זהה את האתר - וזכה בפרס - אוטו

זהה את האתר - וזכה בפרס

כמדי חודש, אנחנו מפרסמים תמונת אתר, מבקשים מכם לזהות את המקום - ומעניקים פרס לזוכה יחיד ומאושר

זהו היכן צולמה התמונה, ותוכלו לזכות בג'קט סופטשל של מרמוט מדגם Estes, בשווי 820 שקלים. את  הזיהוי יש לשלוח ל-avivi@auto.co.il עד 25 לינואר. יש להשאיר פרטי התקשרות (שם מלא ומספר טלפון).
 
בונקרים ישנים כנראה מתקשרים אצל רוב הקוראים והגולשים עם רמת הגולן - אם לשפוט לפי אחוז התשובות לחידה של חודש שעבר שמיקמו את בונקר הבטון החשוף באזור הרמה. אולם למעשה מדובר, כמו שניחש דרור כהן, הזוכה שלנו, בבונקר שנמצא בתל גמזו, הידוע גם כ"מצפה השניים", הנמצא בפאתי יער בן שמן. בתל שרידי ישוב מתקופת המקרא, שמזוהה עם העיר גמזו המוזכרת בספר דברי הימים, זיהוי שנתמך על ידי העובדה שעל התל ישב כפר ערבי בשם ג'מזו. הכפר נכבש במבצע 'דני' ב-48, והמצפה הוא על שם שני חיילים בני הפלוגה הדתית, אברהם צבי באום ומרדכי הס, שנהרגו בהגנה על התל מפני התקפת נגד של הלגיון הערבי. הבונקר שבתמונת החידה הוקם כנראה לקראת סוף מלחמת השחרור. ניתן להגיע לתל ולמצפה דרך השטח בשבילים קלים יחסית, או דרך הישוב גמזו שהוקם למרגלותיו.  
 
הזוכה בנעלי אובוז Sawtooth בשווי 1000 שקלים הוא הקורא דרור כהן. במזג האוויר הנוכחי הוא בוודאי ישמח על כך שהן עמידות למים...
 
הפרס החודש – ג'קט סופטשל קל של מרמוט מדגם Estes, המיועד לפעילות גופנית במזג אוויר קר. הוא עשוי בד קל ואלסטי במיוחד, דוחה מים אך בעל כושר אוורור גבוה, השומר על טמפרטורת הגוף מבלי לאגור את הזיעה. הוא קומפקטי במיוחד וניתן לקיפול לתוך הכיס לנשיאה קלה. המחיר לצרכן - 820 שקלים.
 
1627739
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות