חודש וחצי לאחר שהנהלת ה-BBC הודיעה שלא תחדש את חוזהו של ג'רמי קלרקסון, מדווח העיתון הבריטי 'הטלגרף' (The Telegraph), שב-BBC מצאו מי שיחליף אותו. יותר נכון, מחליפים. הסיבה שכל צוות ההגשה מוחלף נובעת מכך ששני המגישים שפעלו לצדו של קלרקסון, גיימס מיי וריצ'רד האמונד, לא הסכימו להמשיך בתכנית בלעדיו, ונשארו נאמנים להצהרות קודמות שלהם בעניין זה.

צילום: מנהל
ג'רמי קלרקסון. מפנה מקומו

רקע ברגע, למי שפספס
ג'רמי קלרקסון, המגיש המוביל של טופ גיר מזה 27 שנים, מי שהפך את התכנית לנצפית בעולם והיה לאייקון בזכות עצמו, היכה את אחד ממפיקי התכנית בסיומו של יום צילומים. קלרקסון, שהוזהר על-ידי הנהלת הרשת הבריטית מספר פעמים ביחס להתנהגותו ולדברים שאמר, וכללו עלבונות כלפי עמים ומגזרים, חצה מבחינת BBC את הגבול, וההנהלה החליטה שלא לחדש את חוזהו. החלטה זאת עמדה בניגוד לאינטרסים הכלכליים של BBC והביאה לעצומה חובקת עולם עם למעלה ממיליון גולשים שקראו לבטל אותה.

צילום: מנהל
ג'ודי קיד. היישר מהמסלול (דוגמנות, כן?) אל תכנית הרכב הנצפית בעולם

שלישייה אטרקטיבית
הטריו החדש של טופ גיר כולל נהג מירוצים, דוגמנית-על ומנחה תכניות מדע. גיא מרטין, צעיר החבורה, הוא רוכב אופנועים שמשתתף, בין השאר, במירוץ הפסיכי באי מאן. ג'ודי קיד היא דוגמנית-על לשעבר, שהחלה לאחרונה להנחות תכנית רכב בשם "The Classic Car Show". אחרון חביב זהו פיליפ גלניסטר, המבוגר יותר בחבורה, והוא מוכר בעיקר בזכות הנחיית תכניות מדע. כמו קיד, גם גלינסטר החל להנחות רק לאחרונה תכנית רכב בשם "For the Love of Cars".

צילום: מנהל
גיא מרטין. ככה הוא נראה ללא קסדה

צילום: מנהל
וככה עם...

כרגע לא ידוע מתי תעלה העונה ה-23 של טופ גיר.

צילום: מנהל
האחרון-חביב הוא פיליפ גלניסטר. מנחה תכניות מדע בעבר