סוזוקי ישראל מתחילה בימים אלה בשיווק סוזוקי ויטארה החדש, אשר נחשף לפני כמעט שנה בתערוכת פריז 2014 (ואנחנו נהגנו בו כבר בהשקה). הרכב החדש ממשיך שושלת ארוכה שהחלה ב-1988 ואמור לפנות לקטגוריית הפנאי הקטן, בה מככבים כלים כמו ניסאן ג'וק ושברולט טראקס. למעשה, עם המסורת הארוכה של סוזוקי בתחום – אפשר בהחלט לטעון שהיא המציאה אותו עם הויטארה המקורית – זה ממש מתבקש שיהיה לה מתמודד בקבוצה הזו. עם זאת, בסוזוקי מסבירים שרכב זה, כמו שרומזת גם גרסת ההנעה הכפולה, יציע יכולת שטח טובה מהמקובל בקטגוריה.
סוזוקי ויטארה פרופיל
צילום: מנהל
הכלי של סוזוקי אינו מהגדולים בקבוצת הפנאי הקטנה. הוא נשען על בסיס גלגלים באורך 250 ס"מ ואורכו 417 ס"מ בלבד. עם זאת לתא המטען נפח גדול יחסית של 375 ל'. הרכב החדש יוצע עם מנוע 1.6 ליטר שמייצר 120 כ"ס ומשודך לתיבה אוטומטית עם שישה הילוכים. אלה מעמידים אותו בקבוצה 4 בדירוג הירוק.
סוזוקי ויטארה תא נוסעים
צילום: מנהל

האבזור יכלול חישוקי "17 קלים, מערכת שמע מקורית עם תפעול מההגה, בקרת שיוט, שמשות כהות, בלוטות' ו-7 כריות אוויר. באופן מעניין הוא יוצע עם גג בצבע שונה מהמרכב (שחור או לבן) בתוספת מחיר של 3000 שקלים.
לייעוץ חינם עם מומחי אוטו על כל דגמי סוזוקי חייג ל-3262* או לחץ כאן
סוזוקי ויטארה החדש יוצע עם הנעה קדמית במחיר של 125,000 שקלים. הרכב החדש יוצע כמובן גם עם ההנעה הכפולה שכוללת אבזור נוסף כמו חיישני חנייה היקפיים, ריפודי שונה למושבים, תאורת לד מלאה ושבכה שונה בתוספת מחיר לא גדולה – 7000 שקלים.

סוזוקי ויטארה אחור
צילום: מנהל