זהה את האתר - וזכה בפרס (חודש פברואר) - אוטו

זהה את האתר - וזכה בפרס (חודש פברואר)

כמדי חודש, אנחנו מפרסמים תמונת אתר, מבקשים מכם לזהות את המקום - ומעניקים פרס לזוכה יחיד ומאושר

זהו היכן צולמה התמונה, ותוכלו לזכות בג'קט סופטשל של מרמוט מדגם Gravity, בשווי 1130 שקלים. את הזיהוי יש לשלוח ל-avivi@auto.co.il עד 26 לפברואר. יש להשאיר פרטי התקשרות (שם מלא ומספר טלפון).

החידה הפעם היתה קלה, וכנראה קלה מדי – הרבה אנשים מכירים את המקום בשל העובדה שמדובר במעין שנמצא במרכז הארץ, במרחק הליכה מישוב ועם שבילי גישה נוחים, והוא בעל צורה מזוהה מאוד. ואכן, תשובות נכונות התחילו לזרום מיד, כאשר אחוז הטועים הפעם היה נמוך במיוחד.
למי שבכל זאת לא מכיר, נספר שמדובר בעין ורד, הידוע גם בשמות עין וורדא ועין ירדה, הנמצא לא רחוק מתל גזר והישוב כרמי יוסף. המעין תחום בבריכה עגולה בקוטר של כשלושה מטרים, שבדרך כלל מלאה במים באביב ותחילת הקיץ. בימי קדם היתה הנביעה במעין חזקה יותר, ואמת מים הוליכה מים מהמעיין אל העיר רמלה.
המקום מתאים לעריכת פיקניק באמצע טיול שטח, או כנקודת התחלה לטיול קצר ב"שביל איתי", לזכרו של איתי שטינברגר שנהרג במלחמת לבנון השניה. השביל עובר דרך מטעים ואתרי עתיקות בסביבה עד לתל גזר.
הזוכה בג'קט סופטשל קל של מרמוט מדגם Estes, בשווי 820 שקלים, הוא אביה הרוש.

הפרס החודש הוא ג'קט סופטשל של מרמוט מדגם Gravity. ג'קט זה אטום לרוח, עמיד למים ונושם, ומאפשר להתגונן מפני הקור בחורף מבלי להיות כבד ומסורבל, כך שאפשר ללבוש אותו ביום יום. צווארון גבוה ורצועות הידוק לשרוולים דואגים לשמור את החום בפנים גם בימים שטופי רוח. מחיר לצרכן – 1130 שקלים.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות