בלדיניני - מסורת של איכות איטלקית - אוטו

בלדיניני - מסורת של איכות איטלקית

בימים אלו נפתח מוזיאון בלדיניני בבולוניה ובו כ-300 דגמים אייקונים של נעלי של המותג בלדיניני מתחילת דרכו

בימים אלו נפתח מוזיאון בלדיניני בבולוניה ובו כ-300 דגמים אייקונים של נעלי של המותג בלדיניני מתחילת דרכו, כאות הוקרה וההערכה למסורת העיצוב והאיכות של המותג הוותיק המייצג את התפיסה האיטלקית של עיצוב כערך עליון תוך שמירה על המסורת של בלדיניני.
מותג הנעליים בלדיניני הוקם בשנת 1910 בצפון איטליה ע"י משפחת בלדיניני כמפעל המתמחה בייצור נעליים בעבודת יד ומשלב בין אומנות ומלאכת העיצוב לבין מקצועיות והתמחות בייצור ובהנדסת אנוש ברמה הגבוהה ביותר באמצעות ידע רב ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.מעצב הראשי של המותג הוא ג'ימי בלדיניני.
במרוצת השנים הלך המפעל והתרחב, והמותג פרץ אל מחוץ לגבולות איטליה ולאחר מכן לשווקים רבים כגון:רוסיה וברית המועצות, הונג קונג סין וניו יורק וזוכה להצלחה רבה בכל מקום.
גם כיום, מיוצרות באיטליה כל הנעליים מבית בלדיניני, כאשר מלאכת הגימור נעשית בעבודת יד תחת בקרת איכות מוקפדת בכל אחד משלבי הייצור.
האיכות הגבוהה של נעלי בלדיניני נובעת בראש ובראשונה מהשימוש בעורות האיכותיים ביותר, העוברים תהליכי צביעה וריכוך בטכניקה בלעדית למותג, כך מתקבל מראה עשיר ויוקרתי תוך שמירה על נוחות מרבית המזוהה עם המותג ומאפיינת אותו
הקולקציה העשירה של בלדיניני מורכבת מסגנונות רבים כך שכל גבר יוכל למצוא את מקומו ואת הדגמים המועדפים עליו: סניקרס ספורטיביים, מוקסינים ספורטיביים ואלגנטיים, נעליים קלאסיות לעבודה או לאירוע במגוון טקסטורות וצבעים.
כיום ישנם למעלה מ-150 בוטיקים של בלדיניני ברחבי העולם כולם מעוצבים באופן זהה, בהם ניתן למצוא מגוון רחב של נעלי נשים וגברים, תיקי עבודה ותיקים לשימוש יומיומי, מעילים וז'קטים מעור ומבחר אביזרים משלימים כגון ארנקים, חגורות, מזוודות ואף בשמים לנשים ולגברים מבית בלדיניני.
בוטיק בלדיניני בכיכר המדינה מצטרף לרשימה ארוכה של בוטיקים הממוקמים ברחובות היוקרתיים ביותר בכל עיר כאשר הקולקציה משתנה בין הבוטיקים בהתאם למיקום ולסגנון, בבוטיק קומה מיוחדת לקולקציית גברים.
בלדיניני ה' באייר 6 כיכר המדינה תל אביב
טלפון 03-6040167
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות