זהה את האתר – וזכה בפרס (חודש ינואר) - אוטו

זהה את האתר – וזכה בפרס (חודש ינואר)

כמדי חודש, אנחנו מפרסמים תמונת אתר, מבקשים מכם לזהות את המקום - ומעניקים פרס לזוכה יחיד ומאושר

זהו היכן צולמה התמונה הראשית, ותוכלו לזכות בנעלי טיולים עמידות למים של סלומון מדגם X TRACKS MID WP בשווי 850 שקלים. את הזיהוי יש לשלוח ל-avivi@auto.co.il עד 25 לינואר. יש להשאיר פרטי התקשרות (שם מלא ומספר טלפון).

הפרס החודש – נעלי טיולים עמידות למים של סלומון מדגם X TRACKS WP, שמחירן 850 שקלים. הנעליים משלבות אלמנטים של נעלי ריצה ונעלי טיולים, כדי לספק נוחות גבוהה בשימוש יום-יומי, יחד עם תמיכה יציבה בכף הרגל על השביל.

הזוכה בחודש שעבר
חשבתי שהחלמוניות יסגירו מיד את המקום בחידה של החודש שעבר, אבל מתברר שהן דווקא בלבלו לא מעט מהקוראים. רבים הימרו על אתרי פריחת חלמוניות ידועים ברחבי הארץ, כגון התבור או יער להב, אך למעשה מדובר בריכוז החלמוניות ביער יתיר, שאף העניק את שמו לשביל המוביל אליו – "שביל החלמוניות". עוד סיבה לבקר במקום, מלבד פריחת החלמוניות המרהיבה בסוף אוקטובר/תחילת נובמבר, היא עצי אלת הפיסטוק במקום. כן, הפיסטוק ההוא מהפיצוחים.
יער יתיר הוא היער הגדול ביותר במדינת ישראל, ולפי נתוני קק"ל הוא כולל יותר מארבעה מיליון עצים על פני כ-30,000 דונם. סביב מצודת היערנים מפוזרים שפע שולחנות פיקניק, וממנה נשקף נוף פנורמי יפה. שולחנות נוספים מפוזרים גם לאורך דרך החלמוניות.
הזוכה בג'קט פוך של סלומון מדגם MONTROC MIDLAYER שערכו 600 שקלים הוא עמיצור דרור. נקווה שהוא יעזור לו לעבור את החורף בשלום!
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות