מדי פעם יוצאת כתבה בעיתון על הדרך שעבר מצליחן כזה או אחר, החל מילד שאכל שאריות מהרצפה ועד היום – גבר ששווה מיליארדים.
לכולם, אם תשימו לב, יש תכונה אחת שבולטת מעל השאר - תעוזה.
מדובר בגברים שלא מתפשרים ושואפים לטוב ביותר, ולא חוששים ללכת עם זה עד הסוף. וזה קורה להם בכל תחום בחיים; בקריירה, בפעילות פנאי, בבחירת הרכב, בבת זוג, בהחלטות, בתגובות, בפעולות, במילים...

אז אספנו עבורכם כמה תכונות שמצליחן כמוך צריך לטפח, כי מצליחן נמדד לא רק בפעולות ובהחלטות, אלא גם במה שהוא משדר. ואם תדעו לחזק את זה, השמיים הם הגבול וזה יקפיץ אתכם לשלבים העליונים של הסולם.
1. תשוקה ואהבה.
אתה חייב להשתוקק ולאהוב את מה שאתה עושה. אתה חייב להיות ממוקד מטרה ומלא תשוקה כדי לשעוט בעוז ונחישות למקצוע ולתפקיד, ולהראות את זה.
הסיבה היחידה שיכולה להיות שאתה כרגע לא נמצא במקום כזה עדיין, היא שאתה עושה את דרכך למקום הזה. גבר מצליחן חייב לדעת לאן הוא הולך ואיך להגיע לשם.

2. אמינות ואחריות.
שדר אמינות ואחריות. גבר מצליחן משרה אווירה של אמינות סביבו. זה מעביר את התחושה שיש כאן גבר שאפשר לסמוך עליו. כשאתה משדר ביטחון ואמינות, זה משפיע לא רק על הסביבה, אלא גם עליך.

3. גמישות וגבולות.
כדי להצליח אתה חייב לצאת מהקופסה ולשבור גבולות - להיות מוביל ולא מובל. גמישות מחשבתית היא חובה. אבל יחד עם זאת, אתה צריך לפעול לפי האני מאמין שלך עם הערכים הבסיסיים עליהם אתה מקפיד. כי כזה אתה. כשהסביבה תרגיש שאתה גבר שיודע לעמוד על שלך ופועל על פי הערכים שהצבת לעצמך, הם ירצו ללכת אחריך.

4. תעוזה ושאיפה.
אל תיתן לפחד לעצור אותך. תעז ושאף קדימה בלי להסס. תעוזה היא מרכיב חשוב בהצלחה שלך כי גבר מצליח מאמין בעצמו ולוקח סיכונים מחושבים בדרך לפסגה. אתה, כמובן, גבר מהסוג הזה. אז תעז, תתרגש ושדר את זה החוצה.

5. תיזמון וליטוש.
תפעל על פי תחושות הבטן שלך, אבל תדע שגבר מצליחן מפגין את התעוזה שלו ואת האחריות בטיימינג הנכון. אם תמתין או תדחה החלטות ופעולות, תפספס את ההזדמנות. גבר מצליח לא מפספס הזדמנויות, גבר מצליח מלטש את דרכי הפעולה על פי הניסיון העיסקי והחושים המחודדים שלו.

6. חתימה אישית.
כדי להיות מצליחן, אתה צריך חתימה אישית. לא, אנחנו לא מדברים על חתימה באי-מייל, אלא לנוכחות שלך. אתה צריך שישימו לב לנוכחות שלך כשאתה נמצא וגם אחרי שאתה הולך.
הדרך הטובה ביותר היא לבחור את הניחוח הנכון לך שילווה אותך וישאיר את החותם הנכון. המעצב הידוע טום פורד למשל, יצר את הבושם Extreme Noir בהשראת הגבר המעז ופורץ הגבולות. והוא מאמין שזה מה שמייצר לך נוכחות חזקה ואמינה לאורך זמן.
10 תכונות שחייבים לטפח כדי להיות מצליחן אמיתי
צילום: מנהל
7. אגו ואופי.
שים את האגו בצד. גבר מצליח לא זקוק לחיזוק אגו. למה? כי הביטחון העצמי שלו, התעוזה, ההחלטיות והנחישות הם מה שגורמות לסביבה לדעת מה אתה שווה גם בלי שתגיד להם. כשאתה מצליחן מרגישים את זה בנוכחות שלך.

8. אמונה ואתגר.
כדי להיות מצליחן אמיתי צריך אמונה; בדרך, בהחלטות וביכולות שלך. קושי היא לא מילה שנמצאת בלקסיקון האישי שלו.
מצליחן צריך אמונה ביכולת שלו לכבוש מטרות ולהביס אתגרים כל בוקר מחדש. גבר כזה מקרין את זה החוצה. וזה ממכר.

9. פעולה והחלטה.
אין רגע דל. מצליחן אמיתי לא נח לרגע. כשאתה שואף להתקדם למטרות שהצבת לעצמך, אתה נהנה מהדרך. אתה לא מתייחס לקושי ולמכשולים. כל זה מתגמד מול תחושת הסיפוק שאתה חש לאחר כיבוש היעד. כשאתה אוהב מה שאתה עושה, אז זה לא קשה. אתה סוחף את הסביבה שלך בתשוקה והתעוזה שאתה מפגין, אי אפשר שלא להרגיש בנוכחות החזקה שלך.

10. כלים ואביזרים להצלחה.
בנוסף לסעיף 6, וכתוספת אליו, כדי להיות מצליחן אתה צריך להצטייד בארגז הכלים הנכונים להצלחה. לא יזיק לך להצטייד בחליפה הנכונה, בנעליים הנכונות, תספורת מלוטשת, אוטו עם נוכחות ואמירה אישית, שעון מבית טוב וניחוח של בושם שאי אפשר להתעלם ממנו, בדיוק כמו שאי אפשר יהיה להתעלם ממך.

בהצלחה!