכבי אופניים.
לאחרונה השיקה BOLLE את קסדת רכיבה - THE ONE.

כאשר מדובר על רכישת קסדה לרכיבה על אופניים, קיימים צרכים שונים וכמה אפשרויות בחירה, ואתה צריך את התנאים הטובים ביותר ואת אמון מלא בציוד שלך. בעת רכישת קסדה לרכיבה יש התלבטויות רבות - קסדה אווירודינמית באופן טבעי תורמת למהירות ברכיבה, קסדה עם פתחי אוורור מספקת אוורור הולם של הראש בזמן הרכיבה. לפעמים אנחנו עשויים להתפתות לצאת לרכיבת שטח, מה שאומר שיש פוטנציאל לכך שנצטרך 3 קסדות שונות – בהתאם לצורך, אירוע ונסיבות.

החבר'ה הטובים מחברת Bolle מכירים את הצרכים ומציעים פתרון אוניברסאלי ואולטימטיבי שעונה על כל הצרכים יחד במוצר אחד - קסדת רכיבה " The One ".

הקסדה " The One " נועדה לספק בצורה מבריקה את הצרכים ובטיחות לרוכבי כביש, מרוצים, טריאתלון ושטח – והכל בחבילה אחת.

העיצוב המוקפד מתאפיין בשני פאנלים / כיסויים צבעונים ונשלפים, המכסים את 31 פתחי אוורור - מה שהופך את הקסדה לאווירודינמית וקלה. הכיסויים נשלפים החוצה בעת הצורך על מנת לחשוף את פתחי קירור ואוורור לימי קיץ שטופים בשמש.

מוסך מיוחד עם שני חריצי צד מיועד לאחסון של משקפיים (למקרה אם רוצים להסיר אותם במהלך המרוץ ), המשקפיים מתיישבים במוסך ללא כל חשש שיקפצו החוצה או שייווצר לחץ לא נוח על הרכות.

נורת LED שמותקנת ישירות לחלק האחורי של הקסדה עובדת ב 2 מצבים (אור מהבהב וקבוע ) ותורמת אף היא לבטיחות ונראות על הכביש בכל שעות היום וגם בלילה.

הקסדה מגיעה גם עם מדבקת קוד QR שמודבקת בחלק האחורי של הקסדה. כל שעליך לעשות הוא להוריד את האפליקציה מומלצת, למלא את כל פרטים רפואיים ונתונים אישיים חשובים, מידע על אלרגיות ומחלות וכו'. במקרה של תאונה הפרמדיק או כל אדם אחר יכול פשוט לסרוק את הקוד עם הסמרטפון ולקרוא את הנתונים של הרוכב בקלות לצורך העזרה הראשונה.

הקסדה מתאימה לקיץ ולחורף ומצוידת בכובע מיוחד לחורף שמתלבש לתוך הקסדה ומחמם את הראש ואת האוזניים במקרה הצורך.

בחלק הקדמי של הקסדה ניתן לחבר את המגן שמשרת את רוכבי אופניי ערים ושטח להגנה בפני אבק ולכלוך. המגן מגיע גם בחבילה עם שאר האביזרים.

הקסדה מעוצבת במגוון צבעים שונים ומגיע במידות M (54-58 ס"מ ) ו-L (58-62 ס"מ ). משקל – 280 גרם.
הקסדה קיימת ב-2 גרסאות – פרימיום וסטנדרט – ההבדל היחיד בין הגרסאות – כיסויים נשלפים שקיימים בגרסת פרימיום. מחירים: 900 ₪ לפרימיום, 700 ₪ - לסטנדרט.


יתרונות טכנולוגיים של הקסדה THE ONE

כיסויים אירו דינאמיים נשלפים – REMOVABLE AERO SHELLS


הכיסויים ארודינאמים מאפשרים להתאים לכל רוכב את רמת הוונטילציה ורמת ארודינמיות של הקסדה. הרוכב יכול לבחור אוורור מלא או חלקי. הכיסויים נשלפים במידת הצורך וחושפים 31 פתחי אוורור. (כיסויים זמינים רק בדגם פרימיום, דגם סטנדרט מגיע ללא הכיסויים.


נורת LED


נורת LED תוכננה במיוחד עבור התאמה מושלמת עם עיצוב של קסדות Bolle. הנורה ממוקמת בנקודה הכי גבוהה בפוזיציה של הרוכב בחלק האחורי על הקסדה ועובדת ב 2 מצבים: דולקת רצוף או מהבהבת ותורמת לנראות הטובה ביותר על הכביש, וכתוצאה מכך, מוסיפה לעניין הבטיחות. הנורה קיימת בכל הדגמים.

קוד בטיחות- QR-CODE
בבולה שמים דגש על בטיחות. במקרה של תאונה, קוד בטיחות QR מאפשר לכל אדם מצויד בסמארטפון שיכול לקרוא קודי QR, לקרוא את הפרטים האישיים ורפויים של הרוכב, כדי לספק עזרה ראשונה או לדעת עם מי ליצור קשר- וזאת בזכות האפליקציה מיוחדת שניתן להוריד מראש ולהכניס את הפרטים אישיים או להקליט הודעה קולית.
אופציה זו בלעדית ל Bolle ותורמת אף היא לבטיחות וזמינה בכל הדגמים.


כל העונות – ALL SEASONS
הקסדה מתאימה לכל עונות השנה ומצוידת ב-2 שכבות פנימיות, אחת לקיץ וטמפרטורות גבוהות, ושנייה – לחורף.
כובע מיוחד לחורף מחליף את בטנה של הקיץ ומולבש ישירות לתוך הקסדה והרצועות של הקסדה מתחברות לכובע באמצעות לולאות מיוחדות. הכובע מאפשר לחמם את האוזניים ואת הראש בזמן הרכיבה בימים הקרים. זמין בכל הדגמים.

מוסך למשקפיים – SUNGLASSES GARAGE


הקסדה מצוידת במוסך מיוחד עם שני חריצי צד לאחסון של משקפיים (למקרה אם רוצים להסיר אותם במהלך המרוץ), המשקפיים מתיישבים במוסך ללא כל חשש שיקפצו החוצה או שייווצר לחץ לא נוח על הרכות. המוסך זמין בכל הדגמים.

CLICK-TO-FIT SYSTEM


המערכת CLICK-TO-FIT מאפשרת להתאים באופן מדויק את אורך הרצועה בהתאם לאחיזה הרצויה ויציבות מושלמת.
זמינה בכל הדגמים.

מגן קדמי לרכיבת שטח (נשלף )


עבור אלו שאוהבים רכיבות שטח הקסדה מציעה מגן קדמי נשלף שכלול בכל הדגמים.


בזכות כל היתרונות המתוארים מעלה ניתן להשתמש באותה קסדה גם לכביש, גם לשטח וגם לרכיבת נג"ש.

ALL IN ONE – הכל כלול !
היבואן הבלעדי של BOLLE בישראל – חברת אייקון אביזרי אופנה בע"מ
לפרטים: 03-6161718
www.be-icon.com
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות