הם רוכבים ורוקדים - אוטו

הם רוכבים ורוקדים

מטרו, יבואנית קוואסאקי, יזמה פסטיבל מוסיקה ורכיבה. היינו שם

כמה מאות רוכבים אופנוע עשו בסוף השבוע הארחון את הדרך הארוכה לאילת בפסטיבל ride & roll שהוגדר "פסטיבל המוסיקה והרכיבה הראשון בישראל", שיזמה חברת מטרו - יבואנית קוואסאקי, ימאהה וסאניאנג. זה היה אירוע ראשון בניסיון להוביל למסורת שתימשך בשנים הבאות, כמו שנהוג בפסטיבלים שונים ברחבי העולם, עם הופעות מוסיקה של מוש בן ארי, אביב גפן וברי סחרוף.
מגוון גדול של כלים ורוכבים ירדו דרומה, מאופנועי ספורט קיצוניים עבור בכלי תיור וקאסטום ואפילו קטנועים, גם של יצרנים שקשורים ליבואנים אחרים, כשרחמנא ליצלן היו גם כאלו שהגיעו בכלים עם ארבעה גלגלים. משום ששעת הרכיבה נקבעה לזמן בעייתי של צהרי יום חמישי, ירדו רוב הרוכבים עצמאית ולא בשיירה גדולה, מה שהופך את העיניין למסע שהוא פחות פוטוגני אבל בעל מספר יתרונות בטיחותיים.
באירוע הושקו דגמים ומחירים חדשים בניסיון שעיקרו לקדם את מותג קוואסאקי, הוזלות של 7 דגמים של המותג הירוק בשיעור של עד 10,000 שקלים. כך לדוגמא, יימכרו ה-Z300 וה-Ninja 300 ב-31,985 שקלים ו-34,985 שקלים, בהתאמה. ה-Z900 החדש, שהגיע רק בשבועות האחרונים לישראל, יימכר ב-67,985 שקלים, במקום ב-71,985. ה-Versys 650 יימכר במחיר של 54,985 שקלים במקום ב-59,985, וה-Z1000SX בהוזלה של 10,000 שקלים וכעת מחירו יהיה - 89,985 שקלים.

האירוע שנערך בשיתוף פעולה עם רשת מלונות פתאל ועיריית אילת היה מעט פחות המוני ממה שציפו לו,
אולי משום העובדה שהאירוע נערך ישר אחרי חופשת פסח הארוכה שהשאירה כיסים של ישראלים רבים ריקים, אולי בשל המחירים הלא זולים של חבילות הנופש. הצעה שלנו לשנה הבאה – אפשרות קניית כרטיסים למופעים גם לאלו שלא רכשו חבילות, עוד מבחר של מלונות זולים, ואולי אפילו ייזום של מתחם אוהלים כמו שנהוג בפסטיבלים דומים באירופה.
בכל מקרה – היה כיף. נחכה לשנה הבאה.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות