זהה את האתר – וזכה בפרס (חודש פברואר) - אוטו

זהה את האתר – וזכה בפרס (חודש פברואר)

כמדי חודש, אנחנו מפרסמים תמונת אתר, מבקשים מכם לזהות את המקום - ומעניקים פרס לזוכה יחיד ומאושר

זהו היכן צולמה התמונה הראשית, ותוכלו לזכות בנעלי טיולים עמידות למים של סלומון מדגם X TRACKS MID WP בשווי 850 שקלים. את הזיהוי יש לשלוח ל-avivi@auto.co.il עד 29 לפברואר. יש להשאיר פרטי התקשרות (שם מלא ומספר טלפון).

הפרס החודש – נעלי טיולים עמידות למים של סלומון מדגם X TRACKS WP, שמחירן 850 שקלים. הנעליים משלבות אלמנטים של נעלי ריצה ונעלי טיולים, כדי לספק נוחות גבוהה בשימוש יום-יומי, יחד עם תמיכה יציבה בכף הרגל על השביל.

הזוכה בחודש שעבר
מספר קוראים זיהו נכונה את האתר בחידה של חודש שעבר - גת עתיקה הנמצאת בסמוך לכביש ההיקפי בפארק איילון. הפארק, הידוע גם כפארק קנדה, משתרע על שטח של 12,000 דונם מצפון לכביש 1, בקטע שבין לטרון לשער הגיא. מדובר בשטח מיוער ברובו, הכולל עצי אורן ופרי - ושפע עשיר במיוחד של שרידים ארכיאולוגים מתקופות שונות. אלו כוללים אמת מים ובית מרחץ מהתקופה הרומית, תל ובו שרידי אמאוס העתיקה (בניגוד לזו הפחות עתיקה, שנמצאת בסמוך לפארק), תל איילון שבו שרידי ישוב עוד מהתקופה הכנענית, מספר בארות ובורות מים, מבצר מהתקופה הצלבנית ועוד. בתקופה זו של השנה פורחים בפארק שפע כלניות, רקפות ושאר פרחי העונה - וכמובן שקדיות. את הפארק חוצים שבילים לרכב, לאופניים ולהולכי רגל, ויש בו שפע שולחנות פיקניק. בקיצור, לא משנה איזה סוג מטיילים אתם, פעילים או כאלו שמעדיפים לנפנף על מנגל - יש לפארק איילון מה להציע לכם. בקיצור - יעד מומלץ לטיול בשבת חורפית עם מזג אוויר נאה.
הזוכה בנעלי טיולים של סלומון הוא אלירן מלניקר.
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות