בקצרה / העדכונים החמים של עולם הרכב - אוטו

בקצרה / העדכונים החמים של עולם הרכב

ריקול לסיטרואן קקטוס, אחריות מורחבת על דגמי פיאט, תצוגת מכוניות אספנות בתל אביב ועוד

קריאה לתיקון – סיטרואן קקטוס
872 בעלי סיטרואן קקטוס, שיוצרו בין דצמבר 2015 לנובמבר 2017, נדרשים להגיע למוסך לצורך בדיקת מנגנון הנעילה של מכסה תא המנוע. משך זמן הטיפול הינו כשעה, אולם במקרה חריג שבו תידרש החלפה של כל מכסה המנוע, הטיפול עלול להימשך עד ארבע שעות. הודעה מסודרת תישלח לבעלי כלי הרכב המתאימים. מידע נוסף ניתן לקבל במוקד השירות של סיטרואן, בטלפון *3038.
נזכיר כי כל פעולה הקשורה בקריאה לתיקון, ובכלל זה בדיקה, תיקון או החלפת רכיב, מבוצעת ללא כל תשלום מצד בעל הרכב. התקנות בישראל קובעות עוד כי חובה לבצע את התיקון בתוך שישה חודשים. בעל רכב שלא ייענה לקריאה לתיקון, לא יוכל לחדש את רישיון הרכב, לבצע מבחן רישוי שנתי ("טסט") או להעביר בעלות.

פיאט דובלו

חמש שנות אחריות על מסחריות פיאט

סמל"ת, יבואנית פיאט, מכריזה על מתן אחריות מורחבת לדגמים המסחריים – דובלו, פולבק ודוקאטו. תוקף האחריות הינו לחמש שנים או 250,000 ק"מ. בנוסף, עד סוף החודש (נובמבר), יקבלו רוכשי דגמים אלו חמישה טיפולים בחינם.

תצוגת מכוניות אספנות בקניות TLV
המבקרים בקניון TLV שברחוב קרליבך/החשמונאים בתל אביב, יוכלו להתרשם עד סוף החודש מתצוגת מכוניות אספנות. התצוגה תכלול דגמים כדוגמת ביואיק סופר, יגואר מארק 10, פונטיאק סטאר צ'יף, רולס רויס סילבר קלאוד ועוד. בכל יום, בין 18:00 ל-21:00, ייערכו סיורים מודרכים עם הסבר על כל אחד מהדגמים בתצוגה.

מנכ"ל חדש ליבואנית מאן
יוגב גברי הוא המנכ"ל החדש של יבואנית המשאיות והאוטובוסים מאן, מקבוצת מכשירי תנועה. גברי הוא קצין בכיר במילואים בחיל ההנדסה הקרבית, ובעברו מילא מספר תפקידי ניהול בכירים בקבוצת "פז".

יוגב גברי
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות