זהה את האתר - וזכה בפרס (חודש מאי) - אוטו

זהה את האתר - וזכה בפרס (חודש מאי)

כמדי חודש, אנחנו מפרסמים תמונת אתר, מבקשים מכם לזהות את המקום - ומעניקים פרס לזוכה יחיד ומאושר

זהו היכן צולמה התמונה, ותוכלו לזכות בתיק צ'ימידן ענק של 'פטגוניה' בשווי 730 שקלים. את הזיהוי יש לשלוח ל-avivi@auto.co.il עד 20 למאי. יש להשאיר פרטי התקשרות (שם מלא ומספר טלפון).
אולי היה זה הפסח שחידד את חושיכם בהקשר של קמח, או שאתם פשוט יודעים לזהות היטב את המבנה האופייני לטחנת קמח – תהיה הסיבה אשר תהיה, הרוב המוחלט של התשובות זיהה כי מדובר בטחנת קמח. אם כי לא כולם מיקמו אותה בנחל הנכון, כמובן. לפי התשובות שקיבלתי, מתברר שיש די הרבה טחנות קמח בארץ – אולי הן יופיעו בחידות הבאות...
אבל "טחנת החודש" היא טחנת הקמח בנחל השופט. טחנה מהתקופה העות'מאנית שנשארה פעילה עד אמצע שנות השלושים של המאה העשרים. הטחנה נמצאת לצד מסלול הליכה יפיפה (ונגיש לעגלות ילדים וכיסאות גלגלים) לאורך נחל השופט שזורם כל השנה ובתקופת האביב שופע ירוק ופריחה בשלל גוונים. מסלול מומלץ ביותר, לא ארוך ונטול אתגרים פיזיים ולכן מתאים במיוחד למשפחות עם ילדים קטנים.

הזוכה שלנו בחודש הקודם הוא אדר טייכנר, שזכה בנעלי ריצה של טכניקה מדגם Inferno X Lite 3.0 GTX בשווי 1100 שקלים.

הפרס החודש – תיק צ'ימידן ענק של חברת 'פטגוניה' מדגם Black Hole. התיק, בנפח של 120 ליטר, עמיד למים ועשוי בד עמיד במיוחד. בד זה תוכנן לשרוד גם התעללות קשה, מה שהופך את התיק לאידיאלי לאריזת ציוד לטיול אקסטרים בשטח. המחיר לצרכן – 730 שקלים.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות