רייסר מניעים חיוכים - יוזמה מבורכת - אוטו

רייסר מניעים חיוכים - יוזמה מבורכת

רייסר מניעים חיוכים ומארגנים מפגשי מכוניות עבור אלה שחשוב לשמח אותם – וכל הקהל מוזמן. הצטרפנו למפגש האחרון שלהם באשקלון

יום רביעי, השעה 16:00 ואנחנו בהיכל הספורט העירוני של אשקלון. בחניה כבר עומדת לה מרצדס SLS אחת, יש כמה שברולט קמארו, קאדילק CTS ו-ATS בגרסאות ה-V הייחודיות, ואנחנו מחנים יגואר F טייפ שזכתה לעניין רב. תוך דקות יצטרפו לחניה גם ניסאן GT-R, מיאטה משופרת, הונדה S2000, פורד מוסטנג (Roush), אודי R8 ועוד כמה מכוניות נאות שהגיעו לאותו מפגש רכב. אבל הסיפור גדול יותר.
הרבה מעבר למפגש
מהצד זה יכול להיראות כמו עוד סתם מפגש מכוניות, אבל המיקום ושעה מרמזים שזה לא מפגש של חובבי רכב עבור עצמם, אלא מפגש של חובבים עבור קהל, ולא סתם קהל. מטרת המפגש הזה ומפגשים דומים היא לקבץ מכוניות מהסוג שחובבי הרכב עוצרים לרייר עליהם ברחוב – ולעשות זאת במקומות שלרוב לא תפגשו אותם.
איפה? בבתי חולים, בפנימיות, או, כמו המפגש הזה באשקלון, שהופק עבור ילדים עם צרכים מיוחדים. מי שאחראי למפגשים האלו, שנערכים פעם בחודש ובכל פעם במקום אחר, הוא אלעד הדר, שהקים עבור הפרויקט את דף הפייסבוק "רייסר מניעים חיוכים". כל מפגש מיועד לאוכלוסייה מסוימת, ויחד עם זאת פונה לקהל הרחב, והכניסה אליו היא ללא תשלום. אנשים נוספים תורמים במפגשים אלה שתייה, כיבוד וגם הרבה מעבר לכך.
וכמובן, ראויים לציון בעלי המכוניות שמפנים את הזמן ומגיעים לכל מקום שצריך עם מכוניתם האהובה, כאשר המטרה של כולם היא להפיק עוד אירוע שמטרתו לשמח את אלה שבאמת חשוב מאוד לשמח אותם.
אנשים ומכונות
אז איך היה? למרות החום הכבד הגיע לאירוע קהל רב וזה פגש כשלושים מכוניות. היו אירועים גדולים יותר, את המכוניות שבלטו כבר ציינו – אבל לפי ההתלהבות, כמויות הסלפי שצולמו, וקריאות ה"וואוו איזה אוטו!" ברור שגם הממבקרים שמחו במה שראו. זה לא מפגש ענק, והיה קצת בלאגאן פה ושם (קשה לשלוט בחלק מהמבקרים או בכמה מתלהבים), אבל האירוע שימח רבים – והיוזמה פשוט נהדרת, לא פחות.
הבעיה העיקרית נובעת מהתנהגות הקהל, שלא תמיד הקפיד לשמור על המכוניות, ולא פעם ראינו אנשים נשענים או יושבים(!) על מכוניות כדי להצטלם. עם כל הרצון לתמונה טובה, זו התנהגות שיכולה לגרום נזק למכוניות, דבר בלתי נסבל בהתחשב בכך שמדובר ברכבם של אנשים שהתנדבו להביא אותו. זה נושא שעולה כמעט בכל מפגש רכב, ולא רק במפגשים האלו, וחשוב שהמבקרים יכבדו את האנשים שהביאו את המכוניות האלה ואת רכושם.
שווה לכם לעקוב
אם אתם חובבי רכב, שווה לכם לבקר בדף הפייסבוק של רייסר ולראות אם יש מפגש באזור שלכם, ומפגש כזה בהחלט שווה קפיצה. אם אתם בעלים של מכונית ספורט או מכונית מיוחדת, יש לכם הזדמנות לתת משהו לקהילה – ותודה לחברת המזרח שנרתמה בשמחה למשימה ותיאמה עבורנו את היגואר F-טייפ למפגש – ולקבל המון מקהל מוקיר תודה ומרוצה ממראה עיניו. אנחנו חזרנו עייפים אך מרוצים וגם בטוחים שזו הייתה התחושה אצל מרבית האנשים שהגיעו ותרמו ליוזמה המבורכת הזו.
רייסר מניעים חיוכים ביקשו למסור תודתם לריימונד פולט על העזרה הרבה בארגון האירוע באשקלון.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות