אפליקציית פנגו וסלופארק - רשימת הערים המלאה - אוטו

אפליקציית פנגו וסלופארק - רשימת הערים המלאה

החל מיום א' הקרוב, ה-26 באפריל, תם ההסכם של פנגו עם המרכז למשק ולכלכלה של השלטון המקומי כספקית ארצית. רשימת הערים המלאה בהמשך הכתבה

בשנת 2007 נבחרה חברת 'פנגו' על ידי המרכז למשק ולכלכלה של השלטון המקומי (משכ"ל) כספקית חניה. משמע, הרשויות המקומיות חייבות לאפשר לנהגים לשלם על חניה באזורי כחול-לבן בעזרת פנגו (באפליקציה או בשירות טלפוני). הרשויות המקומיות היו רשאיות, על פי ההסכם, לאפשר תשלום בעזרת שירותים דומים נוספים, אך לא מחויבות.

אלא שבעקבות עתירה לבית המשפט, בוטל החוזה – שנחתם ללא מכרז – והמונופול שניתן לפנגו כספקית ארצית נגמר. לכן החל מיום ראשון הקרוב, ה-26 לאפריל, כדאי שתדעו אם בעירכם ניתן להשתמש באפליקציית פנגו

מוצאים לכם חניה: אפליקציה ישראלית תסייע לכם למצוא חניה

חברת פנגו החלה, מיד עם מתן פסק הדין, במרוץ לחתימה על הסכמים ישירים עם הרשויות עצמן, ונכון לכתיבת שורות אלו, נחתמו הסכמים עם הערים הבאות: תל אביב, רעננה, רמת השרון, רחובות, ראש העין, ראשון לציון, קרית שמונה, קרית ביאליק, קרית אונו, צפת, נצרת, לוד, כרמיאל, כפר שמריהו, כפר סבא, ירושלים, ים המלח, יהוד, טבריה, חיפה, חדרה, זיכרון יעקב, הרצליה, הוד השרון, גדרה, גבעתיים, גבעת שמואל, בת ים, בני ברק, אשדוד, אילת ואור יהודה.

אם אתם רוצים לחנות בעיר שאינה מופיעה ברשימה, יתכן ותוכלו להשתמש בשרות המתחרה, סלופארק, שפעיל ברשויות הבאות: תל אביב, שוהם, רעננה, רמת השרון, רמת גן, רחובות, ראשון לציון, רחובות, רמת גן, קרית ביאליק, קרית אונו, עפולה, נתניה, נצרת עילית, מגדל העמק, לוד, כפר שמריהו, כפר סבא, ים המלח, יהוד, טבריה, חדרה, הרצליה, הוד השרון, גדרה, גבעתיים, באר שבע, אשדוד, אזור ואור יהודה.


אפליקציית פנגו. יעילה גם לרכב מלוכלך
     

תגובות גולשים:

לכתבה זו התפרסמו תגובות