בשנה הקרובה צפוי לצאת לאקרנים הסרט ה-24 בסדרת סרטי ג'יימס בונד. בכל הסרטים בהם כיכב ופעל המרגל המפורסם היה למכוניות תפקיד חשוב מאוד, הרבה מעבר לכלי שינוע. בהרבה סרטים, כיאה לארגון הביון הבריטי MI6 בו משרת 007, המכוניות היו מתוצרת הממלכה המאוחדת. בכל זאת, הסוכן של הוד מלכותה.

מותג המכוניות המזוהה ביותר עם ג'יימס בונד הוא אסטון מרטין, שדגמיו כיכבו בתשעה סרטים. ה-DB5 האלמותית שהופיעה לראשונה בסרט "גולדפינגר" משנת 1964 (הסרט השלישי בסדרה; בתפקיד ג'יימס בונד: שון קונרי), הופיעה גם בסקייפול, הסרט האחרון משנת 2012; גם מחווה, גם חלק מהעלילה. בנוסף, היה דגם זה חלק בלתי נפרד מהעלילה בעוד שלושה סרטים.
צילום: מנהל
שון קונרי וה-DB5 האייקונית

הסרט החדש, Spectre (רוח רפאים; ור"ת באנגלית של "הנהלה מיוחדת לביון-נגדי, טרור, נקמה וסחיטה", ארגון הפשע הבין לאומי שהופיע כבר בסרט ד"ר נו מ-1962), יגיע לאולמות הקולנוע במהלך שנת 2015. שמות המכוניות שיככבו לצדו של בונד ידועים כבר כעת, שתיים מהם של קונצרן לנד רובר-יגואר.
את קאסט השטח ימלאו לנד רובר דיפנדר משודרג למשעי, שזכה לכינוי "ביג פוט" (בשל צמיגי ה-"37 הענקיים), וריינג' רובר ספורט SVR, הרכב החזק והמהיר ביותר שייצרה לנד רובר מעולם.

את קאסט החלומות מאייש צמד מכוניות קונספט. הראשונה הינה יגואר C-X75 (הוצגה בפריז 2010), מכונית-על היברידית המצוידת ב-880 כ"ס עם נתון זיהום כמעט כמו של טויוטה פריוס.
המכונית השנייה הינה אסטון מרטין DB10, ובחרטומה מנוע V8 בנפח 4.7 ליטר. בעוד היגואר לא צפויה להגיע לייצור, אסטון מרטין DB10 מיוצרת בשלב זה במהדורה מוגבלת של 10 יחידות ואמורה להוביל את העיצוב החדש של דגמי החברה.
צילום: מנהל
אסטון מרטין DB10. כרגע מדובר בקונספט, אבל היא עשויה להגיע לייצור